Hra

Hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427669/bmid_hra-pQG-427669.png 4 883 158

Briar U série

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký. Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat. Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná. A chce mě sbalit. Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí. Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď o tom ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Play , 2019

tyna_88
13.04.2020 5 z 5

takže obálka jak tato tak předchozí dvě z této serie jsou úděsné. tady se týpci co dělali tyto obálky hodně sekly. měli by se podívat na originál a pak něco tvořit. za mě je obálka fakt hnus.
Jinak knížka je super jako ostatní od Elle. Zbožňuji tuhle sérii a ostatní série. Knížka mě nadchla.

svanta
12.04.2020 5 z 5

Titulka je příšerná! Ale kniha je skvělá oddychovka, tak jako předchozí díly.

Lucuschka
12.04.2020 3 z 5

Poslední kapitoly byly pravdu super a měly spád...
Ovšem první třetina mi přišla nezáživná a vůbec mě nebavila ( modré koule a báječný vztah)
Pak mě překvapilo, jak rychle odhodil "Mnich" svůj celibát a Demi se vzpamatovala až necekaně rychle, na to, že to byl první-jediný-dlouhotrvajicivztah... Postelové scény se naopak snažily dohnat stránky a bylo to až přehnané.
Upřímně od Elle jsem četla mnohem lepší...

Pedruska01
12.04.2020 4 z 5

Tak jo, třetí díl mám za sebou. Na tenhle díl jsem se těšila a ani jsem nemusela čekat dlouho, než se mi dostal do rukou. Opět se to četlo báječně a rychle. Autorka si drží svůj styl a tempo, což je bezva. Jenže... bohužel tenhle díl byl pro mě z téhle série snad nejslabší. Bohužel. Sama tomu nevěřím, ale stalo se a díky tomu jsem musela na hodnocení ubrat. Ve výsledku mě to mrzí, protože autorka je sázka na jistotu. Tak nevím, co se stalo. Samozřejmě to není žádná katastrofa, jen malý ale otravný kaz.
Začala bych u mužského hlavního hrdiny, kterého už pár knih znám a na kterého jsem se těšila, protože jsem si toho týpka jednoduše hrozně oblíbila. Hunter byl další skvělej chlap, který se řadil do kategorie: Zlato. Další skvělej chlap, kterýho nejde prostě nezávidět. Měla jsem ho ohromně ráda a neskutečně mě bavil. Byla sranda ho sledovat a prostě jsem mu fandila, nemám proti němu slovo.
Za to druhá hlavní hrdinka - Demi, už na tom z mého pohledu je hůř. Úplně to nedokážu vysvětlit, ale něco na ní bylo, co mi nesedělo. Místy byla fajn, snad bych řekla, že jsem si ji oblíbila a nevadila mi. Ale na druhou stranu se chovala zvláštně. Přišla mi jako taková 2v1 holka. Slušná a pilná studentka, hodná dcerunka, nezkušená naivka - a pak - cosi holka, která toho má hodně za sebou, totální sexuální divoška a pokušitelka. K téhle postavě mi to dohromady prostě nešlo. A nejvíc mě mrzí, že se to odrazilo na vztahu s Hunterem. Jasně, Hunter na tom měl nejspíš taky vinu (i když nejvíc samotná autorka). Už od začátku jejich vztahu, i když šlo o kamarádství, které bylo v pořádku, tak mi tam chyběla jiskra. Vždycky a všude je od začátku jiskra, ale tady sakra žádná nebyla! A bohužel ten stav trval poměrně dlouho, tak zhruba do 3/4 knihy? Což je ohromná a nepopsatelná škoda. Obrovská. V tom zbytku to bylo kapku lepší, ale už se stejnak žádný velký oheň nezažehl, sotva by se člověk zahřál. Škoda. Každopádně jako pár byl milý.
Co se týče příběhu kolem, tak ten se mi líbil. Bylo to místy i dost vtipné a taky mě to bavilo, i přesto všechno. Přeci jenom bavíme se tu o Elle, kolikrát potvrdila, že to umí - píše o reálných věcech a problémech, dobře ty témata zpracovává. Bavil mě nápad s Pablem, líbili se mi nové tváře z hokejového týmu a jsem ráda, jak to celé dopadlo. Hollis mě totálně dostal - tohle prostě nikdo nečekal. Vlastně má můj obdiv. Bylo to to nejnepravděpodobnější a mrkejte. Ale ten šílenec s tou jeho magorkou mi vykouzlili úsměv na tváři.
Kdybych to shrnula, jsem malinko zklamaná, protože jsem nedostala to, co obvykle. A absolutně nechápu, jak je to možný. Vím, že to mohlo být lepší, dalece. Ale to, co jsem dostala, zase nebyla žádná hrůza, takže i tak se mi to líbilo a jsem svým způsobem spokojená.
Nemám páru, zda ještě v téhle sérii autorka hodlá pokračovat, ale kdyby ano, nejspíš se zlobit nebudu. Celek však doporučuju. :)

