Muž bez minulosti

Muž bez minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395744/bmid_muz-bez-minulosti-Unu-395744.jpg 5 614 159

David Raker série

PŘIŠEL O VZPOMÍNKY A TEĎ JE CHCE ZÍSKAT ZPĚT. CO KDYŽ HO TO ALE BUDE STÁT ŽIVOT? Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí… Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? Jak se vším souvisí tělo neznámé ženy nalezené dva roky předtím na opuštěné železniční trati? A co když je Richardova minulost plná tajemství, na která by radši zapomněl – nebo hůř, která by ho mohla stát život?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

I Am Missing , 2017

Pavlína2019
30.06.2021 5 z 5

Kruci, tak hrozně jsem byla napnutá, jak to vlastně bylo!! Tohoto autora mám velice ráda, píše velmi svižně, nápaditě a poutavě. Těším se na další knihu, všem doporučuji!

Warty
14.06.2021 5 z 5

Další skvělý příběh se zajímavou zápletkou plný pohřbených tajemství, tentokrát z trochu jiného konce.

SilvieSisinka
23.05.2021 4 z 5

Zajímavá,napínavá kniha.Na mě moc stránek,ale úžasné čtení

annie16
19.04.2021 4 z 5

Napínavá, dobře se četla. Líbila se mi.

ilčidlo
18.04.2021 4 z 5

Napínavé a čtivé

astra3
15.04.2021 5 z 5

Tak tohle se dost povedlo. Napínavé od začátku do konce. Zatím od autora pro mě asi nejlepší díl.

Ráčkajda
05.04.2021 5 z 5

Tak tenhle díl se opravdu povedl, krásně se to četlo, těšila jsem se na každou stránku.

Roubas
17.03.2021 5 z 5

Obrácená strana zápletky, ale i tak stejné schéma a stejná kvalita. Kouzelné kulisy ostrovů, starý zločin, pátrání fotka po fotce, článek po článku a rozhovory s lidmi, prostě to, co pro mě dělá literární bádání po pravdě atraktivní. Snad to jen na konci střihnout o něco dřív.

danica6371
15.03.2021 5 z 5

Tohle bylo skvělé. Hltala jsem každou stránku hned od začátku, strašně mě zajímalo, co že to je za plotem. Hodně mě to emocionálně vzalo. Bylo to jiné, bylo to zajímavé, bylo to napínavé a vlastně strašně smutné... Zajímalo by mě, co Colm Healy :-)

namornice
22.02.2021 4 z 5

Poutavý, napínavý a opět velmi dobře napsaný a do jisté míry netradiční příběh ze zajímavého prostředí. Weaver mě prostě baví.

kokrokr
19.02.2021 3 z 5

Nevím, jak to cítí ostatní, ale ani na chvíli nemohu uvěřit nočnímu pátrání dívek. Dívky ve věku deseti a dvanácti let by patrně v noci nešly ani do sklepa, natož ven do chladu a tmy po setmění. Běhat hodiny v noci po kopcích a mít jen baterku, tak to může skončit jen úrazem. Román má snad zajímavou zápletku, ale ostatní je jen běžný průměr. Jazykový projev taky nic moc, takže jen za tři.

vila_z_lesa
14.02.2021 5 z 5

Tohle byla jízda, nemohla jsem se odtrhnout! U každého dílu si říkám, že už nemůže být lepší a další knihy mě přesvědčí o opaku.

jana79
12.02.2021 5 z 5

wow, tahle kniha teda byla jízda. Chytí vás hned od začátku a nepustí, já se teda odtrhavala nerada a počítala čas zbývající do konce pracovní doby. A můžu říct bravo fakt se mi líbila. Chcete všemu přijít na kloub a když už si myslíte, že víte, šup nastane zvrat a vy opět nevíte a chcete číst rychleji, abyste věděli co za vším tím je. Víc prozradit nechci byla by škoda pokazit ostatním tenhle super příběh. Konec nečekáte a opět po delší době mám opět u knihy pocit je dobře, že je konec anebo bych ocenila ještě kapitolu ci dvě navíc? kdybych mohla dám i 7 hvězdiček. Za mě super, mě se kniha libila.

Neopol
22.01.2021 4 z 5

Další super příběh

EmillyT
15.01.2021 4 z 5

Opět jsem z příběhu D. Rakera nadšená. Skvělé čtení jako obvykle. Autor tentokrát zvolil velmi netradiční prostředí a téma příběhu.

petra2284
31.12.2020 5 z 5

Super, doporucuji

Adilajla
27.12.2020 4 z 5

Tento dil se mi zdál trochu slabší, moc překombinovaný a vůbec mě nebal číst jako všechny ostatní. Musela jsem se přemlouvat abych totu knihu dočetla. Zápletka super ,že se hledá minulost někoho.

March
13.12.2020 5 z 5

Opět skvěle dílo, kniha měla všechno, napětí, zápletky, i z minulosti a to rozuzleni se povedlo. Je skvělé, že je to již 8.díl a i za tech 8.dílu autor opravdu nepolevuje....jen tak dál

ennlady
03.12.2020 5 z 5

Co napsat? Bezvadná knížka od bezvadného autora. Od Honu na mrtvého skutečně obrovský posun. Už mám před sebou jen Nikdo není doma, tak doufám, že pan Weaver zase něco hezkého napíše. Pro mě už je fakt velkou srdeční záležitostí.

veronika9761
22.10.2020 4 z 5

Velmi neotřelý nápad a výborne zpracování. Tim Weaver v nejlepší formě!