Muž bez minulosti

Muž bez minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395744/bmid_muz-bez-minulosti-Unu-395744.jpg 5 614 159

David Raker série

PŘIŠEL O VZPOMÍNKY A TEĎ JE CHCE ZÍSKAT ZPĚT. CO KDYŽ HO TO ALE BUDE STÁT ŽIVOT? Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí… Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? Jak se vším souvisí tělo neznámé ženy nalezené dva roky předtím na opuštěné železniční trati? A co když je Richardova minulost plná tajemství, na která by radši zapomněl – nebo hůř, která by ho mohla stát život?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

I Am Missing , 2017

ahomonicky
23.02.2020 4 z 5

Knížka se dobře četla. Tim Weavewr si drží standard. Jsem rád, že jsem na něj narazil. Doporučuji

Pája699
13.02.2020 5 z 5

Mě se kniha líbila a jako že hodně :-) Dle mého jedna z nejlepších knih autora. Tim prostě umí vtáhnout do děje a nepustit. Zase jsem se nemohla odtrhnout, žádná chluchá místa, děj plynul a byl napínavý. Že je David skoro nesmrtelný a děj někdy těžko uvěřitelný už neřeším. To k tomuhle spisovalteli prostě patří :-)

zazvorka
08.02.2020 5 z 5

Líbila se mi, dobře se četla, navíc jsem se něco dozvěděla o Císařovniných ostrovech. Prima knížka.

Pavlnka
02.02.2020 5 z 5

Kniha se četla dobře, děj byl napínavý. Prostě opět skvělé pokračování série.

Dandy1
01.02.2020 3 z 5

Moje první kniha o Davidu Rakerovi mě zas tak nenadchla. Pátrání po minulosti muže je skvělé téma. Ale přišlo mi to trochu překombinované a nereálné.

Merry001
27.01.2020 4 z 5

Nebyl to špatný díl. Velice se mi zamlouvá zápletka - Davidův klient trpí úplnou ztrátou paměti a vůbec neví kdo nebo cim je.
Na druhou stranu me zklamala nerealnost “zakázané zóny”, do které osadníci neměli přístup a zároveň věřili, ze v ni žije “něco”. Za to jsem ubral hvězdu.
Nebylo to nejhorší, ale ani nejlepší dílo Tima Weavera.

Aghatte
23.01.2020 2 z 5

Já jím nejsem nadšená, jako jedna z mála, nevím, čím to je, ale ta šílená překombinovanost a nevěrohodnost mě odrazují.
První třetinu jsem se snažila číst pečlivě a dát mu šanci, ale od rozhovoru s přítelem zemřelé....(co do té doby dělala policie?,ještěže je David), jsem už dál jen listovala a hlavně se chtěla dozvědět, co bylo za plotem. A to rozuzlení, to mě vážně zklamalo.
Opět musím říct, že do dalších případů nemám chuť a stejně jako v Údolí, za týden nebudu vědět, o čem že to vlastně bylo.

sabca
19.01.2020 4 z 5

První kniha tohoto autora kterou jsem přečetla. Byla napínavá a konec jaký jsem nečekala. Doporučuji

Rozmarýna Rozm
22.12.2019 5 z 5

Opět kniha, od které se člověk nemůže odtrhnout. A opět skvělá. Obdivuji fantazii autora, jak dokáže napsat tak napínavou knihu, kde tématem je ztráta paměti.

sabina8042
19.12.2019 5 z 5

David opet nezklamal! Kniha se cetla velice dobre, dej rychle utikal. A nebyl b Raker aby mu zas neslo trochu o zivot a mel proste stesti. :-)

Katulinka69
04.12.2019 4 z 5

Super, už se těším na další případ

mmmisulka.r
29.11.2019 5 z 5

Tim nám maličko začíná brousit nervíky po emoční stránce. Nezdá se vám?
Rozhodně jeden z nejlepších dílů. Já už ani nemám vlastně co dodávat. Jako skalní fanoušek Tima Weavera jsou pro mě jeho knihy takovou malou drogou a vždy se dočteme spokojenosti.

Anet2106
20.11.2019 3 z 5

Takhle kniha pro mě byla mírným zklamáním v porovnání s předchozími díly. Oproti nim se mi tenhle díl zdál na Weavera až příliš přímočarý a málo překvapivý.

AlenaF
07.11.2019 5 z 5

Zajímavá zápletka, originální, napínavé.

melonka
27.10.2019 5 z 5

Tento příběh posunul Davida Rakera zase o level výš. V předchozích dvou dílech mi už hodně vadilo, jak se neustále opokoval "problém" s metropolitní policí a scény typu: Crawová a její práce vs Raker a jeho práce, které se neustále opakovali a už to bylo otravné. V tomto díle o tom ani ťuk a hned je to o poznání lepší čtení :)

Za mě velký posun Davida Rakera v sérii.

ydnac
25.10.2019 5 z 5

Tim Weaver nikdy nezklame, už se těším na další jeho knihu:-)

iveta3689
19.10.2019 4 z 5

Tuctový námět, ale autor z toho vytvořil bombu. Nenápadně do základu příběhu doplňoval detaily a další zápletky, ale bez zbytečné vaty. Kniha je velmi čtivá a napínavá.

Nočnípták
14.10.2019 4 z 5

Uf, zase jsem ráno nemohla rozlepit oči. Četla jsem celý den / naštvaná, když jsem musela na chvíli knihu odložit/ a skončila jsem ve 3 v noci. Opět napínavý příběh, zajímavá zápletka. David se méně pere a víc vyšetřuje, přesně jak napsala muchomurka. Také to oceňuji.
A konec? Mne tedy nezklamal. Naopak. Byla jsem s ním spokojená, líbil se mě.

dikobraz
30.09.2019 3 z 5

Noo, neviem. Som trochu sklamany. Napad skvely, ale zda sa mi to dost odflaknute... A to, ze nikto nepocul na lodi vystrel, to sa mi celkom nepozdava. A uplne ignorovanie Healyho, to je chyba. Ten typek bol ozivenim. No, musim dat 3. Bol som zvyknuty na inu kvalitu. Skoda.

anája
29.09.2019 5 z 5

Opět mě oblíbený autor nezklamal.Precteno za dva dny. Bylo to tak napínavé, že jsem se opravdu musela nutit knihu odložit a něco dělat....