Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1503 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

Chladnetka
10.10.2014 5 z 5

"Zmocnil jsem se jejích rtů a ona se neodvratně zmocnila mého srdce."

Blančitos
10.10.2014 5 z 5

Ztracená naděje se mi líbila ještě o nějaký kousíček více, než Bez naděje. Už od počátku měla kniha velký spád a celkově mi utíkala rychleji. :) A ty dopisy Deana Lesslie? Prostě nádhera!!! A pak je samostatnou kapitolou i jeho vztah ke Sky ... :)

Kočičáci
27.09.2014 5 z 5

Začíná to beznadějí a končí to nejvíc nejlíp na celým světě (ve zkratce) HOPE.LESS...Ožívám s tebou, Sky...Žiju tě, Deane...Tolik tě miluju, Sky...Taky tě miluju, Holdere...
Prostě krása :-)

"...miluju Hope od tý doby, co jsme byli děti. Ale dneska? Dneska jsem se zamiloval do Sky."

Ze začátku se mnou už tolik necloumaly emoce jako u předešlé knihy, ale závěr to vynahradil, dopis od Les mě rozebral...

Sádina
26.09.2014 5 z 5

Tak to byla tedy jízda...Za včerejší podvečer přečteno a věřím, že se k této sérii ještě vrátím... Ty dopisy, co Holder psal pro jeho zesnulou sestru, uff.. Čtení z jeho perspektivy mě bavilo snad ještě víc :))

„Do hajzlu se všema poprvý, Sky. Pro mě je důležitý jen to, že s tebou je to navždycky.“ :))

okeey
21.09.2014 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Skvělý příběh. Opravdu stojí za přečtení.

Lenka.Vílka
11.09.2014 5 z 5

Kniha byla uzasna...dobre se cetla a libila se mi kazda stranka, dal vic a vic...jenom me mrzi par nazoru (ty presne stejne byly i u knihy Ucinena katastrofa)...neni to stejny pribeh...jestli nekdo tvrdi, ze kniha misty nudi, protoze je to vlastne to same, nechapu, proc cetl pokracovani (je to jako tvrdit, ze prvni dil byl dobry, ale jeho opakovane cteni je nuda)...a musim priznat, ze se mi tahle cast libila mozna o trochu vic nez predchozi (ctenar vi, o co jde...taky nam holder uz cestou popisuje svoje pohnutky a alternativni scenare, takze tim padem ubude drama a mozna tam je tech stenecich ocek na jednoho az moc, ale me to nevadilo)...ale je jasny, proc je zacatek a konec knihy tak dobry (ale i to mezitim bylo vic nez dobre!)...na knihu jsem se tesila a nezklamala me...proste bomba...

Karoli282
26.08.2014 4 z 5

Pěkná knížka, ale přišlo mi, že celá je spíš o tom, jak Holder po Sky strašně touží (fyzicky), to snad bylo na každé stránce, takže kdyby tam nebylo tolik těch scén, tak by to byla fakt super kniha.

marsel
14.08.2014 5 z 5

Díl druhý musel být sladší, protože je to stejný příběh, ale napsaný z pohledu Holdera.Je to , ale moc pěkné.

hrubik
14.08.2014 3 z 5

Pro mě byla Ztracená naděje prostě slabší. Ne, že by knížka byla špatně napsaná, to ani náhodou, ale mě už to prostě nebavilo, číst znovu to stejné. Asi by bylo lepší mít mezi oběma knihami větší časový rozestup a nečíst je hned po sobě, jak jsem to udělala já.

evasamankova
11.08.2014 5 z 5

Dalo by se čekat, že ten samý příběh bude už podruhé, byť tentokrát z chlapského pohledu, už trochu nuda. Ale nebyla. Opět moc hezké i smutné, navíc v mnohém překvapivé. Tento příběh určitě stál za přečtení.

