Hra

Hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427669/bmid_hra-pQG-427669.png 4 883 158

Briar U série

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký. Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat. Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná. A chce mě sbalit. Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí. Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď o tom ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Play , 2019

tanecnica
11.07.2020 4 z 5

Elle Kennedy a její hokejisté. Hmmm... Jo, to jde, to mě baví. Sem s další knížkou :-)

Shanib
10.07.2020 4 z 5

První polovina mě bavila, kdežto ta druhá už moc ne a chtěla jsem to dočíst. Začínají mi pomalu vadit stejné vlastnosti hlavních hrdinek - sexy kočka s velkým sebevědomím na kterou kluci letěj jak vosy na med, vůbec se nestydí a ráda flirtuje. Docela bych brala, kdyby nám byl představený někdo s jinou charakteristikou. Pak mi taky nesedlo to, jak se furt omílalo, že je Demi částečně Kubánka a jaká kvůli tomu ona a její mamka jsou. Stačí to napsat jednou.
Jinak to bylo fajn. Vtipné a odpočinkové. Hunter byl k sežrání a bylo super zase si trochu počíst o hrdinech z Off-Campus.

uminaa
06.07.2020 5 z 5

Ďalšia kniha od tejto autorky a zas prečítaná na jeden nádych. Elle naozaj milujem, vždy ma s ňou a jej postavami čaká neuveriteľná zábava :D Jej humor je môjmu srdcu blízky, aj keď sa mi zas potvrdilo, že jej knihy jednoducho nesmiem čítať na verejnosti!!!
Uvítala by som aj nejakú tú knihu o Pablovi :D :D :D aj keď ho postihol krutý koniec :(
Potešilo ma aj stretnutie so starou partou, aj keď bolo krátke.
A rozhodne sa už teraz neviem dočkať Connorovej Výzvy ♥♥♥

Kristy.Seb
05.07.2020 5 z 5

Líbilo se mi zakončení série. Obdivovala jsem, jak se Hunter snažil dodržet celibát. Myslím, že to vydržel dost dlouho. A obdivuju ho, jak se odhodlal říct, že Demi miluje. Je to frajer.

Erinien
02.07.2020 3 z 5

A zpátky na BriarU. To zahřálo u srdce. U série už pro mě nemá takovou sílu ale přesto Elle umí a ví. V příběhu Huntera s Demi jsem měla pocit jako bychom se vrátili k počátkům k Návrhu s Garettem a Hanou. Výborný humor, části s Pablem byly k popukání a krásný závěr, který uzavřel i příběh Hollise a Rupi, který se provlékal knihami celé serie BriarU. Jen tři hvězdy dostává kniha protože ji srovnávám s ostatní tvorbou Elle Kennedy.

Myška43
25.06.2020 5 z 5

Jop jop bylo to super, jako vždy. Vtipné, romantické, sexy a opět závažná témata k zamyšlení. Škoda, že to končí, klidně bych četla další příběhy hokejistů z této série. Miluju, jak autorka píše.

zuzana0307
24.06.2020 4 z 5

Hra je treťou knihou v sérii Briar U.
Nežartujem, išla som do tohto plná očakávaní, ale dostala som nakoniec niečo úplne iné. A nehovorím, že to bolo zlé.
Keď som v príbehu pokračovala, nedokázala som ho pustiť z rúk a za pár hodín som mala hotovo!

Milujem štýl, akým píše Elle Kennedy. Dokonale prepracovala postavu Demi. Pre mňa veľmi silná a rozumná osobnosť, ktorá ma často dokázala rozosmiať aj na pár minút.
Hunter si ma získal svojim sľubom celibátu. Pre takú postavu to bolo naozaj zvláštne, ale autorka presne vedela prečo to robí.
Počas tohto príbehu sa výrazne zmenil ich vzťah, zažili spolu krásne chvíle. Od práce na spoločnom projekte, momentov kedy potrebovala Demi podržať po rozchode s Nicom. Príbeh bol dokonale vyvážený a je dobre, že som s ďalšou hokejovou romancou trošku počkala. Ak by som ich čítala hneď za sebou, tento príbeh by som si nedokázala tak užiť.

