Milenec jen můj

Milenec jen můj https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89597/bmid_milenec-jen-muj-CvA-89597.jpg 4 716 64

Bratrstvo černé dýky série

Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, je jejich spojení nevyhnutelné.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Mine , 2010

Thalin
19.04.2024 4 z 5

Celá tahle série má opravdu veliké plus v čtivosti, protože jinak by asi bylo vcelku ubíjejí, vzhledem k délce knih. John je zajímavý charakter a stejně tak vývoj jeho vztahu s Xhex. Sice mi někdy přišlo, že se k Johnovi tak úplně nehodí, ale to je asi jen můj pocit. Co mě už lehce začíná nudit jsou ty popisky sexuálních scén, přijde mi to čím dál víc na jedno brdo.

Artep071
07.04.2024 4 z 5

Johnuv příběh byl pro mě trochu zklamáním, ale vysvětluje se to vyprávěním Dariuse. Celkově tento díl byl docela napínavý ale co ten náš padouch... Jsem zvědavá jak to bude pokračovat.

VonDracek
20.02.2024 3 z 5

No nevím, jsem z toho trochu rozčarovaná. Ano, souhlasím s tím, že na příběh Johna a Xhex jsme všichni dlouho čekali a že jsou spolu prostě skvělý, jejich vztah měl docela originální příchuť. ;)
(Spoilery) Co mě ale až tak nebralo byl Lash. Na mě už to bylo trochu příliš násilnické. Zároveň promarněný potenciál postavy a silného padoucha. Takové zajímavé úrovně tam nikdo nedosáhl. Začínám chápat, proč Omegova strana moc nevzkvétá, může si za to sám.
Propojení Daria a Johna pro mě nebylo dostatečně vysvětlené. Ovšem historie a příběh Daria byl supr.
Doufám, že okrajová linka o "duchovi" se rozvine v dalších dílech, jinak nemá žádný smysl.
Obecně však stále obdivuji dostatečně barevný a napínavý děj protkaný mužným a často romantickým aroma. Jsem ráda za dobré konce :)

miruska1
08.08.2023 5 z 5

Moc pěkný. Je fajn, že se v knize rozvíjí i příběhy dalších postav. Jsem zvědavá na Daria.

LilluLong
02.04.2022 4 z 5

Príbehy sa rozvetvujú ako siete pavúka , pribúdajú nove postavy, kniha nie je zlá, vie zaujať ibaže pre mna sa zda veeelmi zdĺhavá, opisovaná pasáž ktorá by mohla byt na 2-3 stránkach je tu rozpísana na 15-20 stran :) za mna 3,5*

moma08
22.01.2022 4 z 5

Spokojenost, děj byl fajn, četlo se to velice dobře...

petraj30
25.08.2021 5 z 5

Tak si myslím, že Johnovi to štěstí musel přát každý. Na tento díl jsem čekala hodně dlouho a vůbec jsem se nenudila, byla to paráda. Xhex trošku vyměkla, ale abych pravdu řekla, tak se mi líbila víc, byla trochu lidštější a přístupnější. Strašně se těším na další díly. Je to vážně úžasná série a moc se mi líbí, jak je v každé knize dáván prostor i jiným párům a dalším příběhům.

Karoli282
17.04.2021 5 z 5

Skvělý díl. Johnovi jsem dlouho přála, ať se dá konečně dohromady s Xhex a tady jsem se dočkala. Vedlejší dějové linky se mi líbily, hlavně ty s Qhuinnnem, Blayem a Saxtonem. Rovnou se vrhám na pokračování. Všem doporučuji.

Petraj365
01.12.2020 5 z 5

Já ty knížky miluju. Stále se tam něco děje. Je to z pohledu spousty lidí a je to super

karin4338
28.11.2020 5 z 5

Krásne spojenie Johna a Xhex a veľmi vkusne zapojené príbehy z minulosti.
Opäť super :)

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Neskutocna seria ... len cakam kedy bude dalsia cast ;)

johana3160
27.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Prekvapeni!!! Po dilech, kdy jsem mela chut cteckou hodit o zed, protoze me to akorat rozcilovalo, prisel dil, ktery me bavil. Moc jsem se na Johns tesila uz od zacatku, kdyz se objevil. Sice se opakuje myslenka, chlapa, ktereho vzrusuje biti sve milenky, opakuje se pro me rozcilujici rozdeleni dejovych linii, prerusovani pribehu v blbych momentech, ale konecne me vice mene vsechny dejove linky bavily a konecne byla kniha opravdu vice mene o tech dvou co mela. Xhex na muj vkus trochu moc zmekla, ale to uz dela s lidmi laska. Prej:oD k cemu mam zasadni vyhrady je komunikace Johna a Xhex, ano da se naucit prstova abeceda za par chvilek. Ale dokazete si predstavit (klidne i jen hlasem) kazde slovo hlaskovat? Uz jsem si driv vsimla par autorcinych zaseku co se znakovky tyce, chapu ze to potrebovala vyresit, ale tohle uz je fakt pritazene za vlasy. To uz ho rovnou mohla “vylecit”... Zajimava byla Dariova linka o zrozeni Xhex. I kdyz mozna cele to bylo jen o nafukovani pribehu a honeni pismenek. Ale za to se nezlobim.
Takze... kniha me mile prekvapila, ale bohuzel na 5* to nebylo.

