Popravčí

Popravčí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400416/bmid_popravci-iXV-400416.jpg 5 3182 3182

Robert Hunter série

Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Executioner , 2010

pakoshka
04.03.2020 3 z 5

Průměrná oddechovéá detektivka se všemi klišé, což mělo za následek moje občasné odfrknutí. Nicméně četla se dobře, doporučuju, pokud potřebujete vypnout.

nikiss76
02.03.2020 5 z 5

Carterovi knihy jsou prostě skvělé, avšak není to čtení pro každého, protože jsou dosti brutální a syrové. Nechybí sympatické a skvěle se doplňující detektivní duo Roberta Huntera a Carlose Garcii. Bavila mne i část s Mollie, doufám, že jsme se s ní nesetkali naposledy. Bylo mi trošku líto Garcii, protože on to vždycky odskáče nejvíc. Opět nečekaný konec, určitě se pustím do dalšího dílu.

Denisa232623
25.02.2020 5 z 5

Dlouho jsem čtení Carterových detektivek odolávala a když jsem se nechala zlákat tak bych je nejradši přečetla všechny najednou. Budu se opakovat, ale je to další super kniha. Není to nic pro slabé povahy, ale mě ty zvrácenosti v knihách baví. Má to zápletku, spád a vy letíte jako vítr jen aby jste se dobrali konce.
Carter se svými detektivkami dostal v mém žebříčku oblíbenosti hodně vysoko.
Komu nevadí spousta krve a násilí jděte do toho, nebudete litovat.

Kate72
24.02.2020 5 z 5

První seznámení s autorem a hned si zasloužil pět hvězdiček. Knížka napínavá od začátku až do konce. Těším se na další napínavé příběhy s detektivem Hunterem.

hana4834
12.02.2020 5 z 5

Moc dobra kniha četla se jedním dechem

Hell_Rihova
11.02.2020 5 z 5

Druhý díl stejně dobrý, jako první. Napínavé, místy drsnější čtení, ale i tak se mi kniha líbila. Konec byl opět překvapivý. Autor nás napíná až do konce, kde se dozvíme, kdo je ten Popravčí, jaký důvod ho vedl k tomu aby vraždil tak brutálním způsobem.
Doporučuji všem milovníkům drsnějších thrillerů.

ctuacturad
10.02.2020 5 z 5

Dobré, dobré, dobré, nic víc se nedá dodat.

Netti
10.02.2020 5 z 5

Opět luxusní čtení. Těším se na další Hunterův případ.

Andrea S.
09.02.2020 2 z 5

Druhý díl Carterovy detektivky se mi líbil o něco více než první, i když byl na druhou stranu z mého pohledu brutálnější, co se týká popisu. Děj je napínavý, jednotlivé kapitoly gradují a nutí čtenáře pokračovat v četbě. Kniha představuje "oddechové" čtení od vážné literatury.

marki.dvorakova
06.02.2020 5 z 5

Moje první kniha od Chrise a naprostá bomba! Určitě hodlám přečíst celou sérii.

n.ezn.amy
04.02.2020 5 z 5

Ač nejsem velký fanda detektivek, tak tato mě dostala v tom dobrém smyslu. Napínavý děj, který vás nutí číst stále dál a až do konce nevíte, kdo je vrah. Za mě i výborná a neotřelá zápletka. Jediné co mě lehce iritovalo, byla nová vedoucí oddělení, které jsem to drsné chování opravdu nevěřil

svanta
02.02.2020 5 z 5

Parádní thriller! Knížku jsem četla každou volnou chvilku,nešla odložit. Hunter je detektiv dle mého gusta.

Mudry
31.01.2020 5 z 5

Pecka !!! Lepší než první díl série, což neznamená, že bych prvnímu dílu ubrala hvězdičku,spíš bych druhému ještě jednu přidala, kdyby to šlo. Skoro to vypadá, že na mém žebříčku oblíbenosti Carter předběhne Nesba.

PetrKral
19.01.2020 3 z 5

Po půl roce jsem se snažil vzpomenout o čem kniha vlastně byla a zjistil jsem, že ve mě nezůstalo vlastně vůbec nic. Ubral jsem tedy hvězdičku na 3 - průměr.

Trpajzlig
15.01.2020 5 z 5

"Zhltnuto" během chvilky, knížka se nedala odložit, každé skončení kapitoli nutilo k načnutí další a další. Místy možná surová, ale skvěle propracovaná kniha.

MarianP
13.01.2020 5 z 5

Kat je kniha presne podľa môjho gusta - jednoduchá detektívka bez zbytočných odbočiek od deja a zbytočného množstva postáv. Knihu prečítate na jednu šupu. Odporúčam každému kto má rád napätie, oddychovejšie detektívky a zároveň chce kvalitu.

Kočičáci
12.01.2020 5 z 5

Druhou cartrovkou jsem byla pohlcená stejně jako tou první. Popravčí byl napínavý od začátku do konce, děj byl opět perfektně do detailu promyšlený a všechna kolečka do sebe zapadala, nic nepřebývalo ani nerušilo. Můj osobní problém s tím, že se příliš nevyžívám v brutalitě, opět přebila obrovská sympatie k hlavním detektivům Hunterovi a Garciovi (a také k jejich nové šéfce).
No byla to jízda... těším se na další!

genie
11.01.2020 4 z 5

Brutalita vražd mě až tak neoslovuje, možná spíš naopak, ale jinak je druhý díl opět skvělý. Čtivé od začátku do konce.

ElissEm333
08.01.2020 5 z 5

Prostě skvělé! Těším se na další díly!

adulik23
06.01.2020 5 z 5

Kniha prečítaná za dva dni, super čítanie, určite sa poobzerám po ďalších tituloch tohto autora :)