Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401646/bmid_smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 5 2286 2286

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

Jana65
31.03.2019 5 z 5

Další bezvadná knížka od Roberta Bryndzy,přečtená během dvou dnů. Už se těším na další.

lenča232
31.03.2019 5 z 5

Další skvělá knížka. Napínavá, moc dobře se četla. Už aby byl další díl.

perpe2a
31.03.2019 5 z 5

Další díl série. Co říct? Zbožňuju knihy Roberta Bryndzy. Další díl mě opět nezklamal a nezbývá, než se těšit na další. Chci hooodně dalších dílů, Erika mě prostě baví. Super čtení, doporučuji.

Stepa196
31.03.2019 5 z 5

Jednoduše dokonalá, smrtící tajnosti to opravdu byly! Minimálně 2x jsem byla naprosto překvapená a konec knížky byl opravdu propracovaný. Skvělý nápad, který chytne snad každého.
Knížka se četla sama, jak už to ostatně u předešlých dílů bývá a musím říct, že tohle byla z celé série určitě jedna z nejlepších knížek.
Také musím podotknout, že se mi v tomto díle moc líbilo chování hlavní postavy Eriky.

georginaa
31.03.2019 5 z 5

Taky bych ráda, aby Erika se konečně zamilovala. Třeba by mohla spolupracovat s jiným týmem a tam by byl "pan dokonalý". No v každém případě jsem celou dobu předpokládala že to udělal.....a jako vždy překvapení nakonec, nebyl to on. Jeden z dalších dílů, který měl spád, překvapil a byl plný napětí.

Terka18
30.03.2019 5 z 5

Další super knížka, vždyť to ani jinak nejde, teda pro mě. Všechny byly naprosto úžasné a tento díl není vyjímkou. Četla se sama. Jsem zvědavá jak autor vyřeší vztah Eriky a Petersona v dalším díle. Nemůžu jinak než 5 hvězd!

Fixa08
30.03.2019 5 z 5

Musím říct, že oproti minulému dílu, tohle byla neskutečná pecka! Prostě za 5*! Jo a vraha jsem nodhadla :-).

Terrez93
30.03.2019 5 z 5

Skvele!! Dalsi knizka od Bryndzy a dalsi skvele cteni! Dalsi pekny pribeh,zapletka, reseni..hltala jsem kazdou stranku. U jeho knizek jsem jeste nebyla zklamana doporuciji!

zenavknihach.cz
29.03.2019 3 z 5

Pro Mr. Bryndzu mám trochu slabost. Krom jiného mě totiž vždycky potěší, když mi autor poděkuje, že jsem si přečetla jeho knihu ;) Tak mě trochu mrzí, že tentokrát nebudu jen chválit... Asi by mě překvapilo, kdyby Erika jednou dostala případ regulerně. Ne náhodou kvůli tomu, že daný kolega zrovna v tuto chvíli není k dispozici nebo je třeba se vyhnout "nepříjemnému" obědu. Asi mě ta ženská irituje... kolega a jeho žena jí chtěli jen vyjádřit vděčnost a pozvat ji na oběd. Nic, co by ani průměrně autistický vyšetřovatel nezvládl absolvovat. Nebo aspoň najít minutu na zvednutí telefonu a omluvu. No nic. Celá recenze včetně audioukázky zde http://www.zenavknihach.cz/74-robert-bryndza-smrtici-tajnosti

anája
29.03.2019 5 z 5

Naprosto úžasný thriller, nechápu jak může tento talentovaný autor chrlit tak rychle knihy za sebou.Tato se mi líbila snad nejvíce ze všech.