MonaLisa42
10.07.2020 4 z 5

Kniha je čtivá, napínavá a nakonec i rozkošně romantická.
Na příběh o Johnovi a Xhex musel být snad každý -už delší dobu- zvědavý. Konečně se čtenář dozvídá o jejich ošklivé minulosti a poznává je blíže. Kdo by si jenom představil, že Xhex může být i citlivá a křehká (představit si ji v šatech je úžasné). John na druhou stranu není jenom milý a příjemný chlapec-muž, ale i tvrdý, rozhodný a odhodlaný bojovník. Autorka prostě umí upoutat čtenáře a vtáhnout ho do děje.
Moc ráda bych knize dala plný počet hvězdiček, ale bohužel to nejde. Musím přiznat, že mi začátek přišel zdlouhavý a trochu mi vadil veliký počet vedlejších dějových linií, které se stále střídaly (Blay, Qhuinn, Darius, Lash, Payne, Eliah,...) až teprve na konci je vidět jejich propojení. Od začátku série mi hlodá v hlavě, jestli jsou Darius a John jedná a táž osoba...no uvidím jestli se to v budoucnu objasní.
Jinak se jedná o velice pěknou knihu. Děkuji!!!

Szekynka
25.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Musím říct, že na příběh Johnna jsem se těšila už od dob, co se poprvé setkali v klubu. John má podle mě jeden z nejlepších charakterů a byla jsem opravdu ráda, že jsem se dočkala jeho příběhu ????. Co se týče Xhex o té se určitě nedá říct, že je to křehká kopretinka, vlastně je všechno jen ne křehká ????, ale naštěstí protiklady se přitahují. ????

Tušila jsem, že jejich příběh bude bomba a sem ráda, že jsem se nespletla. Já budu asi vždycky dojatá z toho, když si chlap jde za svým, aniž by očekával, že vůbec může uspět. Johnova láska k Xhex a nezdolná vůle získat jí zpátky mě opravdu okouzlila. Moc se mi líbílo, jak autorka provázala příběh Daria a narození Xhex, sladkou třešničkou bylo, když se Xhex shledá se svojí maminkou, to se opravdu povedlo. Všechny knihy ze série mají podobný styl, ale tato mi přišla, že lehce vybočila a odstřelila knihu výš než ostatní.

Pavbat
23.02.2020 5 z 5

Úžasná serie

Zomy
15.02.2020 5 z 5

Vůbec nechápu, jak tohle autorka dokázala. Čtu 7. díl a říkám si, že si dám od Bratrstva na chvíli oddech a sáhnu po něčem veselejším, méně temném, méně obsáhlém,... Ale jakmile dočtu knížku, nedá mi to a pokračuju dalším dílem. To, jak jsou jednotliví hrdinové popracovaní, a zároveň jak se jednotlivé příběhy prolínají, mě nepřestává udivovat.

U Johna je skvěle vykreslený jeho vývoj. Úplně ho vidím před proměnou, drobného, ustrašeného, toužícího po něze a bezpečí. A pak se s bezmezným obdivem zamiluje do drsňačky Xhex, dostane pár ran osudu a už to jede :-)

Tereza.Fait
07.02.2020 5 z 5

Johna a Xhex mam rada! Sice me postavy obcas stvou, ze si veci nereknou na rovinu (John s Xhex jsou hned za Butchem a Marisou, vede Phury s Cormii ????), ale takovy uz proste jsou a nebylo by o cem psat, ze? A ja pro happy endy proste ctu, takze proti tomu vuubec nic nemam.

Calla2002
27.01.2020 5 z 5

Tenhle díl zbožňuju, protože zbožňuju Johna i Xhex a spolu jsou nejlepší xd popravdě, na tenhle díl jsem se klepala od ty doby, co se na ní John podíval a Xhex ho odvedla kvůli bouchačce. Bylo jasný, že ti dva, budou mít úžasný příběh, a byla, je, to pravda.

havrmoni
12.01.2020 4 z 5

Líbí se mi to, jen je to moc natahované. Jako Darius, to jim to nesecvaklo?? A dojde k tomu vůbec? Protože to, že já to vím a oni ne, mě spíš rozčiluje.

Renatapek
04.11.2019 5 z 5

A konečně, osmý díl ze serie Bratrstvo černé dýky a můj nejoblíbenější hrdina John Matthew. Němý, drsný slaďoušek. Konečně se více dozvíme i o něm. Střípky informací sbíráme už od druhého dílu. I John má svá temná tajemství. Od prvního pohledu na ni, miluje ženu, která rozhodně není křehká květinka. Miluje jí i když ani nedoufá, že by byla naděje, že ona bude jeho náklonost opětovat a nebo, že mají naději na společnou budoucnost.

upíři erotika

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec jen můj je v

Přečtených1 172x