Trochu jiná slečna Bridgertonová

Trochu jiná slečna Bridgertonová https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429952/bmid_trochu-jina-slecna-bridgertonova-8V2-429952.jpg 4 296 58

Rokesby série

Poppy Bridgertonová je energická mladá dáma s jasnými názory a s dobrodružnou povahou. Z pohledu společnosti má věk na vdávání, a tak by si co nevidět měla najít nápadníka. Jenomže Poppy se rozhodne, že její nastávající musí mít stejné zájmy a podobně dobrodružnou povahu jako ona. Zdálo by se, že na tom není zas tak nic divného. Problém však je, že žádný z jejích londýnských nápadníků tyto požadavky nesplňuje. Při návštěvě svých známých v Dorsetu objeví Poppy při průzkumu pobřeží skrytou pašeráckou jeskyni. Její radostné vzrušení se však velice rychle změní ve zděšení, protože narazí i na pašeráky, kteří ji bez okolků zajmou. Svázanou a s roubíkem ji zanechají přímo v kapitánově kajutě. Jaké je poté překvapení kapitána Andrewa Jamese Rokesbyho, když najde Poppy ve své kajutě. Kapitán tajně přepravuje pro britskou vládu citlivé dokumenty a právě ho čeká nebezpečná plavba do Portugalska, když se u něj neplánovaně vyskytne úplně cizí žena. Co s ní? Nedá se nic dělat, Poppy musí s nimi. Během cesty po moři se mezi Andrewem a Poppy odehrává válka slov, která však postupně přechází v něco víc. Poppy však netuší, že Andrew má tajemství.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Other Miss Bridgerton , 2018

mikika
25.08.2020 3 z 5

nějak mi v téhle nové sérii chybí plesové sály a přijímací salonky. Narvat půlku knihy do stísněné kajuty, navíc vztahem, který dost připomíná Stockholmský syndrom... nějak mě kniha nenadchla..

willovw
19.08.2020 5 z 5

Skvělá byla!!!! Fakt se povedla

AliceTief
05.08.2020 5 z 5

3 díl se mi líbil o něco víc než druhý, líbí se mi styl autorčina psaní a tady bylo právě o něco více vtipu, než v druhém díle, hlavně na závěr =)

rampapa
29.07.2020 5 z 5

Zamilovala jsem si tuhle sérii a tuhle knížku. Velmi jsem se těšila na příběh o Andrewovi. A jsem nadšená. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

kacenka6144
24.07.2020 5 z 5

Nakonec dávám plný počet hvězd. Tahle dvojice mě prostě bavila.

knihomolka27
02.07.2020 3 z 5

Je to jedna z milionu podobných knížek. Za mě patří mezi ty zdařilejší. Postavy jsou vcelku sympatické a děj zajímavý, ale je to taková knížka na jejíž žánr musí mít člověk vyloženě náladu. Když chcete dobrý konec, přehnanou erotiku, sladké řečičky, jednoduchý příběh. V tomto žánru se dá snadno sklouznout až k směšnosti....tady tomu tak naštěstí nebylo. Další volná pokračování si určitě nepřečtu.

jana79
01.06.2020 5 z 5

Hezká oddechovka na jedno odpoledne. Patří do kategorie, kdy vite jak vše nejspíš skončí, ale někdy je potřeba u knížky jen tak relaxovat. Mohu doporučit.

biki
15.05.2020 2 z 5

Pro mě jeden z nejslabších příběhů autorky. Jistě, vzájemné popichování hrdinů bylo místy i docela vtipné, ale po pár stránkách už mě to přestalo bavit - a aby to zabralo většinu knížky bez jakéhokoli slušného děje? Navíc infantilně se chovající Poppy se mi stačila zprotivit už v první čtvrtině knihy. Bohužel, pokud jsem předpokládala, že se později její postava nějakým způsobem vyvine (proto jsem to taky dočetla do konce), tak to jsem se tedy spletla. Ani postava Andrewa mě nijak zvlášť nepřitahovala, ve vztahu k Poppy se chvílemi choval značně pošetile. Nevěrohodné postavy Andrewových námořníků, ale konec konců i protivníků … Budu hodně váhat, zda si pořídím další díl.

astra3
12.05.2020 5 z 5

Velmi příjemná romantika. Sérii o této rozvětvené rodině čtu ráda. Vtipné, svižné.

pip11
02.05.2020 5 z 5

Tento dil se mi líbil podstatně více než předchozí. Bylo to zábavné, sladké a lehce dobrodružné. Poppy a Andrew byli skvělí, moc jsem si je oblíbila.

jaja1989
27.04.2020 3 z 5

Kniha je vlastně jen o tom,jak se 2 lidí hádají až se do se zamilují, nerikam, že někdy byly jejich hádky zajimave, ale třičtvrtě knihy o tom číst?
Nejzajímavější byl vlastně konec a taky nejhezčí.

lenice
17.04.2020 5 z 5

Slovní přestřelky hlavních hrdinů mě moc bavily, pravá romantika. Přečteno za jedno odpoledne.

bosorka382
13.04.2020 4 z 5

Stvrtu hviezdicku pridavam zato,ze som knihu precitala na jednu supu. To sa mi v poslednom case nestalo. Inak bola pekna a aj hrdinovia boli symposi.

LilianaFalcon
05.04.2020 5 z 5

Zvažovala jsem jen 4 hvězdičky, ale nepamatuju si, kdy naposledy jsem ten happy end hlavním hrdinům tak moc přála.
Úplně jsem tu nevědomost s Poppy prožívala :-D
Celkově byla knížka roztomile romantická a zápletka mě vážně bavila.

helenkan
01.04.2020 5 z 5

Přesně takovou romantiku jsem potřebovala. Moc mě to bavilo i líbilo.

havrmoni
29.03.2020 4 z 5

Lepší než předchozí, ale ne lepší než první díl. Roztomile upovídaná a zvědavá Poppy se mi líbila. V jedné chvíli kdy její zvídavost se proměnila v opravdovou zvědavost se objevila postava velvyslance a utnula jí dřiv než se mi stačila zprotivit. No a muži v podání této autorky jsou prostě miláčkové. Příběh je pohodový a hezky se čte. J.Q nezklame.

Zomy
11.03.2020 4 z 5

Trochu slabší než předchozí díl, ale pořád na vysoké úrovni. Julia Quinn je královna ukecaných (ale milých) dialogů mezi sympatickými (a příjemně potrhlými) hrdinkami a pravými gentlemany. Dva svobodní a veselí lidé většinu knihy zavření v jedné kajutě? Tady to funguje.

Dellphi
06.03.2020 3 z 5

J.Quinn mám opravdu ráda. I tato knížka nebyla špatná, ale mohla být trochu dobrodružnější… nebo nevím, prostě mi tam něco chybělo. Každopádně jako autorku ji určitě doporučuji, zvlášť když si chcete u knížky odpočinout.