Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2749 531

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Runkyna
17.01.2017 4 z 5

I další pokračování si drží vysoko nastavenou laťku standardně nadstandardní super-psycho zábavy. Tetička Nora je úžasná a zaslouží si vlastní hvězdičku (***+*).

Alex.Barunka
17.01.2017 4 z 5

Nečekala jsem, že se autor po slabším druhém dílu tak vyšvihne :)
#teampaniticha

mari.seri
15.01.2017 5 z 5

Ani třetí díl mne nezklamal. Neustále jsem se skvěle bavila. Asi nejvíc při čtení Mariina zápisu z předešlého dne (halucinace, skutečnost) a následném doplnění od škudlila :-)

pagac17
13.01.2017

kniha autora je tentokrát humorné vylíčení, jak žije v současnosti hraběcí rodinka a problémy na nejchudším zámku v Čechách na Kostce. Pobavil jsem se, ale předchozí tři tituly byly snad, jestli se nemýlím ještě čtenější, jakoby autorovi došla fantazie.

Petula19
11.01.2017 2 z 5

Já nevím, ale třetí díl už mi přišel za prvé tak trochu přehnaný a za druhé vůbec ničím originální (pak Spock neustálé mluví o své smrti, matka o lady Dianě). Po pobavení dobré, ale stačilo jednou.

petunkav
11.01.2017 5 z 5

Opět jsem spokojená, humorná oddychovka........

mensik8673
08.01.2017 5 z 5

Skvělá zábava

aktijnov
08.01.2017 4 z 5

Příjemná oddychovka. Ty první díly jsou lepší, ale zasmála jsem se i u toho třetího...

pif69
07.01.2017 2 z 5

Autor už zcela evidentně vykrádá sám sebe . Naprosto zbytečná knížka .
I přesto mohu doporučit jako hodně nenáročné čtení na dovču .

Hella
05.01.2017 3 z 5

Nesrovnatelné se zážitkem ze čtení první, resp. Poslední, aristokratky. Přece jen - některé vtipy se opakují, něco už není tak třeskutě skvělé a originální jako při prvním čtení prvního dílu. Ale i tak, samozřejmě, pobavíte se. Jen už ne tolik, jako před časem.

Janniska
05.01.2017 5 z 5

Super!!!Dnes jsem ji dopoledne dostala do ruky a právě jsem ji dočetla!!!jedním dechem...jestli na mě někdo mluvil tak nevím co...

mirektrubak
03.01.2017 3 z 5

Vtipná a svižně psaná kniha, která se "četla sama". Záruka příjemně stráveného odpoledne nebo večera (na víc než pár hodin četby to opravdu nedá).
Nemyslím, že by druhý a třetí díl Aristokratky byl "horší", spíš jde o to, že se autor opakuje a jednotlivé knihy se od sebe vlastně neliší a nepřináší nic nového.

_Michelle_
03.01.2017 4 z 5

Aristokratka na koni je jako setkání se starými dobrými přáteli, jejichž vtípky vás už sice nepřekvapují, ale s radostí se jim zasmějete a jste prostě rádi, že je máte nablízku.

happy-smile
02.01.2017 4 z 5

Mám pocit, že na tomto se dá rejžovat donekonečna. Styl humoru čtenáře pořád baví a když pro každý díl dokáže autor vymyslet pár epizodek, které pospojuje starými známými vtipy, tak tohle může pokračovat ještě hodně dlouho.

Lumíček
02.01.2017 5 z 5

Nekdo jiste bude namitat, ze vsechny dily Aristokratky jsou v podobnem duchu, nicmene me to silene bavilo. Myslim, ze se ke vsem dilum rada vratim a znovu se budu nahlas smat. Je to fajn oddechove cteni. Pri vybaveni nekterych scen a prirovnani, se musi clovek znovu a znovu smat. Mrzi me, ze uz jsem to docetla a budu se velmi tesit na dalsi dil.

sachista
02.01.2017 4 z 5

První třetinu jsem zakoušel podobný pocit jako u mé oblíbené francouzské filmové série Návštěvníci - u třetího dílu jsem si říkal, je příjemné vidět zase oblíbené postavy a smát se stejným vtipům, ale lze na tom stavět donekonečna? Totéž jsem si říkal u třetího dílu Aristokratky, ale po polovině jsem se zase naladil na komediální notu všech obyvatel hradu Kostka a asi se stejně opět těším na pokračování, které určitě přijde.

Alaglesia
01.01.2017 4 z 5

Oblíbená aristokratka opět nezklamala. Když jsem si myslela, že už autor nemůže s ničím přijít, tak se objeví tetička Nora a oživlá historie na Kostce. Těším se na další díl, protože tento skončil docela otevřeně a zajímá mě, jak se to bude vyvíjet mezi Marií a Maxem, co bude s Deniskou a Miladou, zemře pan Spock a nestane se s z Marie debilní škudlilka? :-) Nejlepší postava je pro mě hrabě Kostka.

mayinka
31.12.2016 3 z 5

Precteni mi trvalo hodinku a pul :) o dnesni silvestrovske noci :) takze konec tretiho dilu a cekame na dil ctvrty.

marketa8129
30.12.2016 5 z 5

Do třetice všeho dobrého, pokud se chcete pobavit a nečekáte žádná moudra.

Moymeer
29.12.2016 4 z 5

Další aristokratka, další milé čtení :) Ani tento díl nezklamal - ze začátku jsem měl dokonce pocit, že se autor konečně dostává na notu toho správného řízného sarkasmu, pak se to ale nějak zlomilo a po zbytek knížky už to bylo zase jen úsměvné. Je škoda, že jsou jednotlivé díly tak krátké - když se konečně začtete, je konec. Celou dobu jsem přemýšlel, co mi stylizace příběhu připomíná a po dočtení třetího dílu jsem na to konečně přišel - perfektní námět pro sitcom. Jako knížka funguje dobře, ale troufám si říct, že při dobré režii a trefném obsazení by to mohla být naprostá sitcomová pecka :)