Pekárna v Brooklynu

Pekárna v Brooklynu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/bmid_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4 1992 1992

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

Aires
20.10.2019 4 z 5

Nedokážu odolat sladkému, ani dobrému čtení, co zahřeje u srdce. Pokud se vám taky při pohledu na sladké dortíčky (a šarmantní borce) sbíhají sliny, sáhněte po Pekárně z Brooklynu. Milé čtení napěchované romantikou a dobrůtkami. Hlavní hrdinka ráda peče a píše o jídle. Vydává se do New Yorku hledat nové chutě i lásku. Slintat vás přinutí její pekařské výtvory i její nový kolega - charismatický Todd, machr z velkoměsta, který nestíhá odhánět ctitelky :)

Stellia
28.09.2019 4 z 5

Ďalšia časť zo série "Romantické úteky". Musím sa priznať, že som po nej siahla s jednoznačným úmyslom. Začítať sa do romantického príbehu, ktorý by nebol zbytočne presladený, infantilný, či prvoplánovo hlúpy. A aby mal hrdinku, ktorá Vám bude sympatická od prvej chvíle (keďže v súčasnosti sa razí akýsi nový trend "neznesiteľne hlúpych ženských hrdiniek"). Musím sa pochváliť, mala som šťastnú ruku, keď som si vybrala práve túto knižku. I keď po krásne milej "Kavárni v Kodani" som, takpovediac, išla na istotu :)

MMacicekk
26.09.2019 3 z 5

Autorka opustila Evropu a tentokrát svůj příběh plný romantiky a dortíků zasadila do srdce New Yorku, do Brooklynu. Očima postav se podíváte do jednoho z nejlidnatějších míst na světě a objevíte krásy a kulturu místních lidí. Tyhle popisy se mi na celé knize líbily asi nejvíc. Najednou jsem měla pocit, že jsem se ocitla na stejném místě jako Sophie a nevěřícně koukala kolem sebe. Návštěvy restaurací a ochutnávání jídel jsem si užila do posledního drobečku a zároveň jsem cítila sladkou vůní dortíků. Upozorňuji vás, že tato kniha je opravdu hodně hodně sladká. A to nejen jídlem. Kdybych měla srovnat Pekárnu v Brooklynu s Kavárnou v Kodani, tak první zmíněná byla o něco více předvídatelnější. Navíc zde nevystupuje tolik postav a nějak mi zde chybělo poselství z Kavárny v Kodani, které knihu pozvedlo a byla více než jen pouhým románem pro ženy. Přesto se Pekárna v Brooklynu už od prvních stránek četla velmi lehce, stránky ubíhaly rychlostí blesku a najednou jste se ocitli na konci. Kniha je romantickou oddechovkou pro ženy a přesně toto i dostanete. Nic víc od knihy nečekejte. Já doufala v trochu jiný konec, který mi k celkovému konceptu a typu postavy Todda nějak nesedl. Za něj bohužel srážím navíc jednu hvězdičku v konečném hodnocení.

RoseDadas
19.09.2019 5 z 5

Se Sophií jsme se již mohli letmo seznámit v Kavárně v Kodani, Pekárna v Brooklynu je volným pokračováním a dalším skvělým příběhem, jenž přibyl do naší knihovny. Julie Caplin má nadání vtáhnout čtenáře do svého příběhu, ukázat mu svůj svět a téměř hmatatelně pocítit vůni sladkých dortíků a dalších dobrot, ale i přátelské atmosféry.

Honey19
19.09.2019 4 z 5

Oddychová knížka, která se čte sama. Směle konkuruje Kavárně v Kodani od stejné autorky. Těším se na další autorčin počin.

