Padesát odstínů svobody

Padesát odstínů svobody https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153240/mid_fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3 4096 4096

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed , 2012

Janihrudkova
24.04.2014 5 z 5

Pro mě je calá trilogie naprosto dokonalá. Děkuji

Antoaneta
23.04.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla stejně rychle jak předešlé díly moc se mi líbí určitě si časem všechny přečtu znovu.

blueberrypink
22.04.2014 3 z 5

Přečetla jsem to jedním dechem a byla jsem z toho unešená, s odstupem času ale zjišťuji, že s touto tématikou jsou daleko lepší knihy :)

stepanka5781
16.04.2014

...tak jsem se moc těšila na třetí díl, pár rozečtených stran, přeskakuji pasáže o sexu, protože mne nudí, snad mne nezklame:(.Ale domů se na ní netěším tak, jako u jiných knížek..

Pavlusa007
14.04.2014 1 z 5

Tak v tomto dílu jsem už pasáže se souložema přeskakovala, jen mě zajímalo, jestli to přecejen nebude mít nejakou pointu... nemělo :). Jako červená knihovna asi dobré, ale nic jiného v tom prostě není. A jestli se hlavní hrdinka ještě jednou kousne do rtu a její Vnitřní Bohyně udělá salto, tak je asi obě nakopnu :).

sydney
13.04.2014 odpad!

Tak trochu jsem nepochopila pointu této knížky (pokud ovšem nějakou měla).

Petulik13
10.04.2014 5 z 5

Super počteníčko, které opět nesklamalo.

Marčullkas
10.04.2014 odpad!

Píše (pro mě) hloupé knihy!
Vždyť je tolik báječných knih, které stojí za přečtení!!!

Leusee
31.03.2014 2 z 5

Z prvního dílu jsem byla vážně nadšená. Bylo to něco nového, zajímavého, vzrušujícího. Ale další dva díly už jsou neuvěřitelná nuda a je to jedno a to samé furt dokola. Christian ve druhém díle pomalu ztrácel svoje kouzlo a ve třetím ho ztratil už úplně. A Ana mě začla neskutečně iritovat.... byly to pokaždé 4 stránky, kdy Christiana pomalu nesnášela a stěžovala si na něj a pak další 4, kdy se nad ním naopak rozplývala. A takhle furt dokola. Takže zklamání.

WODAUS
29.03.2014 5 z 5

Dalo by se říct, že to bylo trochu moc .. Takové překombinované. Ale rozhodně byla kniha lepší než -li předešlý díl. Nenáročná poutavá četba. Konec byla výborný. Líbí se mi, že autorka nakonec popsala začátek jejich vztahu, také jeho pohledem. Mrzí mě jediné. A to jest, že příběh skončil. :)

lenka7983
29.03.2014

Tak trojku ctu uz dobre 3 mesice a nejak se do toho nemohu dostat....mezitim jsem precetla 3 jine......snad to nekdy doctu nejak me to nebere.....

Kabi
27.03.2014 4 z 5

První, druhý i třetí díl byly pěkné. Knížky jsem si opravdu užila.

Andy105
23.03.2014 2 z 5

Podle mě je tento díl nejslabším dílem trilogie. Musela jsem se vyloženě nutit, abych to dočetla, ale samozřejmě měla kniha i své světlé stránky, např. opilý Christian mě opravdu bavil. :D

niknikita
21.03.2014 5 z 5

Když jsem překonala rozporuplné pocity z prvního dílu a dostala se až na konec třetího, přála bych si další pokračování. Jenom nevím, jestli by se dalo ještě něco zlepšovat, jako doposud.
Ano, já jsem si tuhle zatracovanou trilogii užívala :-)

LadySegedin
20.03.2014 3 z 5

Ve tretim dile me uz hlavni predstavitelka dohani svoji naivitou a hlouposti k silenstvi. Jeji postava je proste zamrzla v puberte a zadny vyvoj se nekona. Co slovo to perla a uz se mi dlouho nestalo, aby mi nekdo byl tak hrozne nesympaticky jako ona. A ani mi docela nesedi autorcin popis jaka je Ana chytra a vzdelana osoba. To je pro me trochu v rozporu s jejim chovanim typicke slepice. Eroticke sceny uz neprinaseji davno nic noveho a pouze se opakuji. Jedine co zachranuje knihu je dramaticky dej, ikdyz z toho konce nadsena nejsem, ale nektere ctenarky by asi neprezily kdyby to neskoncilo dobre. U tohoto dilu jsem se musela uz hodne premahat, abych ho dokoncila.

fidáš
18.03.2014

Kniha se četla hezky. Rozhodně po ní ještě sáhnu. Doporučuji.

barbuskaa
16.03.2014 5 z 5

Knížka pro mě byla ze všech 3 dílů ta nej.. Mě se prostě líbí.. je to odpočinkové čtení, které mě doslova pohltilo.. V tomto díle se mi líbilo, že byly přidány i napínavé scény.. Rozhodně si nemyslím, že autorka neměla o čem psát a děj protahovala.. Podle mě to je napsané vše tak akorát :)

Kathyss
13.03.2014 1 z 5

Většinou mě tyhle typy knížek zaujmout už na začátku a úplně je žeru. První díl jsem zhltla, druhý o poznání nudnější, ale taky supr a tenhle? Za tři dny jsem přečetla jen 50 stránek, protože jsem se u toho tak hrozně nudila! Vůbec mě to nebavilo. Z 50 stránek jsem se nedověděla vůbec nic, a jestli teda takovýmhle natahováním pokračuje zbylých 600 stránek, tak to potěš koště. Někdy se k tomu třeba vrátím, ale teď na to nemám nejmenší chuť. Zatím 1*

Alouette
09.03.2014 2 z 5

No, dočetla jsem to...Ale vracet se k tomu nebudu.

-Nikola-
05.03.2014 4 z 5

Četla se mi o poznání hůř, než dva předchozí díly. Šlo vidět, že autorka touží po více akce a díky tomu, že jsme ji očekávali, se děj po navrácení Anny a Christiana po líbánkách do Seattlu urychlil. Rozhodně se mi líbila poslední část knihy, kdy Stín slavil své první Vánoce, to bylo opravdu dojemné a tím víc jsem Christianovi přála jeho pohádkový život. A taky jeho pohled na první setkání s Anou byl boží. Překvapující byl pro mě fakt, že když se na něj Ana dívala svýma modrýma očima, tak si před ní připadal obnažený.