LenRan
12.04.2020 5 z 5

Je to pořád to samé dokola a pořád tak skvělý. Další prosím:)

prcek19
12.04.2020 5 z 5

Opět nemám slov..pořád si říkám, že už to nebude ono, když knih o hokejistech napsala Elle tolik a ona je to zase naprostá pecka..za dva dny přečteno a nejradši bych se do toho pustila znova..jednoznačně doporučuji!

Evka3814
11.04.2020 5 z 5

BOŽE ,FAKT MULUJU JEJÍ KNIHY!!!!!Na Huntra a Demi jsem se moc těšila, i když je pravda že se těším na každou knihu od této autorky:) Zbožňuju její humor co vkládá do příběhu,jako třeba vejce Pablo. U toho jsem se fakt nařechtala:)))) No a zakončení Holise a Rupi,super:)
PS: potřebuji další knihu,prosíííím!!!!

MarKy95
11.04.2020 5 z 5

Skvělá kniha, Elle je sázka na jistotu.

_Steff_
11.04.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda! Bylo to čtivé, neskutečně provokativní a prostě boží. Demi a Hunter je jistě přidali k mým oblíbeným hokejistům, a to že jich je už pěkná řádka :D
Na 100% doporučuji, jako všechny předešlé díly!
PS: Pablo Vejcobar byl největší zabiják!!

jani.ruzicko
11.04.2020 5 z 5

Elle prostě nemůže zklamat. U jejich knížek nikdy nešlápnu vedle. ❤ Moc jsem se bavila. Pablo Vejcobar byl nejvíc =D
Rozhodně doporučuji a moc se těším na Conora =)

Dellphi
11.04.2020 5 z 5

Tak tohle bylo fakt boží. Jako opravdu nevím, kdy naposledy jsem se takto zasmála. Opravdu jsem se smála a hodně, navíc nahlas. Nechápu, kam na ty nápady Elle chodí, ale je to super. Hlavně ať se moc nerozptyluje a píše rychle dál :-D Těším se na další díly. A jako autorku ji rozhodně doporučuji! Nemůžete udělat chybu, ať už sáhnete, po kterékoliv její knize.

lusitta05
11.04.2020 5 z 5

Ďalší super príbeh s obľúbenými hokejistami. Zábavné, romantické čítanie, malo to spád.
Skvelé.

NikolaSkop
10.04.2020 5 z 5

3.dil z Briaru mě bavil. Celou sérii vřele doporučuji!!!!! Těším se a doufam ze bude další pokračování. :) :) :)

Kukicka
09.04.2020 5 z 5

Za me nejlepsi dil serie. Moc jsem se bavila a moc jsem si to uzila. Uz ted se tesim na pribeh Conora

sofie92
09.04.2020 4 z 5

Božská možná min božská než první díl, ale skvela.

ElikaS
09.04.2020 5 z 5

Elle Kennedy proste miluju a vždy se těším na novou knížku. Hra se okamžitě zařadí do seznamu mých oblíbených knih, protože byla prostě skvělá a přečetla jsem ji ta jeden večer. Je paráda sledovat jakou ušel Hunter cestu od Off-Campus a s Demi vytvořili parádní pár. Celou knížku jsem se bavila a musím ocenit linku s Pablem, protože ta byla boží.

fa.sci.ko
08.04.2020 5 z 5

Když si odmyslím tu poměrně příšernou obálku, tak neměla kniha sebemenší chybu.
Semi a Mnich jsou hodně vtipná dvojice a chvílemi jsem se smála i nahlas. Jejich humor mi hodně připomínal Hannu a Garretta, což je jedině dobře.
A hrozně se mi líbil nápad s Pablem Vejcobarem. To bylo prostě geniální.

Majuš333
08.04.2020 5 z 5

Paráda! Bolo to presne také skvelé ako sama autorka :) Elle nikdy nesklame :) A som veľmi rada, že touto knihou s hokejistami nekončíme :(