Ztracená naděje

Ztracená naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bmid_bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4 1503 288

Bez naděje série

< 2. díl

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Losing Hope , 2013

Michaela91
01.07.2014 5 z 5

Přijde mi to jako dobrý nápad číst knihu i z jiného pohledu a vlastně ten samý příběh. Myslela jsem že se budu nudit když už jsem to vlastně měla přečtené ale opak byl pravdou. Byla jsem napnutá jak to bylo jak to viděl Holder a kniha se četla moc dobře.

Brambram
29.06.2014 4 z 5

Dějově se mi líbila,ale zpracováním se mi líbil víc první díl.

Petra28
27.06.2014 5 z 5

Kniha i nápad s pohledem z druhé strany se mi líbil. Bylo to fajn čtení i s delším odstupem od prvního dílu. Za mě spokojenost. Pěkné odpočinkové čtení.

IvcaK98
23.06.2014 4 z 5

Doufala jsem, že když už se autorka bude zabývat tím stejným příběhem jako minule, akorát z jiného pohledu, dočkáme se alespoň nějakých nových dějových zvratů, překvapení, postav, ... Místo toho se až na drobné obměny a doplnění děje z Holderovy strany nic nového čtenář nedozví, a tak mi přijde pokračování Bez naděje lehce zbytečné. Druhý díl mě bavil téměř srovnatelně s prvním, avšak bez nové zápletky pokračování ztratilo šmrnc. 3 a půl *.

VercaLukasova
23.06.2014 5 z 5

Doteď jsem nečetla 2 knihy, které by vyprávěly o tom stejném, jen z jiných úhlů pohledu. Musím říct, že se mi to moc líbilo. Vidět, co prožíval Holder v situacích, které jsem znala jen z pohledu Sky, bylo perfektní. Jak píše slečna pode mnou, vše do sebe skvěle zapadalo. Navíc konec je trošku širší, takže se přece jen dozvíme o osudech hlavních hrdinů po skončení Bez naděje. :)

LeNye
17.06.2014 5 z 5

Bez naděje očima Deana Holdera. Něžné, krásné, mnohdy drsné a mrazivě drastické. Občas jsem si říkala, že je to chvílemi i přeslazené, ale na druhou stranu, pokud si toho člověk tolik zkusí a osud mu nadělí takové hrůzy, má taková obrovská láska své opodstatnění. C. Hoover umí překvapit. Něco člověk předvídá správně, ale když už si čtenář myslí, že ví o životě hlavních postav vše, stejně pak přibude nějaká další katastrofa, kterou rozhodně nečekal.
Příběh už známe z pohledu Sky, ale rozhodně bych neřekla, že je Ztracená naděje zbytečná. Právě až poté jsem si udělala celkový obrázek o Sky a Holderovi a vše do sebe bezchybně zapadlo. Nehledě na to, že je docela zajímavé vidět určité scény z dvou odlišných pohledů.
A na závěr - opět povedená originální i česká obálka!

Helena431
17.06.2014 5 z 5

Hezčí než Bez naděje,přečteno jedním dechem.Doporučuji přečíst

Věruš 84
13.06.2014 5 z 5

Moc pěkné čtení stejně jako prví díl serie se mi moc íbila

Tinuška.87
12.06.2014

Krásně napsaná knížka, ale už mě nebrala tolik, jako první díl. I když jsem druhý díl četla s menším odstupem od toho prvního, věděla jsem, co bude následovat, i když pokračování bylo z pohledu Deana. Ale bylo super se zase dozvědět, jak celou situaci vnímal Dean. Knižka se četla sama, super, vřele doporučuji. Určitě se jednou ke knížce ráda vrátím.

marketsim
12.06.2014 5 z 5

Nemám slov. Přečtená jedním dechem a vím, že si ji ráda přečtu zase. Když jsem ji četla, tak v každé kapitole jsem cítila naději i beznaděj. Můžu všem jen doporučit obě tyto knihy. Kdo nečetl, neví o co přišel.

Veronika.C
10.06.2014 5 z 5

Stejně dobré jako první díl a dokonce se mi tento Holderův pohled líbil o malinko víc, bylo zajímavé vidět to z jeho strany

gossipavlina
10.06.2014 5 z 5

Kvalitativně stejné jako první díl, tzn, dobré.. Moc se mi kniha líbila. Vůbec mi nevadilo, že už vlastně vím co a jak dopadne. Od Holdera jsem se dozvěděla i některé věci úplně nově. Z pohledu kluka to bylo celé vlastně jiné, takové syrovější.

petule22
09.06.2014 5 z 5

stejne dokanaly jako prvni dil, skoda jenom, ze vim, jak to dopadne.. :) a jeste by mohl byt 3. dil z pohledu Less :D

smajlíík
08.06.2014 5 z 5

Úžasná knížka. Je plná pocitů, emocí, lásky a pochopení. Rozhodně doporučuji přečíst! Stejně dobrá jako první díl! :)

Melaanie
08.06.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila stejně jako předchozí díl. Bylo to hezky napsané a byly tam dovysvětlené určité události z prvního dílu.

andulka1406
08.06.2014 5 z 5

Super! Asi se mi to líbilo ještě více než první díl a dozvěděla jsem se to, co jsem se v prvním díle nedozvěděla, nebo jsem to moc nepochopila proč to tak bylo. Takže vážně super!

Stanidlo
01.06.2014 5 z 5

Moc jsem se těšila na pokračování "Bez naděje" a kniha nezklamala.Všechna chvála tady již byla napsána, musím jen souhlasit. Všechno dobře dopadlo, ale já jsem smutná......že už jí mám přečtenou.....a je konec.

alwaysbelieve
30.05.2014 5 z 5

Úžasný díl, stejně jako předchozí :)

Malous
26.05.2014 5 z 5

Stejně silný a úžasný příběh jako kniha Bez naděje. Četla se sama a i Holderův pohled byl propracovaný.

KatušŠš
25.05.2014 5 z 5

Krásná a napínavá knížka.... ke konci jsem brečela jako malý dítě.. Les mě dostala.. Fakt super :))