Hra

Hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427669/bmid_hra-pQG-427669.png 4 883 158

Briar U série

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký. Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat. Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná. A chce mě sbalit. Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí. Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď o tom ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Play , 2019

musivila
18.11.2020 5 z 5

Co napsat … anotace mluví za vše … pár věcí mi tedy na postavě Demi nesedlo …ale, kniha je čtivá a vůbec mi nevadí, že je předvídatelná ... u některých pasáží jsem se dost pobavila např. co způsobí jedna zaseknutá náušnice a nebo Pablo Vejcobar :-)
Stojí za přečtení ??? Slovy Huntera: „jop, jop.“ ❤

lihate
15.11.2020 5 z 5

Tahle knížka je bezva, a myslím, že si z ní nakonec odnesu víc, než jsem doufala. Dokázala mě rozesmutnit, ale zároveň jsem díky ní dostávala takové záchvaty smíchu, že jsem ji musela na chvíli zavřít, abych se uklidnila. Huntera jsem z předchozích knih moc v lásce neměla, nepůsobil na mě vyspěle, spíš jako kluk, kterému je všechno jedno a je dost volnomyšlenkářský. Nicméně už teď můžu říct, že to tak není... Jeho vztah s Demi se mi od začátku moc líbil. Hlavně to nebylo laciný a jenom o sexu. Navíc mě dostává jak zodpovědně přistupuje ke své hokejové funkci. Demi je moc fajn, cílevědomá, trochu bláznivá, chytrá a vtipně sarkastická, čímž famózně doplňuje Huntera. Ostatně, sarkasmu jsem si všimla na více postavách v knihách této autorky a díky tomu její knihy miluji! Ovšem u téhle mě dostalo ještě něco, a tím je její poslední část. Hunter v jedné větě oznámí, že v něm bojují obavy s netrpělivostí... A já to měla v tu chvíli úplně stejně, očima jsem létala po celé stránce a nemohla se dočkat, co se všechno odehraje, zároveň jsem měla strach a klepala se. A v tom, podle mne, tkví síla dobré, silně napsané knihy. Vzbudí emoce, které chcete prožít, vžijete se života postav a reálný svět kolem vás se najednou úplně zastaví.

cerna7151
13.11.2020 2 z 5

Tohle byla poslední kniha, která mi chyběla dočíst a musím říct, že jsem zklamaná. Fakt jsme víc než polovinu knihy čekali na sex? vždyť kvůli tomu to čteme ???? Nesedla mi ani Demi, pořád mi na ní něco vadilo. Pak jsem se přistihla, jak začínám přeskakovat odstavce, abych už to měla za sebou. Škoda

ivetapl
11.11.2020 5 z 5

Co napsat? Nevím. Autorku miluju a každá její knížka je úžasná. Opět skvělý příběh

JanuldaN
12.10.2020 4 z 5

Kniha je pro mě na stejné úrovni jako Risk, Návrh a Skóre.... Příjemné, velice vtipné čtení s velkou dávkou romantiky. Tentokrát si autorka vzala na paškál kapitána hokejového týmu Huntera Davenporta a slušnou studentku, která miluje psychologii Demi. Jsem zvědavá, jak tuto sérii autorka zakončila. Doufám proto, že vyjde i poslední část - The Dare, která se soustředí na surfaře Conora, a ve které by konečně měla být hlavní hrdinka normální holka bez postavy 90-60-90... Jediná negativní poznámka - slečna na přebalu knihy mi nesedí, působí nesympaticky a takto si Demi vůbec nepředstavuji :-D

betule3
07.10.2020 4 z 5

Já už vlastně ani nevím, co bych měla k této sérii psát. Autorka prostě umí čtenáře připoutat k příběhu a už nepustit. Líbí se mi, že i přes to, že jsou jednotlivé díly na podobné téma a odehrávají se ve stejném prostředí, je každý nějakým způsobem originální. Hra se sice nestala mým favoritem, ale čtení jsem si rozhodně užila a zklamaná stoprocentně nejsem.

avalonek
02.10.2020 5 z 5

Zase přečtený a já chci další díl a hned potom další a další..Já tuhle spisovatelku žeru a Briar a všechny hokejisty..Super,že se tam zase objevili postavy z předchozích dílů,to mám moc ráda.Humoru spousta,sexuální přitažlivosti spousta prostě úžasné čtení..

astra3
26.09.2020 4 z 5

Ze začátku takové nemastné neslané, ale pak se to rozjelo.

havrmoni
13.09.2020 4 z 5

Nejhezčí ze série. Hodně mi připomínala Hodnýho kluka, ale ten byl pohodovější.

knihomolkaL
02.09.2020 4 z 5

Na těchto sériích ze studentského prostředí se mi líbí hlavně ta nekomplikovanost a přímost. Máme chuť na sex? Jo, tak šup na to, žádné "štráchy" s tím. Vidí nás u toho někdo? No, a co! Je to osvěžující. Sice už mi dávno není dvacet, ale baví mě to, tento díl nevyjímaje.

