Pekárna v Brooklynu

Pekárna v Brooklynu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/bmid_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4 1978 452

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

akinomV
14.06.2019 4 z 5

Hmmm, tak tohle byla zase jedna moc fajn romanťárna! Libil se mi už první díl "Kavárna v Kodani" a tohle nezůstalo pozadu. Už se těším, co bude příště :-)

MissBlack
07.06.2019 4 z 5

Říká se, že většina pokračování je slabší. Byla jsem tedy mile překvapená, když mi Pekárna v Brooklynu přišla ještě o kus lepší než Kavárna v Kodani. Myslím, že tyhle knihy jsou ideální čtení na dovolenou, plyne to a člověk může u četby krásně relaxovat a usmívat se.

LiLinka
06.06.2019 5 z 5

Krásná oddechová knížka, kterou doporučuji přečíst všem ženám. Na letní volné chvilky ideální. Děj je svižný, milý a rozhodně se nebudete nudit.

S.monika
16.05.2019 5 z 5

Za mě super! Po Kavárně jsem se na knihu hrozně těšila. Pekárna se četla sama - příjemné postavy, milý děj a zajímavé prostředí NY. Ani jsem nemrkla a bylo dočteno!!
Moc nejsem na tyto očividně “slaďárny”, ale tohle se mi líbilo a určitě se ke knihám brzo vrátím a už teď se těším do Paříže!

bookcase
05.05.2019 5 z 5

Milé, vtipné, romantické. Všeho tak akorát.

JanaDor
02.05.2019 5 z 5

Je to klasický romantický příběh, který je napsán lehkou rukou a dobře se čte. Hlavní postavy mi byly sympatické. Nejvíce se povedl Todd. Je v něm hodně, co by si ženy u svých partnerů přály a k tomu umí rozesmát. Moc se mi líbily popisy jejich výletů po New Yorku, kdy Sophie byla turistka. Jasně, že bych se tam chtěla někdy podívat. Je to jiný svět a na chvíli do něj ve skutečnosti náhlednout by byla nádhera, tak jsem se koukla aspoň díky této knize. Také mě nadchlo povídání o jídle.
Je to milá, nepřeslazená a vtipná romance, která pozvedne náladu a pohladí romantické srdce. A to je někdy taky důležité.

okeey
01.05.2019 5 z 5

Do této série jsem se zkrátka zamilovala. Strašně se mi líbí, jak zhruba do půlky knihy to vypadá, že se tam nebude nic dít a pak to najednou přijde: PRÁSK! a musíte číst, číst a číst a dočíst. Už v první třetině je jasné, jak to dopadne, ale stejně mě to neskutečně baví. Je to prostě příjemné, hřejivé, oddychové a hygge - tohle magické slovíčko prostě nejde nevynechat. Vřele, ale vážně vřele doporučuji.

LuciKo
27.04.2019 5 z 5

Už Kavárna v Kodani se mi moc líbila a nasadila laťku hodně vysoko. A přestože jsem kouzlu Brooklynu proti hygge Kodani úplně nepropadla, knize samotné pak naprosto ano. Julie Caplin tento žánr prostě umí. Hlavní postavy, kterým to prostě věříte, odlehčené, milé čtení, u kterého se vám budou chutě sbíhat jedna radost. A slyšela jsem, že další stanice je v Paříži? Super, už teď se moc těším! :)

prcek19
24.04.2019 4 z 5

Další výborná kniha od této autorky..zase místo, kam bych se hned nejradši vydala..příjemná oddechovka, která mě nutila číst dál a dál..doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih na toto téma

Devil-Ivet
22.04.2019 4 z 5

Kniha byla hodně romantická s velmi předvídatelným dějem. Autorce jsem to ale ochotna prominout, protože je to pěkně naspané a celé to pěkně plyne. Skvěle jsem si odpočinula a na léto to bude skvělá oddechovka.

Bobina74
18.04.2019 5 z 5

Skvělé čtení naplněné spoustou pohody a klidu. Já byla nadšená a mé chuťové pohárky zažily peklo :-)

mariva
16.04.2019 4 z 5

Docela příjemná a pohodová četba, podobně jako první díl. Jen v prvním díle byla Sophie vylíčena trochu jinak, nějak mi ty dvě postavy k sobě nešly, jako by to byl někdo úplně jiný. Ale už se těším na třetí díl, protože ten bude z Francie a to je moje srdeční záležitost. Brooklyn mě zas tolik nezaujal.