Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401646/bmid_smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 5 2268 570

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

Rovaj
17.03.2019 5 z 5

Já mám pro Eriku slabost.
Překvapivý závěr. Kniha se mi líbila, stejně jako předchozí.

JustWomen
16.03.2019 4 z 5

Eriku mám ráda, bohužel ani v této knize jí to partnersky moc nevyšlo. Co se týká vyšetřování, byl to lepší průměr, docela jednoduché zápletky, konec s malým překvapením. Asi jsem čekala trochu víc...

akrim13
16.03.2019 5 z 5

Další výborný Bryndza,kniha má spád,čte se sama.

Irsaf
14.03.2019 5 z 5

Opět skvělá detektivka

pinussilv
14.03.2019 5 z 5

Skvělá detektivka a další životní peripetie Eriky Fosterové. Není co více dodat, snad jen doporučení číst jednotlivé knihy série v pořadí, jak byly vydány. To není podmínkou, ale návaznost v osudech hlavní hrdinky je příjemná pro čtenářský zážitek. Autor na svých stránkách prohlašuje, že má mnoho nových nápadů pro Eriku Fosterovou, tak věřte, že se s ní v brzsku opět setkáme.

tulip131
14.03.2019 4 z 5

Perfektně napsané, spojení dvou případů, zvrácený charakter "T", chycení vraha, krátkodobé odsunutí Eriky, všechno klapalo a děj ubíhal.

nada3314
11.03.2019 5 z 5

Další skvělá detektivka...Robertovi knihy miluji a tato není vyjímkou... Moc se těším na další případ s Erikou :-)

Martiiiik
11.03.2019 5 z 5

Skvělý Bryndza, ostatně jako vždy :-) kniha měla spád, nedala se odložit.. skvěle vykreslený padouch, s velmi specifickými choutkami a správně pokřiveným charakterem, jak se na pořádného psychopata sluší :-D rozuzlení čekané, ale s velmi překvapivými detaily.. celou dobu čtení jsem si přála, aby byl autor k Erice trochu přívětivější.. tak třeba příště.. už aby to bylo :-)

mirka2558
11.03.2019 5 z 5

Dávam plný počet bodov. Kniha nesklamala mám tohto autra veľmi rada a vždy sa neviem dočkať novej knihy. Páči sa mi, že viem ako Erika žije svoj život /súkromie/ ale nieje z toho román. už som len zvedavá kedy si konečne niekoho nájde ???? co sa týka vyšetrovania NESKLAMALA . Jediná chyba, že sa rýchlo číta a môžem zas čakať na novú..????‍♀️????

Awča
10.03.2019 5 z 5

Autor si drží svůj styl, který mě velmi baví a dobře se čte. Erika se vrhá do nového případu velmi krátce po uzavření předchozího. Je to v období Vánoc, ale naštěstí se příběh neutápí v sentimentu. Ani osobnímu životu hrdinky není věnována přehnaná pozornost, vše je krásně vyvážené. Případ je zajímavý a prostředí burlesky atraktivní. Nemůžu jinak než dát plný počet :-)