Pomstěný milenec

Pomstěný milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84066/bmid_pomsteny-milenec-84066.jpg 4 727 62

Bratrstvo černé dýky série

Další pokračování válek rodu upírů z Coldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Avenged , 2009

Thalin
19.04.2024 4 z 5

I když se každá kniha víc soustředí na jednoho bratra nebo někoho okolo bratrstva, tak je to pořád dost komplexní příběh. Rehv a celý jeho příběh mě bavil, je to zase něco trošku jiného.

Artep071
01.04.2024 3 z 5

Rehv je super a jeho příběh graduje . Celkově tento díl je super a těším se na další.

miruska1
07.06.2023 5 z 5

Líbí se mi, že i když jsou dané hlavní postavy, autorka popisuje v podstatě příběh celého bratrstva. Takže vůbec navadilo, že má kniha cca 700 stránek.......

LilluLong
31.03.2022 4 z 5

Fantázia a dar reči so schopnosťami to cele dat na papier, tak vznikne zzzzdlhavy ale aj tak zaujímavý diel zo série :) za mna 4*

Fifth Element
09.02.2022 5 z 5

Zasáhlo...
"Ale jednou za čas zčistajasna někdo vstoupí na to klidné místo, kde tajně pobýváte sami se sebou, a změní to, jak se na sebe díváte. Máte-li štěstí, je to vaše partnerka… a ta přeměna vám znovu připomene, že jste absolutně a jednoznačně s tou pravou osobou: protože to, co řekne, se vás nedotkne tím, kým pro vás dotyčná osoba je, ale obsahem."

moma08
22.01.2022 4 z 5

Na to kolik to mělo stránek, tak se to četlo dobře...Čekala jsem, že to bude více o těch dvou, ale bylo tam dost vedlejších linek s ostatními hrdiny, takže to bylo možná kvůli toho lepší.

vladka16
02.10.2021 5 z 5

Zatím se mi to stále líbí. O Rehvengovi jsem si vlastně nic moc nemyslela, překvapil mě jeho příběh, je fajn, že všechno do sebe zapadá. Budu pokračovat, už jsem zvědavá na další díl.

petraj30
10.08.2021 4 z 5

Tak tady půjdu částečně proti proudu. Tento díl mě zaujal ze všech nejméně a zřejmě zato mohla ústřední dvojice. Vůbec jsem si je neoblíbila a Rehvenga bych si z těch všudypřítomných steroidů nevybrala ani náhodou.
Zaujaly všechny vedlejší linky a hlavně, to co se děje v Bratrstvu. Myslím, že se mám ještě na co těšit.
Je to úžasná série, jen tento díl v jistých aspektech trochu pokulhával

Karoli282
15.04.2021 5 z 5

Díky téhle knize jsem si konečně Rehvenge oblíbila. Díl se mi líbil, vedlejší dějové linky jsou super. Rozhodně všem doporučuji.

Petraj365
22.11.2020 5 z 5

Čtu knihy hned po sobě, proto neztrácím přehled kdo je kdo. Líbí se mi, že se děj neustále točí kolem všech co se zatím v knihám objevily. Je to super

karin4338
14.11.2020 5 z 5

Voči Rehvovi som mala nejakú averziu, ale po tejto knižke som za neho všetkými desiatimi.
Sympatický to chlap :)

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Ako inak plny pocet ... milujem seriu ... styl pisania

johana3160
26.09.2020 3 z 5

(SPOILER) Vsimate si ze kazda dalsi kniha je delsi nez ta predchozi a zaroven i horsi? Kdyz jsem otevrela tuhle s obsahem 700stran tak me presla chut. Autorka se zabyva prilis liniemi a do zadne se clovek nemuze zacist. Kazda podstatna, nebo zajimava scena/situace je rozkouskovana jinou ne vzdy stejne zajimavou. Oblibana hlaska je neco ve smyslu “Mezi tim na druhem konci mesta”...... Ze usredni dvojici je Rehv a Ehlena je zbozne prani. Neni o nich ani polovina knihy. Zacinam uvazivat o tom, ze se na to vykaslu. Vzhledem k tomu ze autorka sama se ztraci v tom, co pise, je to cim dal tim horsi. Napad je dobry, ale kvuli zpracovani me to prestalo cele bavit.
Tohle jsem napsala asi v polovine knihy. Stojim si za tim, ALE druha polovina se celkem slusne rozjela a byla rozhodne ctivejsi, ze cloveku nevadily ani ty hloupe prechody. Pribeh byl zakoncen rozjezdem dalsiho dilu, coz mi vadi jen na pul, protoze se, i pres vyhrady ke stylu autorky, na Johnuv pribeh tesim, co se objevil. Uvidime jestli si autorka udrzi mou pozornost...

Szekynka
25.06.2020 3 z 5

Nejsem si jistá, čím to bylo, možná tím že mi hlavní hrdinové úplně neseděli, ale tahle knížka je podle mě lehce slabší, tedy pokud to vůbec lze takhle brát. Přece jen se i z tohohle dílu dozvíme další dění u bratrstva, které to zachraňuje. Nevím, nevím rozhodně s tímhle světem nekončím, ale tenhle díl byl za mě lehce slabší.

JupiterOnFire
14.03.2020 3 z 5

Tento díl jsem nedočetla. Líbí se mi postavy, spád i styl autorčina psaní, ale tak jako to u podobných sérií bývá, se děj opakuje víceméně pořád dokola. Velký zlý chlap a malá ufňukaná holčička se do sebe zakoukají a užijí si spoustu nezkroceného sexu, sem tam se něco podělá a někdo někoho zabije. Nic víc, nic míň. Sérii považuji za hodně povedenou ale pokračovat dalšími díly nebudu.

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Jo, tehle dil je pradni! Zatim precteny dvakrat a jeste si ho urcite prectu. Rehvenge je zvlastni a diky Ehlene ho mam rada.

havrmoni
11.01.2020 3 z 5

Tohle mi trvalo dlouho přečíst. Bezduché jsem četla letem a přiznávám, že i to, kde se objevila Ehlena. Moc dlouhé.

Renatapek
04.11.2019 5 z 5

V sedmém dílu serie Bratrstvo černé dýky se vydáme za Rehvenge, upírem, který není členem bratrstva, ale přesto je to nepřehlédnutelná postava. Známe ho z předchozích dílů. Nastal čas dozvědět se víc o jeho temné minulosti, odhalit tajemství, která skrývá nejen před svým okolím, ale i před svou rodinou. I jemu zkříží cestu jeho vyvolená. Můžete se těšit na další příběh plný napětí, vášně a dobrodružství.

LucijeT
25.10.2019 5 z 5

Po dílu se Zsadistem, skvělý! Brečela jsem jako želva :)

MonaLisa42
19.05.2019 5 z 5

Wow… jeden z nejlepších dílů... Spousta humoru, lásky a napětí.
V této knize se prolínaly dva skvělé příběhy Rehvenge & Ehlena a slepý Wrath & Beth, kteří mezi sebou měli vztahové problémy.
Rehv je prostě úžasný. Ze začátku jsem o něm pochybovala, skutečně jsem si myslela, že zradí své přátele. Z pavouků mám fóbii, když jsem se vžila do příběhu, úplně jsem se třásla strachy. Stále mě udivuje, jak knihy této série na sebe skvěle navazují. Autorka prostě umí psát. To jak Mary hrála důležitou roli a dokázala sehnat psa, to jenom dokazuje.
Těším se na příběh o Xhex. Jsem zvědavá, jak to s ní teď vypadá. Moc děkuji!!!

upíři erotika

J. R. Ward (p)