Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2749 531

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

magnolia
21.11.2016 3 z 5

Knihu jsem dočetla až na podruhé, jako lehkou odpolední četbu u kávy. V dobách dřívějších bych si takové čtení dovedla představit jako přílohu nějakého časopisu (Čtení na pokračování). A pokračování bude, to je jasné. Také jsem nedávno četla rozhovor s autorem, skutečným kastelánem a v průběhu čtení se mi často připomínal. No, 3hvězdy jsou spíše protekční, že je to české a že jsem se několikrát pousmála. A nechce se mi psát kriticky, i když prvotní nadšení se nekoná, bohužel.

Jaruce
19.11.2016 2 z 5

Tak tento díl se mi zdál úplně zbytečný celých 149 stran by se bývalo vešlo na pět posledních k předchozímu dílu. Přišlo mi, že autor napsal pokračování jen aby to vypadalo jako konečný díl. Všechny předchozí knihy jsou úžasné tento má do úžasného hodně daleko.

Pitbullka
19.11.2016 3 z 5

Příjemná knížka, co nenadchne ani neurazí. Milé zpříjemnění deštivého podzimního dne.

Isew
17.11.2016 5 z 5

Je mi jedno, že je to pořád stejné. Vždyť to píše jeden autor a je to jedna kniha na pokračování. Proč by to mělo být jiné? Je to vtipné. Několikrát jsem se hlasitě smála. To je pro mě důležité. Aristokratka mi zpříjemnila den, a to oceňuji plným počtem hvězdiček.

MakiV
17.11.2016 5 z 5

Opět jsem se od srdce zasmála

V28
13.11.2016 2 z 5

Jedno a to samé pořád dokola. Pár vtípků u kterých se dá ze srdce zasmát a jinak vás čeká stodvacet stran velmi podobných jako u dvou předchozích dílů.

Tamten
10.11.2016 3 z 5

Proti předchozím dílům v zásadě nic nového. Pár pěkných vtípků, ale jinak se dokola opakuje to samé a začíná to být trochu nuda.

kalinka99
10.11.2016 5 z 5

Téhle sérii se snad nedá nic vytknout. Příjemné milé a úsměvné :)

kopretitinka
09.11.2016 2 z 5

Kniha pro relax a vypnutí mozku ... s tímhle očekáváním s ní budete budete spokojeni.

mrfox
07.11.2016 4 z 5

Kniha s příjemnou atmosférou, u které se skvěle relaxuje. Oproti předchozímu dílu vtipnější a vstupem nové postavy na scénu dostal příběh ten správný "drive". Těším se na další pokračování.

Ianrou
07.11.2016 3 z 5

Nová Aristokratka ničím neurazí, ale ani nenadchne, je zkrátka stále stejná.

lapagerie
06.11.2016 5 z 5

Aristokratka je sázka na jistotu. Nejvíc jsem se zasmála u poznámek "Debilního škudlila". I když první díl byl pro mě jednou salvou smíchu za druhou a je nepřekonatelný, i tak jsem za Aristokratky ráda a zaujímají čestné místo na poličce knížek, které mě dostávají ze splínu.

Tevik
06.11.2016 5 z 5

Jelikož se ráda a od srdce zasměji,vždy ráda sáhnu po aristokratce nikdy nezklame.

Knižní střípky
05.11.2016 4 z 5

Tento díl byl asi nejslabší, i já se svou slabostí pro hlavní hrdiny musím přiznat, že hluchých míst bylo výrazně více a smíchu výrazně méně, ale přečetla jsem si ji ráda a jestli někdy vyjde zase nějaká další aristokratka, určitě po ni sáhnu a možná si znovu přečtu i její tři předchůdkyně

JankaK
05.11.2016 3 z 5

Ideální nenáročná četba, ale dá se říci, že člověka prakticky nic nepřekvapí. Pořád stejné vtipy a s každým dalším dílem ubývají momenty, kdy se "rozřehtám" v tramvaji na celé Kolo. Čtu ji už jen kvůli své zvědavosti, jak to nakonec dopadne :-)

kristyna2349
03.11.2016 5 z 5

Aristokratka opět nezklamala, zase jsem se pobavila. Nejvíc mě dostal příchod kontroly z "Finančního úřadu". Doufám, že se dočkáme dalšího dílu.

Ditules
03.11.2016 4 z 5

Ke konci knihy to ztratilo počáteční drive, ale já tuhle sérii prostě miluju! Celá zámecká parta je neskutečným živlem. Opět musím napsat, že kdyby to fakt existovalo, jsem tam každou chvilku!!! Pan Spock v tomhle díle doslova perlil! A ty marketingové plány mě vždycky odrovnaly! Karaoke s Himmlerem, Dianou a spol... :D :D :D

popeluška
03.11.2016 5 z 5

Třetí díl byl opět suprový....nasmála jsem se , odpočinula si a co víc si přát :-)

makke
02.11.2016 5 z 5

Ideální pro odpočinek, smála jsem se tak, až mi tekly slzy. Uznávám, že Boček asi nebude aspirantem Nobelovy ceny, ale člověk si musí někdy vyčistit hlavu něčím jednodušším a vtipným.

Cituska
01.11.2016 4 z 5

Úroveň této knihy pro mě od prvního dílu značně klesá,nicméně ji stále miluji,takže myslím,že 4* jsou akorát