Námi to končí

Námi to končí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376534/bmid_nami-to-konci-eNC-376534.jpeg 4 3081 718

Občas právě ten, kdo nás nejvíc miluje, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us , 2016

NoctisSol
13.06.2021 1 z 5

Tahle kniha mě vůbec nebavila. Postavy(kromě Atlase) mi přišly naprosto nesympatické a jediné, co mohu pochválit je překlad, styl a obálka. Četlo se to dobře, ale ten příběh se mi fakt nelíbil. Aspoň vím, že od Colleen se budu držet dál. :D

lucah3
07.06.2021 5 z 5

první kniha od Coleen a absolutní pecka, nemohla jsem se odtrhnout. protože to byla moje prvotina od autorky, tak jsem moc nevěděla, co čekat, ale jsem ráda, že jsem knihu zakoupila - vůbec nelituju a hned mě nalákala na další díla z pera autorky.

hanavka
24.05.2021 4 z 5

Kde končí láska? Kde končí sebeláska? Může 15 vteřin obrátit život naruby? Co byste řekli svojí dceři, kdybyste věděli, že jí ubližuje ten, kdo ji nejvíc miluje? Kdy je potřeba člověku pomoct? A kdy je největší pomoc, když ho necháte odejít?

Četlo se to velmi rychle a snadno, snadné to ale nebylo.
Hvězdičku ubírám za tu přílišnou dokonalost všeho kolem - Ryla, Atlase, A + M, profesního života, životního stylu. Bylo to dokonalé až přespříliš.

TeriLin1111
10.05.2021 4 z 5

Tuhle knížku jsem dočetla asi před hodinkou a půl a přemýšlím jestli si tenhle příběh nemám nechat trochu rozležet v hlavě... ale ne napíšu to teď :D Hrozně jsem se na tuhle knížku těšila přes všechny ty ohlasy. Musím uznat že je to dost čtivá záležitost ale jinak budu možná vybočovat, protože mi to nepřijde jako nejlepší kniha od Colleen. Neříkám že byla špatná to vůbec ne! Je fakt že jsem ještě od autorky nečetla všechny knížky ale myslím že třeba "Odvrácená tvář lásky" se mi líbila o maličko víc. Kniha jako celek se mi líbila. Měla jsem hlavní hrdiny docela ráda ( i když teda sem tam mě skoro všichni nějakým způsobem trochu štvali... kromě Alyssy a Marshalla. Ty jsem měla asi nejradši :D) Ze začátku to byla pohodička ale pak už tolik ne.... *SPOILER - to co se dělo hrdince bylo opravdu smutné a musím říct že se mi líbilo jakým způsobem autorka popisovala, proč vlastně ženy, které zažívají domácí násilí, dost často své partnery neopustí. Holt láska je silná věc.*KONEC SPOILERU. V druhé polovině knížky mi přišlo že se dost věcí často opakovalo a že jsem si říkala aby se ten příběh zase trochu někam posunul. Jinak ale konec byl pěkný a musím říct že se mi moc líbila poznámka autorky. Pokud máte rádi romantiku, ale zároveň nechcete žádný slaďák u kterého hned víte jak skončí, tak vám tohle určitě doporučuji :)

ZuzanaZ83
08.05.2021 2 z 5

(SPOILER) Tahle kniha mě vlastně po celou dobu rozčilovala. To téma je beze sporu neuvěřitelně náročné a velmi velmi závažné. Rozhodně souhlasím s rozhodnutím Lily. Jenže tohle těžké téma je pro mě zastíněné pozlátkem bohatství a finanční bezstarostnosti. A takhle velmi často pozadí domácího násilí nevypadá.

terryaknihy
06.05.2021 4 z 5

Poprvé se mi stalo, že jsem u CoHo čekala déle, než se pořádně začnu. Příběh mi přišel dost táhlý a já si pořád říkala - proč to všichni tak milují? Už se to musí rozjet... Nebylo to vůbec špatné, CoHo píše velmi dobře, když došlo na dodatek autorky vše jsem pochopila, ale částečně mi to přišlo takové nahuštěné. Každopádně poselství knihy a myšlenky byly moc dobré.
Za mě budu ale pořád dávat přednost jiným knihám od autorky.

zinon
02.05.2021 5 z 5

Opět velmi čtivé, zajímavě podané, ale v druhé polovině už to bylo takové motání se v kruhu.

Fortuna7
27.04.2021 5 z 5

Páni, tak tohle zase byla emoční dráha.
Je to moje 2. kniha od autorky a rozhodně nezklamala. Je to (zase) neskutečně čtivě napsané a knize jde hodně vidět, že autorka má s tématem domácího násilí vlastní zkušenosti a myslím, že i pro je to TAK SKVĚLÉ. Kniha vám hodně předá a myslím, že by si ji měli všichni přečíst. Já mohu knihu jen a jen doporučit.

anngelina
27.04.2021 5 z 5

Nejlepší kniha této autorky, a to nepochybně protože psala o něčem co zažila. Mdlý začátek nakonec přechází ve velmi silný příběh a jsem ráda, že jsem si nepřečetla štítky tady na databázi, takže zápletka byla pro mě překvapením.