dencazrnu
29.03.2019 5 z 5

Opět další pecka. Nechápu jak to Robert dělá, ale jeho knihy sotva začnu číst, už jsem na konci. Děj rychle ubíhá, ale dozvíte se vše potřebné. Je vidět, že každá myšlenka je předem promyšlená a znovu se autorovi povedlo, že s vrahem jsem byla totálně mimo. Od půlky knihy jsem si říkala, to je jasný, už vím, kdo to dělá a najednou bůůůům a vaše teorie je v troskách. Jen Erice bych také přála, aby se její život ubíral trošku pozitivnějším směrem :) Teď už se jen modlím, aby co nejdříve vyšel další díl :)

Knižní střípky
28.03.2019 5 z 5

Po pětce jsem se hned vrhla na šestý díl a přečetla jsem ho jedním dechem. Dech se mi tajil při útocích maskovaného muže, který se plížil pod rouškou tmy ve vánočním období, o to více to na mě vše působilo. A to jsem ještě netušila, jaké odhalení mě čeká na konci knihy! Erika se svým týmem odvedli opět skvělou práci. Ráda jsem viděla, že se holčičkám od komandéra Marshe v rámci možností po tom, co zažily v předchozím díle, dobře daří. Ovšem soukromý život Eriky je učiněná tragédie. I když ona vlastně žádný soukromý život nemá. Říkám si, kolik tak toho ještě, holka, vydrží. Výborná práce, pane Bryndzo!

Kamilajznik
28.03.2019 5 z 5

Tak tohle byla jizda!!! Pan Bryndza me opet nezklamal a pro me, je to PAN SPISOVATEL. Jeho knihy bych mohla cist porad dokola.
Doporucuju!!

HaHa11
28.03.2019 4 z 5

Abych zabránila šíření poplašných zpráv, uvádím informaci, kterou dal autor k dispozici na svých webových stránkách - často kladené dotazy. V sérii s Erikou Foster hodlá pokračovat tak dlouho, dokud potrvá čtenářský zájem. Prý je teprve na začátku a má mnoho dalších nápadů. Takže žádný strach ....
recenze na https://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/smrtici-tajnosti-aneb-proc-menit-to-co-funguje-11327

Anahk1
28.03.2019 5 z 5

Jée to zase byla parádička.. za mě super, jako všechny předchozí knížky s Erikou.. no a zvěsti o tom, že už nebude žádný další Eričin připad, beru jako pokus o špatný vtip :-) .. to nám Roberte nemůžete udělat.. :-)

AnneH7
28.03.2019 5 z 5

Super, uzasny. Skvely napad, prekvapivy zaver

hronova.anna
28.03.2019 5 z 5

Skvělý. Z pocatku jsem mela dojem, ze Bryndza pise jinym stylem, nicmene kniha byla uzasna. Konec prekvapivy, zejmena z jakeho duvodu vrah vrazdil.

Ajuszka
27.03.2019 5 z 5

Chvíli jsem se zamyslela,co vlastně napsat.Přijde mi už ohrané,psát pořád dokola,že Robert Bryndza zkrátka válí a Eriku Fosterovou nemůžete nemilovat.Knížka je opět úžasná,přečtena za pár dní. Soukromý Eričin život jsem pořádně prožívala a takhle jsem si to teda nepředstavovala.Doufám,že zvěsti o tom,že tohle je poslední kniha o Erice byly opravdu jen zvěsti a my se brzo dočkáme dalšího skvělého případu.

lenka7679
27.03.2019 5 z 5

Co jiného říci, než opět skvělé. Chvilkami se mi zdálo, že Robert mění styl. Někam se posouvá a najednou koukám, že vznikla nová série. Oceňuji konec knihy, opravdu výborný. Zkrátka je to prosté, stojí za přečtení jako všechny ostatní. Ráda bych vždy napsala něco bližšího o knize, ale nerada prozrazuji děj, věřím, že každý čtenář si na to musí přijít sám a já bych neměla nikoho připravit o žádné překvapení.

PaniJani
27.03.2019 5 z 5

Skvělé, ostatně jako vždy. Když se začínal rozmotávat konec, byla jsem nadšená, co se za tím vlastně skrývá. Ale mám rozporuplné pocity s tím pachatelem...