Ruxandra
07.08.2014 4 z 5

Trochu mi vadilo číst takřka všechny dialogy z předchozího dílu znovu, ale Holderův pohled na věc a jeho myšlenky mi to vynahradily. Rozhodně stojí za to knihu přečíst. Už kvůli tomu konci! I kdyby jen kvůli němu... :)

Anne Leyyd
03.08.2014 5 z 5

Pokud se vám líbila Bez naděje, NEVÁHEJTE ANI NA OKAMŽIK nad touto knihou. Příběh z Holderovy perspektivy je rovněž zajímavý, poutavý, milý a ano, také bolestný. Závěr vám však poskytne ZADOSTIUČINĚNÍ a věřím, že jeho konec oceníte ještě více než v předchozí knize, protože vám odhalí něco, co asi nikdo z nás nemohl čekat.

Colleen Hoover je prostě mistryně překvapení a to i když se jedná o ten SAMÝ příběh. A už kvůli tomu konci, který byl prostě DOKONALÝ, to stojí za to ;-)

muchomurka
03.08.2014 5 z 5

Když jsem knížku začínala číst, trochu jsem se bála, aby to nebylo jak u knížek "Katastrof". Ne, že by byly špatné, jen podruhé ten samý příběh nebylo úplně ono. Ale tady se to nepotvrdilo. Vyprávění z pohledu Holdera bylo svěží (nevím proč, prostě mi k tomu to slovo sedí), v mnohém to doplnilo a dovysvětlilo děj ze Ztracené naděje. Za což jsem byla ráda. Oba hlavní hrdinové byli skvělí, snad ještě lepší než v předchozí knížce. A i když jsem věděla, že si musí projít tím ošklivým, líbilo se mi, že drželi spolu, měli se rádi a byli tak silnější. Jsem ráda, že nedošlo k typickému "nemůžeme spolu, protože oba neseme těžké břemeno, blablablabla..."

Dadula118
30.07.2014 5 z 5

tak to byl fičák............ ač jsem přečetla Bez naděje,věděla jsem jak to dopadne,tak jsem hltala slovo za slovem.Dobře napsané.Řekla bych,že pohled ze strany Holdery byl lepší.

kaculinka777
26.07.2014 4 z 5

Hezký, ale pohled z holciciho pohledu mi byl o něco bližší :)

maja11
21.07.2014 5 z 5

Mohu jen doporučit. Je dobře napsaná a celý děj je pěkný. Chtěla bych se zeptat neznáte nějaké knihy podobné tomu to tématu, prosím?

Anne Leyyd
18.07.2014 5 z 5

Pokud se vám líbila Bez naděje, NEVÁHEJTE nad touto knihou.

Příběh z Holderovy perspektivy je rovněž zajímavý, poutavý, milý a ano, také bolestný. Závěr vám však poskytne ZADOSTIUČENĚNÍ a věřím, že jeho konec oceníte ještě více než v předchozí knize.

A už kvůli tomu konci to stojí za to ;-)

lukyli154
14.07.2014 5 z 5

Dostalo mě to stejně jako z pohledu Sky. Silně emocionální kniha, která vás pohltí.

Ivy
05.07.2014 5 z 5

Je celkem blbý jaká jsem cíťa, ale při posledních kapitolách jsem zase brečela. Myslela jsem si, že číst celý příběh znova, akorát z jiného úhlu pohledu bude nuda, ale nebylo tomu tak. Tahle kniha splnila všechno, co by kniha měla mít - podle mě. Rozesmála mě. Rozbrečela. Dotkla se mě na správném místě. Je to jednoduše krásný příběh. Jsem ráda, že jsem se do knihy pustila, i když se mi moc nechtělo. Nejlepší scéná, která mě rozesmála: (ale samozřejmě jich bylo víc)
Když Daniel řekl Deanovi před mámou Breckina ať ho chytí za ruku - byly asi tři ráno, když jsem tuhle část četla a no dokážete si představit jakej ohlas to vzbudilo.

Nikolarka
02.07.2014 5 z 5

Tahle knížka byl skvělý nápad! Ze začátku jsem pořád napjatě čekala, kdy se objeví Sky a pak už to jelo!!! Prostě bomba!