Pekárna v Brooklynu

Pekárna v Brooklynu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/bmid_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4 1993 1993

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

kul.ma
01.05.2020 5 z 5

Oddychove, klidné a příjemné. Najdete zde vtipné pasáže. Rozhodně doporučuji.

pip11
27.04.2020 3 z 5

Pohodový a sladký příběh. Byla to milá oddechová romance, ale Kodaň se mi líbila více.

Denninka
24.04.2020 2 z 5

Prijemna romanticka oddychovka.

Luciska13
05.04.2020 5 z 5

Spousta cukru úsměvů a lásky, tak by se dala jednoduše kniha popsat. Když Sophie s Bellou pekly, skoro jsem vůni dortíků cítila. Při každém otevření knížky to bylo jako návrat domů, skvělý únik od reality.

zandu
25.03.2020 5 z 5

Ách. Romantika jako trám. Kavárna byla taky super a časem se pustím ještě do Cukrárny. Krásné odpočinkové počteníčko.

Kristy.Seb
10.03.2020 5 z 5

Velmi romantická záležitost, která vás zcela pohltí. Obdivuju odhodlání Sofie, změnit ze dne na den kontinent. Aspoň na chvíli bych chtěla být Toddovo kamarádka a užívat si jeho laškování a pozornost, kterou věnoval Sofii.

Rosana
08.03.2020 5 z 5

Skvělý příběh a moc se mi líbil závěr knihy. Brala bych pokračování nebo filmové zpracování.

Racík
02.03.2020 3 z 5

Příjemná oddechová knížka. Určitě si najde spoustu nadšených čtenářek. Přečetla jsem, protože se čte celkem dobře a není třeba u ní hluboce přemýšlet. Ale nadšení mi chybí. Asi proto, že nejsem nadšená "kuchařka" ani "pekařka" a moc se neumí nadchnout pro odpočinek typu "celé odpoledne jsme si užila zdobením dortíků". Ale chápu, že právě toto řadu čtenářek nadchne.

LaBobule
29.02.2020 5 z 5

Skvela kniha, stejne jako autorky dalsi knizky.

Beddynka
28.02.2020 5 z 5

Hezká oddechová knížka

Tanya007
22.02.2020 5 z 5

Super čtení,totální relax u knížky ♥️

Bustedka
21.02.2020 4 z 5

Četlo se to dobře. Ne že ne. Oddechovka to je určitě. Dialogy jsem zažila už horší. Kvalitní literarura to není, ale v rámci ženské literatury, dobré.

Ale pořád tak nějak vnitřně bojuju s tou dokonalostí, kterou nám ty knížky ukazujou. Dokonalá žena, dokonalý muž, dokonalá láska, dokonalá kamarádka s dalším dokonalým mužem a s dokonalým dítětem. Všichni mají dokonalou práci.
Kdybych vyrostla na takové literatuře, tak budu snad neustále v depresi a jako bonus budu zhnusená z každého chlapa, co poznám ???? na druhou stranu chápu tu potřebu občas uniknout k něčemu hezčímu????

Ivet1990
19.02.2020 3 z 5

Kniha není špatná dobře se četla, ale mě nějak nesedla na mě to bylo stejně sladké jako ty dortíky co pekli. Vše hladce běželo, žádný velký zvrat se nekonal.

knihovnička007
17.02.2020 3 z 5

Také vám lezou v knihách lezou na nervy lidi, kteří jsou naprosto dokonalí?
Sophia byla tak dokonalá, až to bolelo...
Příběh jednoduchý, odpočinkový. Toto je moje první kniha od autorky. Nečetla se špatně, chvílemi jsem měla obrovskou chuť na nějaký dobrý dortík od Belly, ale kdyby měla kniha o 100 stran méně, nic by se nestalo.
Nádherný chlap s modrýma očima, do kterého se Sophia zamiluje tu vteřinu, co ho vidí a pořád mu obhlíží zadek a slintá, jen co ho uvidí.
Tuto knihu doporučuji jako odpočinkovou nebo proti depresím. Když od ní nebudete nic očekávat, pobaví.

kalimaskry
11.02.2020 5 z 5

Je jasné, že to je příběh, který se dá odhadnout, ale baví mě to. Opět nezklamala a těším se na třetí díl :) Krásné oddychové čtení, po mordech co čtu...

Ehwaz
02.02.2020 odpad!

Po 3 kapitolách jsem znechuceně odložila. Po zkušenosti z Kavárny v Kodani, která mne otrávila extrémně vysokým počtem jazykových a větných chyb, jsem doufala, že další kniha bude po této stránce již v pořádku. Není. Naopak. Chyby vyskakují hned z prvních řádků. A v okamžiku, kdy hlavní hrdinka potká jí velmi nesympatického povrchního muže a přitom ji to při její povaze zalechtá v kalhotkách... Pryč, nedočtu, nedám do čtených...

PROSILA BYCH NAKLADATELSTVÍ, ABY JIŽ DÁLE NEDĚLALO TAKOVOU OSTUDU NAŠÍ KRÁSNÉ ČEŠTINĚ!!!

janasim
29.01.2020 5 z 5

Opět trefa do černého. Julie Caplinová je moje autorka. Příběh se mi moc líbil a to i přesto, že jsem zpočátku měla obavy, chvilku jsem se nemohla začít. Jasně, že je to oddechovka, o které víte,jak dopadne, ale i tak je to moc příjemné čtení. A vlastně mě v závěru ta romantika i překvapila.

ferdada
29.01.2020 2 z 5

Těžký oddech a lehce odhadnutelný vývoj. Schválně - Cukrárna v Paříži bude asi to samé?

MonikaSmrk
27.01.2020 4 z 5

Pěkný oddechový příběh plný voňavých dortíků. Příběh měl spád, žádný nuda. Cestování spojené s vařením - skvělý nápad na trilogii. Mohly by být na konci knihy nějaké recepty s fotkami, že? ;-)

Terez9119
27.01.2020 5 z 5

Myslím, že to bylo lepší než jednička. Rychleji to ubíhalo a nebylo tam tolik nepříjemných postav. Sofie mi připadala trochu jiná než v Kavárně v Kodani, ale ani to moc nevadilo. Todd byl takový až příliš dokonalý, ale to k tomu asi patří. Autorka ale do knížky zakomponovala všechno, co se mi líbilo na jedničce. Popis města, voňavé pečení a sílu přátelství. A i když tady už šlo skoro čistě o romantickou linku, moc jsem si to užila. Mimochodem, taky jste si všimli, že autorka napsala Kavárnu v ich-formě a Pekárnu v er-formě?