Nelička
18.09.2019 5 z 5

Skvělé, milé, lehké, sympatické. Miluju knihy, které spojují romantický příběh a jídlo. Tahle nebude výjimkou. Líbil se mi lehký styl autorčina psaní, pohodová, sebevědomá hlavní hrdinka a neodolatelný Todd. Obzvlášť chválím autorčinu přímost při řešení nedorozumění, která se v jiných knihách táhnou přes mnoho stránek. A ještě jednou děkuji za povahu hlavní hrdinky.. Ufňukaných a naivních holek už je trochu moc :-) Možná hlavně pro to hodnotím 5/5 :)

valinka222
27.08.2019 4 z 5

Vtipné, svižné, oddychové, romantické a návykové :-)

Rania
26.08.2019 4 z 5

Normálně romantické knihy nepatří do stylu, který čtu, ale tato knížka byla příjemná, romantiky tak akorát, přesně vhodné na letní odpočinkové dny. :-)

wendulka321
23.08.2019 5 z 5

Pěkné, sladké, romantické čtení.

Danago
20.08.2019 5 z 5

I když nevyhledávám takové knížky, tak stejně jako Kavárna v Kodani i Pekárna Brooklynu mě mile překvapily . Je to sice sladké a romantické čtení, ale příběh má styl a skvělou přátelskou atmosféru. Nápad s pečením dortů takzvaně na míru se mi moc líbil. Sofie a její nový přátelé si mě rychle získali a do Todda by se asi zamilovala nejedena čtenářka. Autorka dokázala napsat takový romantický příběh, který bavil a zasáhl i mě skalní milovnici thrillerů.

alnahu
14.08.2019 3 z 5

Příjemný romantický příběh vhodný k odpočinku.Hodnotím stejně,jako kavárnu v Kodani,knihu přečtěte,ale za čas zapomenete děj-takové milé letní čtení.

Ivuska.09
14.08.2019 5 z 5

Krásný příběh s krásnou atmosférou. Hlavní hrdinka není ufňukaná, má potenciál, dějová linka mě bavila, zkrátka celkově se mi kniha líbila ještě víc než Kavárna v Kodani. Pěkný román pro ženy, který by se mohl líbit i těm náročnějším čtenářkám.

perpe2a
08.08.2019 3 z 5

Předchozí kniha Kavárna v Kodani s emi moc líbila. Tato je na mě už moc sladká a romantická. Ale je to příjemné letní oddechové románové čtení.

lusitta05
05.08.2019 4 z 5

Milý, pohodový príbeh, akurát koniec mi prišiel nejaký zrýchlený. Nenáročné čítanie.

whiolet
31.07.2019 4 z 5

Tahle knížka me bavila víc než ta předchozí od této autorky.
Bylo to milé,nenáročné čtení

annasglamour034
29.07.2019 4 z 5

Po prvním dílu kavárny v kodani zde spíše víc převládala krize s láskou a méně popis pekárny a jejich výrobků. Byla to krásná knížka, ale po kavárně slabší. Cítila jsem tam méně to teplo domova, ale zase ideální knížka na léto :)

astra3
26.07.2019 4 z 5

Romantická kniha. Hlavní hrdinka mi přišla na jednu stranu velmi naivní, na druhou zase nevím, kde brala čas a sílu na práci v pekárně. Ale vcelku milý příběh.

jana79
13.07.2019 5 z 5

Hezké pokračování příběhu jedné osoby z knihy Kavárna v Kodani. Je to volné pokračování,takže i když jste Kavárnu v Kodani nečetli,tak to nevadí. Mě se libila i tato kniha je to pěkně napsané,hezky ubiha čas s touto knihou. Brala jsem si ji na jizdy do prace z prace,takže za mě super. Krásná oddechova knížka.

katst
30.06.2019 5 z 5

Toto mě strašně moc bavilo :-).
Jestli hledáte vtipnou, oddechovou a romantickou knížku, tak tohle je to pravé.

blanka5960
23.06.2019 4 z 5

Potřebovala jsem si přečíst nějakou oddechovku a tou Pekárna v Brooklynu je. Prvni polovina je opravdu poklidná, postavy jsou dobře popsány, takže si je oblíbíte. Druhá půlka knížky....příběh se rozbíhá, romantika, vztahy, milostné scény, láska to vše vás donutí číst, číst a zase číst:-) Takže shrnuto dobrá oddechovka, která splní přesně to co se od tohoto žánru očekává.