Popravčí

Popravčí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400416/bmid_popravci-iXV-400416.jpg 5 3163 703

Robert Hunter série

Ví, co tě na smrt vyděsí… V losangeleském kostele leží na oltářních stupních zkrvavené, bezhlavé tělo kněze. Je pečlivě naaranžované, nohy natažené, paže křížené na hrudi, ale nejhrůznější ze všeho je, že hlavu kněze někdo vyměnil za hlavu psí. Ze začátku je detektiv Robert Hunter přesvědčený, že jde o rituální vraždu. Jenže když se objeví další mrtvoly, je nucen situaci přehodnotit. Všechny oběti zemřely způsobem, kterého se bály ze všeho nejvíc. Jejich nejstrašnější sny se staly skutkem. Ale jak o nich mohl vrah vědět? A co spojuje tyto zdánlivě nahodilé oběti? Hunter se ocitá na stopě přízračného a sadistického vraha – někoho, kdo má zřejmě schopnost číst myšlenky svých obětí. Někoho, kdo dokáže vycítit, co oběť nejvíc vyděsí. Někoho, kdo se nezastaví před ničím, aby dosáhl svého zvráceného cíle.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Executioner , 2010

Schalimar
23.05.2013 4 z 5

Začala jsem číst druhý díl, protože mě název Popravčí zaujal daleko víc než Dvojitý kříž. Kniha moc nenavazuje, jen sem tam náznakem, to mě tolik nevadilo. Spíš jsem měla problém z začátkem. Všude kam se člověk podíval byla psaná výborná recenze na tuto knihu, tak jsem očekávala "bum". Ale na prvních stránkách to tak nevypadalo. Hlavní postava detektiva mi přišla tak trochu nudná a musím se přiznat, že ani do konce knihy jsem si k němu nevybudovala žádný "vztah". Ale když jsem se dostala k vraždě č. 2, byla jsem ráda, že se příběh začal odehrávat v daleko zajímavější tempu.
Musím se omluvit za malou kritiku, ale možná patřím mezi náročnější čtenáře. Chtěla jsem dát 3 hvězdičky, ale za krásně propracovanou postavu vraha dávám 4. Určitě si přečtu i první díl a a tenhle mohu jen doporučit! :-)

Lucik666
12.05.2013 5 z 5

Naprosto skvělá kniha. Brutální, syrová. Přečetla jsem ji během jediného dne. Nemohla jsem prostě přestat. Nedalo se skončit, dokud jsem nevěděla jak to dopadne. Doporučuji

Luca287
07.04.2013 5 z 5

Naprosto vynikající kniha..napínavá od začátku do konce..brutální vraždy... řekla bych lepší než první kniha Dvojitý kříž... kdo má rád krváky, doporučuji!!!