Nenávist

Nenávist https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1548 376

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

iris861
08.12.2019 5 z 5

Jedním slovem wau...Tak tohle se hodně povedlo.

Anna27
02.12.2019 5 z 5

Zjistila jsem, že detektivky, kdy je vrah prozrazen už na začátku, jako ve Zlobě a tady v Nenávisti Lucien se mi líbí víc, než když se vrah prozradí až na konci knihy na pár stránkách a ještě stroze. Jinak opět čtivý příběh, kterému nechybělo napětí. Doufám, že Lucien už se v žádném dalším díle neobjeví a jen bude zmínka o tom, že dostal křeslo. Roberta i Tracy je mi líto, už by si zasloužili štěstí a klid alespoň v soukromí. Těším se, co nám Carter přichystá na příště. :-)

Katulinka69
28.11.2019 5 z 5

Teda za mě nejslabší z celé série,ale přesto opět obrovský WAU,super.

MirkaProk
27.11.2019 5 z 5

Jako vždy Carter nezklamal. Patří mezi mé úplně nejoblíbenější autory. Vždy jeho knihu zhltnu jako malinu:). Hunter a Garcia jsou velcí sympaťáci. Už se těším na další knihy od tohoto autora

NachlJ
26.11.2019 4 z 5

Jako ano i ne. Kniha byla skvěle napsaná to neříkám, ale asi jsem čekala ještě o něco více brutálnější nebo větší spád. Pár prvních stránek prostě nebylo ono.

lachtan77
25.11.2019 5 z 5

Carter nastavil vysokou laťku od prvních dílů. Já osobně jsem si dal před tímhle dílem (nechtěnou) pauzu a i proto Nenávist hodnotím jako pecku. Každý a to včetně mě od toho čekal zase posunutí hranice násilí a nechutných vražd jenže ono to už moc nejde. Jednoduše není kam :)

Katjushaa
24.11.2019 3 z 5

Trochu zklamani. Nejak moc prekombinovane a postava Luciena me tam vylozene nebavila. Mne by snad ani nevadilo, kdyby Hunter zemrel a cela serie se tim uzavrela. Uz to ztraci ten naboj, co mely prvni dily.

lea735
23.11.2019 4 z 5

Robert Hunter v podání Chrise Cartera je naprosto báječný chlap, chytrý , skvělý.
To platí i v tomto dílu. Poprvé u pana Cartera se mi stalo, že jsem přeskakovala stránky ...to je fakt až divné. Hltám jindy každé slovo co napíše. Celkově Kniha je nadále velmi brutální , čtivá a děsivá. Jako díl z řady Robert Hunter, nejslabší. Lucien Folter čiré zlo .Trest smrti asi nedostane. Kalifornie dočasně trest smrti zrušila , letos v březnu. Lucien má tedy opět šanci na útěk, jen by mě asi jeho činy moc nebavily . Lepší by byl zbrusu nový příběh. A držím palce Robertovi , aby se urovnal vztah s Tracy.

Nikusscha
22.11.2019 5 z 5

Pane Carter, já před Vámi smekám, protože to co jste vytvořil je naprosto SKVĚLÉ počtení. I tenhle díl nemá žádnou chybu a já jsem byla až do poslední stránky napjatá jak to celé dopadne. Mám z toho dva pocity a to - šťastný, že jsem mohla číst tak úžasnou knihu a - smutný, protože už to skončilo.
Opravdu BRAVO za takové knížky, protože ten styl máte jedinečný jenom Vy a hořko těžko budu hledat novou knihu, která bude mít stejné nebo podobné kvality.
Jenom doufám, že máte v plánu napsat další knihy s Hunterem a Garciou :-)
Kdyby šlo tam dám i 10 hvězdiček **********

Vesina
21.11.2019 5 z 5

Další bomba !! A to doslova !! Tohle prostě musíš přečíst jedním dechem. Jinak to nejde !!

ivana1924
19.11.2019 4 z 5

Pro mě teda asi nejslabší z předchozích. Nebylo to prostě ono, něco mi tam chybělo, něco vadilo. Pořádně sama nevím co....jen, že to nebylo to "wow" jako jindy. Neříkám, četlo se to dobře, ale....

hanzmb
13.11.2019 4 z 5

Každého Cartera jsem dosud dočetl s nadšením. Bohužel mi připadá, že v tomto díle si autor vybral slabší chvilku (snad jen 1). Není to vůbec špatné, má to spád a i těch drastických scén neubývá spíš naopak. Ale u tohoto autora mám laťku nasazenou strašně vysoko, takže co by jinde bylo 5* tady dát nemohu. Asi nejvíc mi vadí, že Hunter není hlavní osobou a Luciena se nepodařilo pořádně vykreslit. Jen jakoby krátké střihy. Navíc ten překombinovaný závěr.

Gabrioletka
12.11.2019 5 z 5

jako vždy jízda!

Drahuš
11.11.2019 5 z 5

Kdyby bylo deset hvězd, dám je.....knize nic nechybí. Opět čtivá, napínavá, nechutná...tak jak to máme od pana Cartera rádi.

Kolumbus
11.11.2019 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší kniha ze serie, a to jsem si Chrise Cartera hodně oblíbil. Pokud jsem nucen přeskakovat celé stránky, nemohu dát vyšší hodnocení.

cedos
09.11.2019 5 z 5

Tak to byl tedy "fičák" tedy alespoň poslední třetina knihy. Pravdou je, že střední část mi přišla malinkou zdlouhavější, než jsem u pana Cartera zvyklá. I tak dávám 5 hvězd, pan Carter prostě umí ….

petr3854
07.11.2019 5 z 5

Co dodat, opet pecka

LadyHip
06.11.2019 5 z 5

Tentokrát se Carter překonal. Bezkonkurenčně nejlepší díl plný chytrých zvratů, napětí a fantastického rozuzlení.

Peslik
06.11.2019 5 z 5

Pro milovníky Cartera není slov, prostě takový malý předvánoční dárek, který jsem zhltla a teď čekám na další.
Kdyby to šlo dám i 10*

Milena1967
04.11.2019 5 z 5

Po Galerii mrtvých se Carter znovu vrátil v plné "parádě", jakkoliv to zní morbidně. Ale je to Carter...