Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401646/bmid_smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 5 2287 2287

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

kleo9554
08.04.2019 5 z 5

Další povedená a napínavá detektivka :-)

Kubajzz
08.04.2019 5 z 5

Knizka se mi moc libila

koki.veru
07.04.2019 5 z 5

Opět bomba od Bryndzy :-) super příběh a těším se na další díl :-)

Pjater
07.04.2019 5 z 5

Další skvělá kniha, kterou si určitě musíte přečíst. Takové odhalení jsem opravdu nečekala. Už se těším na další knihu od tohoto autora.

edith79
06.04.2019 5 z 5

Sobota strávená ve společnosti Eriky a spol. Opět velká spokojenost. Perfektní atmosféra, maskovaní zločinci jsou tak nějak děsivější. Rozuzlení bylo působivé a originální. Knihu jsem si prostě užila. Tak zase příště...

stesa
06.04.2019 4 z 5

Lepší než poslední pro mě nepovedené "Chladnokrevně", ale bohužel horší než předcházející knihy. Na Bryndzových detektivkách se mi vždycky líbilo, že jako jeden z mála autorů vždycky dokázal udržet vyšetřování kriminální zápletky v centru příběhu a vedlejší dějové linie o životě postav ji jen vhodně doplňovaly, aniž by ji přerušovaly. U posledních dvou knížek mám ale pocit, že vyprávění se na úkor řešení zločinu stále více stáčí na osudy postav, ale paradoxně nepřináší žádný jejich vývoj - Erika je už šestou knížku po sobě jen pořád stejná rebelka bez osobního života, která se jako člověk nikam neposouvá. Abych ale jen nekritizovala: knížce rozhodně nemůžu upřít zajímavý motiv vraždy i překvapivé rozuzlení a odhalení vraha, což je vlastně základem každého dobrého krimi. Přesto bych ale byla ráda, kdyby Bryndza ubral na zbytečných dějových odbočkách, které stejně příběhu ani postavám žádný rozvoj nepřináší, a soustředil se na hlavní zápletku tak skvěle, jako tomu bylo u dřívějších knih.

Janniska
06.04.2019 5 z 5

Mě to prostě baví!Pan Bryndza píše na můj vkus skvěle.Suprově se to čte-jedním dechem.Stále doufám že rozvine osobní cesta Eriky.

lupo
06.04.2019 5 z 5

Jak jinak než naprostá bomba... Četlo se to jedním dechem.

Martina1805
06.04.2019 4 z 5

Skvělá kniha, myslela jsem že už jsem odhalila pachatele, ale omyl došlo k zajímavému zvratu. Knížku jsem četla jedním dechem a dokonce jsem vstávala i o půl hodiny dříve do práce abych stihla zhltnout alespoň dvě kapitolky. Super čtení už se těším na další.

Bobina74
06.04.2019 4 z 5

No jo no, prostě Bryndza… Menší problém se začátkem, ale pak už další skvělé čtení.

aleza1
05.04.2019 4 z 5

První půlkou knihy jsem se docela prokousávala, ale druhá půlka měla ten správný známý "bryndzovský" spád. Těším se na další Eričin případ.

Ajina76
05.04.2019 5 z 5

Kniha opět nezklamala. Opět se četlo jedním dechem. Jen vraha jsem tentokrát teda neodhalila. Souhlasím s názory, že by mohla mít Erika trochu štěstí ve vztazích.

zuzana2599
05.04.2019 5 z 5

Opět super čtení !! Autor píše tak neskutečně lehce, má úžasný styl, jeho knihy je radost číst !! I tentokrát jsem si čtení náležitě užila a vychutnala a těším se na další.. !! Také já si myslím, že by autor mohl dopřát Erice trošku toho osobního štěstí... Kdo nečetl případy Eriky Fosterové, tomu tuto jedinečnou sérii vřele doporučuji !!

Denisa232623
04.04.2019 5 z 5

Další super případ Eriky a jejího týmu.
Skvělý příběh, který měl spád. Chytlo mě to hned na začátku a hltala jsem doslova každé slovo. Konec mě malinko zklamal. Podle mě to bylo ukončené moc rychle. Ale na druhou stranu oceňuji že alespoň v jednom díle má Erika klid a nejde po ní vrah..

Kristynaond
03.04.2019 5 z 5

Další úžasná kniha od Roberta! Nemohla jsem se odtrhnout. Teď mě mrzí, že už to mám za sebou. Určitě doporučuji :)

twiggynka
03.04.2019 5 z 5

Opět se kniha četla s naprostou lehkostí... Děj velice čtivý a motiv nečekaný :-)

LadyCarousel
03.04.2019 4 z 5

Začátek jsem tak nějak překousávala, ale pak se to poddalo a četlo se jak po másle. Druhá půlka knihy byla skvělá. *spoiler* líbilo se mi to propletení dvou případů, několikrát jsem špatně hádala kdo je vrah a tohle by mě ve snu nenapadlo.* Těším se na další pokračování, dokonce mám asi tip, jak celá Eričina série skončí.

PetK
01.04.2019 4 z 5

Kéž by se mi tahle série tak hrozně nepletla se sérií Angely Marsons. :-) Obě jsou moc fajn, čtivé, dávají čtenáři to, co chce. Akorát charakteristiky obou hlavních vyšetřovatelek jsou tak hrozně podobné... Podle mě má Marsons víc humoru, ale Bryndza i tak vždy nabízí poctivou detektivku, nějak z toho mám poct, že píše rád. Těším se na další díly.

mirunda
01.04.2019 5 z 5

I když nečtu v tempu jako dřív, i další díl mne moc bavil a těším se na další

Brembelik745
01.04.2019 5 z 5

Po předchozí, dle mého názoru nepovedené knize, je tady opět starý dobrý Bryndza. Kniha byla perfektní, stránky se otáčely samy. Žádná hluchá místa, stále probíhalo vyšetřování a odhalení vraha je samozřejmě opět WOW. Bez jediného zaváhání dávám plných 5*, tentokrát opravdu zaslouženě. Tahle kniha bude rozhodně patřit mezi ty NEJ, které mám ve sbírce.