Ivet1990
23.06.2020 3 z 5

Příběh byl asi ze vše tří nejslabší. Jako předešlé díly i knihy od této autorky se kniha velmi dobře a rychlo četla, ale do poslední chvíle jsem čekala mnohem víc než kolik jsem dostala. I přesto vše to nebyl špatný oddychový příběh. Určitě by mě potěšil další díl a to v podání Rubi a Hollins, protože tento pár mě bavil už od předchozího dílů.

LucySmile
21.06.2020 5 z 5

Tuhle sérii vážně miluju a ani tato kniha nezklamala! Demi mi připadala jako fajn holka a měla jsem ji o trochu ráda víc než Brennu. Doufám, že toto není poslední část série, hokejisty jsem si až přespříliš oblíbila. A ten konec? To asi nikdo nečekal. :D

Kekik
21.06.2020 5 z 5

Elle Kennedy nezklame.
Výborné oddechové čtení. Těším se na další knihy mé oblíbené autorky.

jitka7
18.06.2020 3 z 5

Hezký příběh, ale pro mě trošku moc poklidný. Jel pořád na jedné vlně, moc výkyvů v ději nebylo. Přesto všichni přečtěte, pokud máte rádi takovéto série. Neurazí a je to parádní odpočinkový příběh.

CiaKawlone
13.06.2020 4 z 5

Tenhle díl byl pro mě trochu zklamání. Po 2. Dílu, jsem si myslela, že se série zase vyhoupne, ale nebylo tomu tak. Bylo to vtipné, plné sexu a hokeje. Ale Demi mi prostě nepřirostla k srdci, protože se asi dost často chovala jinak než bych se zachovala já. Na Huntera jsem se těšila i když se v předešlé knize choval jako blb. Rozhodně je kniha více než průměrná.

Jasomknihomolka
07.06.2020 5 z 5

Úžasné. Všetky jej knihy sú originálne. Niektoré sú viac vyčnievajúce ale pri všetkých sa culíte, chechtáte alebo máte záchvat smiechu. Proste super si oddýchnete a úplne vypnete.

Petraj365
04.06.2020 5 z 5

Opravdu všechny knihy od této spisovatelky jsou oddychovky a vždy u nich vypnu a opravdu se přistihnu jak se usmívám. Moc mě baví.

Jejunka
03.06.2020 5 z 5

Autorku mám ráda. Každý příběh je dobrý zajímavý napínavý. I když víme že spolu ti dva stejně skončí, umí to napsat fakt dobře. Určitě doporučuji

Chensie
03.06.2020 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Začátek perfektní, v druhé polovině se to zlomilo a z ústřední hrdinky se stala lovkyně, to už se mi tolik nelíbilo, ale jinak paráda! :)

Kačka195
02.06.2020 5 z 5

Tak to bylo úžasný!!! Za mě nejlepší díl série. Tento příběh mě strhl hned od začátku a Hunter byl prostě skvělej.

veveronka
31.05.2020 5 z 5

Hunter je výborny ale Demi mě trochu štvala.Věděla,že ji její kluk byl nevěrný a hrozně se pak divila,že v tom pokračuje?Zahneš jednou,zahneš podruhé

happy19
30.05.2020 5 z 5

Takže!Za mě zatím nejvíc díl..jelikož Mr.Hunter nám roste do krásy,-)))...
Samozřejmě myslím taky jeho duševno:-D
Jednoznačně mě tato série láká každým dílem víc:-*...
A už teď budu nedočkavě vyhlížet slaďouše Conora...že by Výzva?,-)

lightka
29.05.2020 2 z 5

Za mě bohužel nejslabší díl ze série, včetně původní Off-Campus.