Lee7
29.08.2020 4 z 5

Moc hezké zakončení. Líbilo se mi, že nám trochu ukázala jak se daří ostatním a dala do Vínku možnosti pokračování.. děj byl pozvolný a udržel si svoje kouzlo. Líbila se mi

Schalli
23.08.2020 3 z 5

Kniha mě zklamala. Chyběla jiskra. Celkově to bylo zdlouhavé a tak trochu nudné.

Leat
22.08.2020 3 z 5

No jo. Je to milé, vtipné a předvídatelné. Postavy mi byly sympatické. Jen se pro potřeby děje trochu pozmění charaktery postav, aby se dostaly kam potřebujeme. Ale co už. Tato série patří k těm lepším v tomhle žánru.

pipa36
16.08.2020 4 z 5

Tento typ knih je spíše na léto na dovolenou (alespoň pro mě). V běžném chaosu mimo dovolenou mě jaksi nebaví, do čtení se většinou musím nutit - jako to bylo u předchozího dílu této série. Ale s třetím pokračováním jsem byla spokojená - svižné, vtipné, lehké, velmi dobře se to četlo. Postava Huntera s jeho pravidly pro kapitány se mi z celé série líbila snad nejvíc... Moc se mi líbil autorčin sarkasmus, který vdechla hlavním postavám - někdy jsem se smála opravdu nahlas. Dávám 4*.

georginaa
10.08.2020 5 z 5

Baví mě tahle série a Hunter mě překvapil svým odhodláním. Jak si uvědomil, že to co prováděl, je vlastně k ničemu. Změní způsob života a ono se to nakonec změní v něco lepšího. Pěkná série.

Ewiczka_areebah
09.08.2020 4 z 5

Knížka super, vážně se mi líbila. Mám moc ráda styl autorky, opět jsem se bavila až do konce. Jediná výtka? Mám opravdu plné zuby slova "doslova" používaného opravdu velmi často...

Adyy
27.07.2020 5 z 5

Série začínala pozvolna a postupně gradovala. Musím říct, že to bylo hezké zakončení série. Autorka si s tímto dílem obzvlášť vyhrála (různé zápletky, TJ problémy, ...) a mně se díky tomu líbil ze všech nejvíce.
Huntera jsem v prvním díle litovala - kvůli tomu, že ho Summer ne hezky odkopla střídal holky jak ponožky a všichni ho odsuzovali - mě ho bylo líto.
V druhém díle byl zase za takového "záporáka", takže jsem moc rádá, že kniha byla o něm a o Demi, která mi byla také moc sympatická. Celkově se kniha četla hezky a velmi rychle a hodně často jsem se smála :)
Co se mi také líbilo bylo to, že v prvním díle autorka napsala román na téma "protiklady se přitahují", druhý díl byl něco jako "zakázaná láska" no a ten třetí "kamarád taky rád" ? - nevím, něco v tom smyslu.
Každopádně 5 * zaslouženě!!

crazyslunicko
17.07.2020 5 z 5

Ač mě první kniha této série nezaujala na 100 %, tak tento třetí díl byl ze všech knih úplně nejlepší. Byla mi velmi sympatická hlavní postava Demi i napravený Hunter v celibátu :) Kniha je plna různých psychologických poznatků, rodinných předsudků a manipulace. Nechybí samozřejmě vášeň... škoda, že je konec této série. Každá kniha z této série byla lepší a lepší a měla vzestupnou tendenci.

tittanie
17.07.2020

Moje oblíbená autorka, a všechny její knihy ráda čtu. Líbí se mi prostředí a postavy. Je pravda, že je to kniha, která se řadí mezi oddechovky, ale byla pěkná.

Siwan
15.07.2020 4 z 5

Jde to, ale kniham ze serie Off campus se to proste nevyrovna.