Pekárna v Brooklynu

Pekárna v Brooklynu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/bmid_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4 1993 1993

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

Majka1979
02.08.2020 5 z 5

Krásny príbeh, podľa mňa rovnako zaujímavý ako Kavárna v Kodani, užila som si ho od prvej strany po poslednú a už teraz sa neviem dočkať pokračovania, čo sa bude diať v Cukrárne v Paríži :) Pre romantické duše je toto ako stvorené :)

Bibi23
29.07.2020 5 z 5

Krasná, romantická, ideální na letní čtení a pohlazení na duši.

zaba335
20.07.2020 4 z 5

Příjemná a romantická oddechovka s nádechem koláčků a dortů. Ze začátku jsem trochu váhala, jestli mě kniha bude bavit, ale pak se to nějak rozjelo a chytlo mě to až do konce. Děj pěkně ubíhal, příběh je čtivě napsán se zajímavým prostředím a se sympatickými postavami. Kniha celkově vyzařuje příjemnou atmosférou. Od začátku jsem fandila Sophie a doufala jsem, že se dá dohromady s Toddem. Konec je očekávaný ale krásný. Myslím si, že se knížka bude líbit každé romantické duši. :)

radka3243
17.07.2020 5 z 5

Líbila se mi víc než Kavárna V Kodani, protože jedinečnost Sophie mi přišla uvěřitelnější než jedinečnost Kate. Člověk vlastně ví, jak to dopadne, ale já to stejně hltala a pak mi bylo líto, že je po všem. Jen, myslím, konec by si zasloužil víc prostoru. Pro mě byl useknutý, chtěla bych, aby se postavy víc projevily.

Maarty
08.07.2020 5 z 5

Líbilo moc. Měla jsem náladu na nenáročnou romantiku s happy endem a tenhle příběh naprosto splnil mé očekávání. Milé,čtivé,sladké a romantické až na půdu :-D

MarkétaI.
07.07.2020 5 z 5

Po přečtení Kavárny v Kodani jsem se na knihu moc těšila.
Je to příjemná, milá, oddechová kniha, která se čte opravdu dobře.
Postavy jsou sympatické, děj je pěkný a konec sladce romantický

martinka07
03.07.2020 5 z 5

Tahle série je taková milá. Nenáročné a oddechové čtení na dlouhé letní večery. Pekárna se mi líbila o trochu víc než kavárna.

Jenny3
02.07.2020 5 z 5

Tak nakonec dávám plný počet hvězd, celá kniha byla super, jen mi trochu vadil ten rychlý a až mooooc sladký konec. Ale bylo milé věnovat se příběhu Sophie, kterou jsme měli možnost potkat už v Kavárně v Kodani.

akšuram37
24.06.2020 5 z 5

Na knihu jsem narazila minulou sobotu v knihovně a přečetla jsem jí takřka jedním dechem :) Je to moje první kniha od této autorky a rozhodně ne poslední. Knížka vás do děje vtáhne hned. Sophie mi byla od začátku knihy sympatická. Úplně jsem se s ní ztotožnila, že by to bylo pohledem na vztahy? Nebo tím, čím si prošla ona i já? S ženáčem jsem nechodila, ale přítel mi lhal, takže co oceňuji to, že Todd byl od začátku naprosto upřímný a na nic si nehrál, takovej lamač dívčích srdcí. Ač bylo od začátku jasné, jak to dopadne, tak stejně čtete dál a dál, abyste se v tom jen utvrdili. :) Kniha se mi vážně líbila, líbilo se mi, jak autorka skvěle popsala Brooklyn, protože jste se během čtení do Brooklynu taky podívali. :)

Damonka12
21.06.2020 3 z 5

3,5 oddechová romantická kniha pro deštivý den v posteli.

Brou
19.06.2020 3 z 5

Prijemna cervena knihovna :)

Aracely
18.06.2020 5 z 5

Výborná kniha. Na několik měsíců jsem úplně přerušila čtení všech knih. Měla jsem hodně práce a vůbec jsem neměla náladu, hlavně dáno tou situací s virem... Tento týden jsem začala znovu číst a nějakých 200 stran přečetla skoro ,, jedním dechem". Úplně přirozeně jsem vplula do děje. A královsky se bavila. Moje první kniha od této autorky. A určitě ne poslední :-).

Susan94
05.06.2020 5 z 5

Bylo to opět sladké, milé, a neuvěřitelně čtivé. Hlavní postavy byly sympatické. Nečekala jsem, že po první knize bude mít autorka ještě co nabídnout. Skvělé odpočinkové čtení.
PS: najděte si reálnou fotku dortu se stříbrnými kuličkami, je fantastický.

Páájinka
29.05.2020 5 z 5

Opět sladká romantika.

Blaufik
25.05.2020 5 z 5

Milé dámy, Pekárna v Brooklynu byla stejně kouzelná, jako její předchůdkyně. Milovala jsem celý příběh včetně hrdinů, kteří byli sympatičtí a přátelští. Popisy Brooklynu, jakožto i pekárny byly přesně takové, aby čtenáře nalákaly se okamžitě sbalit a vydat na výlet za sladkým dobrodružstvím.

Jurfinka
25.05.2020 3 z 5

Pro mě nic moc, od začátku je jasné cíl knihy... Zbytečně zdlouhavé...

Lvíček835
22.05.2020 4 z 5

Pohodová oddechovka -romantická plná nejrůznějších dobrot ,jen škoda že v ní nejsou recepty ale za mě jednoznačně palec na horu

jobile
21.05.2020 5 z 5

Klasická sladká romantika, kdy od prvních pár stránek víte, jak příběh skončí, ale stejně vás baví se knihou prokousat až do poslední stránky. :)

Toňula
12.05.2020 4 z 5

Stejně jako Kavárna v Kodani je Pekárna takovým milým pohlazením ženské duše. Opět hrdinka hledající nový smysl života poté, co byla zklamána v lásce, ovšem tentokrát v prostředí hektického New Yorku, ve kterém však díky lidem dokáže nalézt ostrov pochopení, nová přátelství i nový začátek..

Mrňous1
07.05.2020 4 z 5

Tak u této série mě vždy nadchne obal knihy. Překlepů bylo v druhém díle méně, což bylo příjemné zjištění. Jinak se mi asi první díl líbil o trošku víc, pekárna je více červená knihovna, některé postavy se chovají až neuvěřitelně dětinsky. Ale kniha se čte dobře, děj plyne, většina postav je sympatických a i když víte, jak to skončí, tak to vůbec nevadí:-) Kniha stojí určitě za přečtení, já si rozhodně přečtu i další díly.