Aristokratka pod palbou lásky

Aristokratka pod palbou lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503871/bmid_aristokratka-pod-palbou-lasky-lBW-503871.jpeg 4 985 257

Aristokratka série

< 6. díl

Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se „vystříbří“ až na úplném konci nového pokračování; na zámku se, mimo jiné, zjeví i Helenka Vondráčková. Milostných šmodrchanic se ovšem na Kostce vyskytne víc, a většina bude zaznamenána filmovým štábem nizozemské televize. Pod palbou lásky se ocitne i kastelán Josef! Čtenáři, kterým už aristokratka lezla krkem, jistě přivítají informaci, že „sága“ , které se dosud prodalo téměř půl miliónu výtisků, pokračovat nebude. Zároveň ovšem není zcela vyloučeno, že se časem objeví díl, který celou sérii předchází a kdy se na chvíli ocitneme v roce 1983, během kterého aristokratka…... celý text

JSmerda
06.06.2023 4 z 5

Po dočtení knihy mi přišlo, jako bych slyšel výborný vtip po šesté. Už vás to "nerozseká" jako když jste ho slyšeli poprvé, ale máte rádi ten příběh a tu pointu. Navíc sami ten vtip přidáváte k dobru, aby pobavil jiné. Nicméně mám knihy Evžena Bočka moc rád a klidně bych si koupil i další díl :).

Vesper001
05.06.2023 4 z 5

Doufala jsem, že půjde o čistokrevnou Aristokratku a že se zase budu smát nahlas - a stalo se. Navíc mi nedávné absolvování psího dne potvrdilo, že kniha je místy dokonale autentická. :)

Ladislav73
04.06.2023 5 z 5

Posloucháno jako audiokniha, kterou opět skvěle načetla Veronika Khek Kubařová. A jsem rád, že se situace s oběma nápadníky slovy paní Tiché konečně "Vystříbřila".

klaraj093
24.05.2023 3 z 5

Abych pravdu řekla, tak mě závěrečný díl zklamal.. Kniha byla sice čtivá a další díl dějově fajn. Lásky bylo opravdu mnoho. Ale čekala jsem více toho Bočkova humoru a že se pořádně zasměji a to se nestalo. Neříkám že to bylo úplně suché, ale předchozí díly mě nadchnuly mnohem více. Takže dávám tři hvězdy.

marwinmh
24.05.2023 3 z 5

Již před pár díly jsem měla pocit, že je na můj vkus "pře-aristokratkováno", ale můj pud dočíst rozečtené mě přiměl celou sérii dokončit.
Kniha se nese ve stejném duchu jako předchozí díly - nejlepší část knihy byl zásah U.R.N.A., to jsem se při čtení skutečně upřímně bavila.

INCOGNITOREADER
23.05.2023 2 z 5

Předhozí díl byl vrcholem série. Tento díl by měl být poslední? Doufám! Vypadá to, jako by autorovi došly všechny humorné nápady a ty použil na ten předchozí díl. Ze začátku všechno vypadá tak jako předtím. Smějete se, je to vtipné. Ale postupem času humoru ubývá a i děje. Autor nesmyslně využívá výplně ve formě četby povídek, které jsou tam naprosto zbytečné a hlavně naprosto nudné a vůbec s hlavním dějem nemají nic společného. Hlavní dějová linka, na kterou lákal už konec předchozího dílu je trestuhodně nevyužitá. Vlastně by se to celé mělo jmenovat : Aristokratka a natáčení bláznivé reality show. To by bylo mnohem výstižnější. Na konci když už to vypadá, že autor si dovolí udělat něco co by všechny naštvalo! Už jsem si fakt myslel, že se hodnocení zvedne. Tak bohužel. Je to jen falešný konec a kniha pokračuje dál. Opět jsem poslouchal jako audio. Tam platí to co o předešlých dílech.

janina74
22.05.2023 5 z 5

No, už je to na jedno brdo, ale pořád se mi čtení líbilo. Pobaví.

