Bábovky

Bábovky https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293567/bmid_babovky-DdY-293567.png 4 5702 1486

Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu. Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí dcerou? Jak se vlastně cítí ta patnáctiletá holka, na kterou si rodiče nikdy neudělají čas? A kam se vlastně poděly ty peníze? Kdo je vzal, kdo je ztratil, kdo je utratil, kdo je našel a kdo je bude muset vrátit? Nechte se strhnout upřímnou zpovědí hlavních hrdinek, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Kde se emotivní příběhy vzájemně prolínají, jeden vede ke druhému, k celé řadě zajímavých rozuzlení a potom nerušeně pokračují dál, někdy šťastně, někdy ne, takový už je život.... celý text

kneslova
09.05.2016 4 z 5

Ač nejsem zrovna nadšencem povídkových knih, tato byla tak dovedně poskládaná, že si to zaslouží obdiv, jak se podařilo poskládat a proplést tolik částí v příběhu dohromady a přitom obraz každé zúčastněné ženy zvlášť. Dobrá kniha, tak za 4,5 hvězdiček.

petulienka126
07.05.2016 5 z 5

Moj prvy kontakt s autorkou a prijemne prekvapenie. Chvilu mi trvalo sa zacitat, styl pisania mi velmi nesedel, ale od tretej, stvrtej kapitoly to uz islo samo...a to bola jazda

Chloe.leknin
07.05.2016 4 z 5

Dvanáct příběhů žen, napsané ženou a pro ženy. Nejsou to však jen ženy, ale také matky, milenky, podváděné a podvádějící manželky - mnoho životních rolí a osudy, které se více či méně proplétají. Přes roztomilou obálku, název i první kapitolu ale úplně oddechové čtení nečekejte.

alcahanca
03.05.2016 5 z 5

Bábovky - úžasná kniha o ženách a jejich osudech, myšlenkách a všem, co se žen týká...Pro mě pohlazení na duši, krásné čtení. Má oblíbená autorka opět nezklamala. Díky za skvělý čtenářský zážitek.

Marčullkas
02.05.2016 4 z 5

Bábovky jsou čtivé, milé, lehce syrové, láskyplné, trpké, pravdivé, poutavé, ironické, mateřské, naivní, bolestivé.

Gugu
01.05.2016 5 z 5

Včera koupila, dneska dočetla, perfektně napsaná kniha, jednotlivé příběhy pospojované a provázané, ale hlavně výborně čtivé. Prvotina Radky Třeštíkové mě zas tolik nezaujala, kniha To prší moře se mi líbila, ale Bábovky jsou pro mě excelentní.