Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1502 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

Babouš
22.05.2014 4 z 5

Po všech těch detektivkách a thrillerech beru YA knihy jako oddech. Bez naděje se mi líbilo a tahle kniha si minimálně udržuje kvalitu. Holderův pohled mi přišel i bližší, bavilo mě jeho vtipkování s kámošem Danielem a s Breckinem. Pokud se vám líbilo Bez naděje, tak je to must read.

Laural
19.05.2014 5 z 5

Opravdu netuším,jestli bych dokázala určit,který díl byl lepší.
Četlo se mi úžasně i když jsem v podstatě příběh znala.Milovala jsem ty dopisy co psal Holder Les,ale brečela jsem jak želva u dopisu,co psala Les jemu.Naprosto božíí!Musíte si přečíst!

Beni
17.05.2014 5 z 5

Tento druhý díl také vřele doporučuji. Bylo to úžasné, číst jak celou věc vnímal Holder. Na rozdíl od prvního díl (tam jsem byla jen šokovaná a smutná) jsem si tady i poplakala (konkrétně u dopisu, co píše Les Holderovi). Báječné... 5* DOPORUČUJI!!!

shey
14.05.2014 5 z 5

Hrozně moc jsem se na pokračování těšila - a dostala jsem vše co jsem chtěla :o) vysvětlení příběhu Les a Deana a ještě úžasný konec! Jen ty pasáže co jsem znala jsem už tak nehltala , ale to je můj problém...já jsem spokojená!

Catie_
12.05.2014 5 z 5

Kdo by měl zájem, tak existuje fanpage Colleen Hoover.

kneslova
12.05.2014 4 z 5

Je to dobrá a čtivá kniha, to ano. Ale jak jsem četla bez dechu knihu Bez naděje, tak u této jsem trochu rozpačitá, všechny hovory mezi hlavními hrdiny jsou z knihy předešlé (což je minimálně třetina knihy, možná víc). Je to jak když vezme předchozí knihu a trochu upraví.

JajaAP
03.05.2014 5 z 5

Tahle autorka je neskutečná. Tohle je už čtvrtá kniha, co jsem od ní četla a každá z nich mě totálně dostala. Nečekala jsem nic zvláštního, když se jedná o příběh, který už znám z předchozí knihy, ale opak je pravdou. Nešlo jí odložit dokud jsem nebyla na poslední stránce. :-) A dopisy, které psal Holder svojí sestře to bylo úžasný. Rozhodně moje další oblíbená kniha, kterou můžu jen doporučit. :-)

Katschka
21.03.2014 5 z 5

Nečetla jsem už s tak moc zpocenými dlaněmi a zatajeným dechem, jako Hopeless, protože jsem věděla, jak kniha dopadne, o to víc jsem si ale znovu vychutnala své oblíbené části.
Je zajímavé vidět celý příběh i z Deanova pohledu, opět oceňuji bezchybné vyjádření pocitů všech zúčastněných.
Nemůžu jinak, než opět co nejvřeleji doporučit! ;) Chytne a nepustí dokud nedočtete až do posledního písmenka!