Danago
20.05.2023 2 z 5

Z mého pohledu mnohem slabší než minulý díl. Bavilo mě to jen občas, takže jsem zklamaná. Dle zakončení předpokládám, že je to poslední díl. No asi je to dobře.
Název není úplně ideální, i když po předchozím díle jsem nějakou lásku očekávala, ale no nejedná o žádnou lásku. Jedná se jako obvykle o peníze a o řekněme film... Ano vše je navázáno na minulý díl. Ale tentokrát jsem se zasmála hodně málo.

Fialka78
16.05.2023 3 z 5

Předchozí díl mi přišel zábavnější. Na tento díl jsem se těšila a byl pro mne trochu zklamáním.

EvženČihák
05.05.2023 5 z 5

Podobné jest dílu prvnímu. Opět mi nadskakovalo břicho.

Kerberos
02.05.2023 3 z 5

Úsměvné čtení na dovolenou.

Katka1974
23.04.2023 4 z 5

U téhle knihy se vždycky hodně pobavím.U celé série jsem se dost nasmála, super na zlepšení nálady

Nina291
19.04.2023 5 z 5

Zase jsem se královsky bavila.

martina8425
16.04.2023 4 z 5

U celého příběhu Marie Kostkové z Kostky a její rodiny jsem se bavila. I když u posledního dílu o trochu méně než u těch předchozích. Ale to mi nevadí, od knihy jsem dostala to, co jsem očekávala, tedy hlavně humor.

Deena_
14.04.2023 5 z 5

Proste super psycho :) miluju celou tuhle serii a tesim se az ji zakoncim jeste Denikem kastelana..jestli potrebujete oddechovou knihu nad kterou opravdu nepotrebujete premyslet tak je to jasna volba :)

NymphMaeve
13.04.2023 4 z 5

Upřímně jsem se těšila na finální zakončení mé oblíbené oddechové série o Marii Kostkové. A čekala jsem na okamžik, kdy jsem věděla, že mi kniha sedne k náladě a to chvilku trvalo. Ale povedlo se. Je to skutečně nenáročná četba bez nějakého hlubšího smyslu nebo významu. Miluju ironii a sarkasmus s jakým Marie popisuje zážitky na Kostce i jednotlivé charaktery postav. Je to super vtipné a člověk má díky tomu pocit, že je jeho život aspoň trochu v normálu. Jsem za podobné knihy moc ráda a děkuji autorovi za úsměvné chvíle. Je škoda, že je už konec, ale myslím, že až budu mít nějaký ten splín, ráda se k Aristokratce vrátím.

klarence
12.04.2023 4 z 5

Opět jsem se bavila, přiznám, že první díl byl ale nejlepší. mrzí mne, že je konec

Noname007
10.04.2023 5 z 5

Z knihy jsem byla nadšená jako z těch ostatních předtím (nejvíc ale asi z té první) a musím uznat, že mě docela vzalo, že už série nebude mít pokračování. Humor mi opravdu sedl a dobře jsem se bavila nad téměř každou scénou. Přečteno za velmi krátký čas, nemohla jsem se odtrhnout. A jako oddechovka naprosto skvělé.

Brou
09.04.2023 3 z 5

Celá série Aristokratky se mi moc líbila, ale musím říct, že poslední dvě knihy už mne tak nenadchly jak ty první. Opět skvělý vhled do života kastelánova :) ale určitě se za pár let zas vrátím :)

LucyA7
09.04.2023 5 z 5

Knížka pokračuje ve stejném stylu vyprávění jako předchozí díly, nicméně mi přišla slabší. Možná už jsem se podobného stylu nasytila a možná platí, že v nejlepším se má přestat. Proto si myslím, že je dobře, že tenhle díl už je poslední. Snad nejvíce jsem se bavila při líčení zásahu policie.