Nenávist

Nenávist https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1548 376

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

misaC
04.01.2020 4 z 5

Kniha mě bavila - moc. Jak se blížil konec knihy, nemohla jsem čtení přerušit, jak jsem byla nedočkavá. Celou dobu jsem byla přesvědčená, že dám 5 hvězd, ale několikrát "předělávaný" konec mě přesvědčil, že jednu seberu. Ale i tak doporučuji!

hnusák
02.01.2020 5 z 5

Neuvěřitelný spád, byl jsem vtažen do děje až po uši a když Lucien vraždil, bez obalu zde říkám, že jsem ho nahlas posílal do horoucích pekel. Ch.Carter má tedy opravdu bezbřehou fantazii, na druhou stranu popis účinku bomby v Whiskey baru, ten tedy byl fakticky dokonalý.

Makyyy
31.12.2019 5 z 5

Další skvělá detektivka od Chrise Cartera.Přestože napsal lepší kusy,i tato mě moc bavila.Přečetla jsem ji za jedno odpoledne.Opět velmi doporučuji.5 hvězd!

Manyna
30.12.2019 5 z 5

Ten chlap fakt musí být šílenec! :) Popis baru byl naprosto odzbrojující...

pavčape
29.12.2019 3 z 5

Vyjádřeno jedním slovem - zklamání. Tolik jsem se těšila na další pokračování, že to bylo asi špatně. Chybělo mi tam toho hodně. Chyběly mi Hunterovy geniální mozkové pochody, chyběla mi ta brutalita, na kterou jsem byla zvyklá z těch předchozích knih a chyběl mi tam ten moment, kdy dočtete kapitolu a musíte se rychle pustit do další, protože to prostě jinak nejde... Tady tomu tak nebylo. Bohužel. Možná proto, že konec předchozí knížky sliboval bombastické následování, možná proto, že těch krutostí nejde vymýšlet donekonečna a možná proto, že je Carter unaven, bylo to slabé. Slabé na Chrise Cartera. Promiňte mi, ale tentokrát jen za tři. Snad to bude příště lepší. A prosím tentokrát bez Luciena.

Ticiana
25.12.2019 4 z 5

Po přečtení Zloby jsem se na tenhle dil těšila moc. A prislo trosku zklamání. Čekala jsem vic psychologicky hry. Nevim jestli je možný aby jeden člověk dokázal sám sebe tak změnit. Přesto nedam na Cartera dopustit. Uz se tesim na další dil a jsem zvedava na Tracy.

jana277
23.12.2019 4 z 5

Výborné čítanie plné napätia. Zaráža ma, akú hrôzu, brutalitu dokáže spisovateľ vymyslieť. No sklamali ma posledné strany.

PetraBery
23.12.2019 5 z 5

Ač desáté pokračování série, tak stejně výborné jako předchozí díly. Neskutečná brutalita, neskutečná inteligence a neskutečná jízda je čtení této knihy. Krátké kapitoly jako vždy nutí číst dál a dál a my musíme Robertovi a Carlosovi držet palce, aby se jim tak strašného pachatele jako je Lucien podařilo zastavit.

Danago
19.12.2019 4 z 5

Pro mě byl tento díl trochu slabší. Chvílemi chybělo napětí. Autor už se dost opakuje. Knihy s této série se asi klidně dají číst odděleně.

nocnymotyl38
18.12.2019 5 z 5

dočítané, za mňa áno, tých pár klišé bez problémov prehliadnem a dám si chrisa aj po 11x ak nejaký bude :)

marek7167
18.12.2019 4 z 5

Poprvé dávám "jen" 4*. Zloba je skvělá kniha s propracovaným a odlišným dějem oproti všem jiným knihám od Ch.C., i proto jsem se na Nenávist obzvlášť těšil a jsem mírně zklamán. Čekal jsem více, čekal jsem propracovanější pomstu, důmyslnější zakončení knihy. Naproti tomu bylo tentokrát v knize velké množství zbytečného textu, který děj nikam neposouvalo, bohužel. Škoda. Příště věřím, že bude opět 5*.

veveronka
17.12.2019 5 z 5

Jako vzdy skvely a napinavy.Jsem si jista,ze se s Lucianem setkame jeste v nektere dalsi knize.

Colletka
12.12.2019 5 z 5

Už ani nevím co psát, u každého dílu píšu trapně ,, nejlepší díl série" ,i když je každý díl jiný, totálně mě rozseká, hltám Chrisovi díla jedno za druhý, nejde přestat. Ale co teprve ZLOBA - NENÁVIST ?! Občas jsem zůstala totálně bez dechu ...

petrzel
11.12.2019 5 z 5

Skvělá kniha a skvělý příběh.

Lolila
11.12.2019 5 z 5

Stále sa teším na ďalšiu časť, jednoznačne nesklamala žiadna z tejto série.
Jednoducho opäť skvelé čítanie. Pre silnejšie povahy?-:) Spisovateľ vie ako držať v napätí....

stryc_Pepin
11.12.2019 5 z 5

Za mě plný počet :-) ... jistěže jsou věci v knize, které bych si představoval jinak, ale to koneckonců spousty čtenářů, jak jsem si přečetl komentáře níže, to jsou však jako vždy subjektivní pocity a zde bych si dovolil použít jednu z oblíbených Cimrmanovských ... "Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat." :-)
Můj bezvýznamný subjektivní názor ... VYNIKAJÍCÍ JAKO VŽDY ... WOW a jediné co nyní řeším, do čeho se pustím teď, neb po mistru Carterovi se těžko hledat ekvivalent a do čtení lowestory se rozhodně nechystám.

Edlik
10.12.2019 5 z 5

Je to pořád Carter, ale kniha je slabší, hlavně závěr. Za mě slabší 5*, ale stále hodné dobré čtení.

Anette99
10.12.2019 5 z 5

Nakonec jsme si Nenávist koupili hned a já tak nemusela přerušovat sérii, což se jen hodilo, protože kniha navazuje na Zlobu a lehce na Galerii mrtvých, a já mam všechno ještě v čerstvé paměti. No zase super, i když byl opět vrah znám předem, jako ve Zlobě, ničemu to neuškodilo. Zase byl brutální, zase si s nimi hrál jako kočka s myší, dostal se jim pod kůži, zároveň byl ale vlastně nedostižitelný, když nechtěl. A co se týče jeho setkání s Hunterem, nemohla jsem přestat číst.

kate333
09.12.2019 3 z 5

Zloba je moje nejoblíbenější kniha od Cartera, proto jsem se na pokračování moc těšila. Nemůžu říct, že by mě čtení zklamalo, ale už nějak nedávám ty brutální a odporné popisy vražd, přeskakovala jsem stránky, abych to nemusela číst. Celkově mé počáteční nadšení z Carterových knížek opadá a tusim, že toto byla moje poslední knizka, kterou jsem si od něho přečetla. Myslím si, že je spousta kvalitních detektivek a že mi tyto brutality chybět nebudou.

Pine
09.12.2019 5 z 5

Cartere, jak ty to jenom děláš? Nemusím nutně vědět, kam na ty nápady chodíš, ani znát kouzlo, proč tvoje knížky přečtu jedním dechem... ale prosím - hrň ty hrůzy na nás dál!