AnnieR.
23.04.2021 5 z 5

Achjo Colleen, co mi to děláš. Jednou chci být stejně tak dobrá jako ty!
Opět příběh, který mě rozplakal. Všechno do sebe tak krásně zapadá. Všechno tak strašně miluji. Je to drsný.
Colleen Hoover je jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek. Rozhodně.

lenka7679
23.04.2021 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, jakou jsem četla.

Knihom_olka_
19.04.2021 5 z 5

Ani nevím, jak začít... U knihy jsem se smála i brečela. Ničila mě, ale zároveň naplňovala. Autorka píše opravdu neodolatelně, šlo vidět, že kniha je velice osobní, a proto taky tak jedinečná. Myslím, že po dočtení se nad ní musel pozastavit snad každý, jen aby si uspořádal myšlenky a změnil pohled na spoustu věcí. Knihu jsem přečetla na jeden nádech a vlastně nevím, co k ní říct, jen abych to neskazila, protože nelze slovy vyjádřit, jak se u ní člověk cítí. Zkrátka byla dokonalá.

kristyn3833
31.03.2021 5 z 5

Jak jinak začít než: Nejsou špatní lidé. Jsme všichni jen lidé, kteří někdy dělají špatné věci.
Nemohla jsem se odtrhnout, mé oči doslova letěly po stránkách a hltala jsem slovo od slova, abych se nakonec dozvěděla, jak to dopadne mezi třemi hlavními hrdiny.
I přes to, jak jsem častokrát pochybovala o činech hlavní hrdinky, moje srdce je stále v citovém rozpoložení, avšak i přes to vím, že konec nemohl být sebelepší.
Jedním slovem - DOKONALOST!
Miluji knihy, které se nějak pojí s realistickým životem, ať už s osobní zkušeností, nebo všeobecně v sobě mají prvky, které vás chytí za srdce.
Musíš plavat dál!

katee21
28.03.2021 5 z 5

Tahle knížka skrývala tolik... Daleko víc než jsem od ní čekala. Dokonalost stylu autorčina psaní je neskutečná. Chvílemi jsem se smála z plna hrdla, pak měla silnou potřebu brečet, a pak cítila prázdnotu a bolest. Myslím si, že je to kniha, kterou by si měl přečíst každý, už jen kvůli poselství, které nese.
Rozhodně se zařadí mezi knížky, které si budu pamatovat napořád, protože každý z nás "Musí plavat dál."

bosorka78
19.03.2021 5 z 5

Moc krásné a ten konec..., už jsem se bála že to bude jinak a jsem moc ráda že se Lily rozhodla jak se rozhodla, i když se to nezdá byl to hepyend pro všechny.

FejKýý
19.03.2021 5 z 5

Tahle kniha od Colleen mě opět dojala a opět jsem měla na krajíčku. Jsem ráda jak to dopadlo, bála jsem se jiného konce. Ale i tak to bylo moc smutné. Jen mě překvapuje že pro hodně lidí je tato kniha od Colleen nejlepší, já nevím.. Byla to první kniha do které jsem se nezačetla hned od první stránky ale jinak příběh opět parádní a opět hodně čtivý. Ale já asi nejsem ta správná která řekne která kniha od Colleen je nejlepší. Za mě jsou skoro všechny skvělé. Zatím jsem hodnotila jen jednu méně hvězdičkami než pěti. A co bych opět uvítala ale to já často aby byl konec delší, chtěla bych vědět jak to bylo dál. Už se těším na čtení další její knihy. Věřím že mě opět nezklame. A k té poznámce autorky? Chápu že to pro Colleen bylo těžké psát a že chtěla někdy změnit zápletku a zmáčknout delete.. Určitě to bude jedna z mých nejlepších knih v tomto roce.

Anetkaknihomol
18.03.2021 3 z 5

Začátek knihy se mi dost zamlouval. Bylo to poté dost napínavé a pro mě očekávající, že se bude něco dít. Ke konci, jsem si stále říkala, že to takhle nemůže skončit, musí si vybrat správně přece. Což také poté udělala, ale už od začátku jsem měla tušení, že to takhle skončí.

barb_B
17.03.2021 3 z 5

Hodně slibný rozjezd. Pak trochu nuda a konec bych prostě až tak nedokončovala. Ten mi tam spíš vadil. Ne vše musí končit happy-endem.

Téra471
15.03.2021 5 z 5

Kniha me zaujala hned od začátku. Ze začátku vše vypadá jako jednoduchý romantický příběh, ale druhá polovina knihy mě překvapila. Nečekala jsem, že se příběh vyvine takhle... Už jsem se nemohla dočkat jak to celé skončí a závěr opravdu nezklamal. Opravdu velký příběh, kde věci nejsou jen černobílé. Rozhodně si přečtu někdy znova.

illca2
09.03.2021 5 z 5

Psát odstavce o tom, co se melo stát a nestalo, nebo kdo měl s kým být nemá cenu. TOTO je příběh s velkým P! Toto je kniha k zamyselni. Emoce vyburcovane na maximum! Za mě zatím nejlepší knížka od Coleen. Zasloužené hvězdičky ⭐⭐⭐⭐⭐