Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2749 531

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Šánka
01.11.2016 5 z 5

Super oddechovka u které jsem se prosmála až do závěru. Stejné jako předešlé dva díly, ale jednou za čas, třeba po napínavém thrilleru...., parádní relax. Ani tento díl bych si, vzhledem k záchvatům smíchu, netroufla číst na veřejnosti :-).

cérka
31.10.2016 3 z 5

Bohužel musím souhlasit s předešlým komentářem, knihy mají sestupnou tendenci a neustále opakovaný vtip už není vtipem.
Ps. Letos jsme s kolegyněmi navštívily zámek v Miloticích. Je nádherný, průvodkyně byla velmi milá a pana kastelána jsme (naštěstí) nepotkaly :-)

Zdenulkaa
29.10.2016 3 z 5

Tak jsem dočetla, ale mě bohužel třetí díl zklamal, byl to nejslabší díl. Za mě byl nejlepší díl první.

evinaxx
28.10.2016 5 z 5

Aristokratka opět nezklamala. Dokonce se mi líbila mnohem více než 2. díl. Pokud si myslíte, že jste na dně, Evžen Boček vám znova dokáže, že může být ještě hůř. A zase s velkou dávkou humoru.
Žádný zvrat v ději nečekejte, stejně jako předchozí díly je to kniha určená výhradně k pobavení čtenáře - známé postavy vám jako obvykle zlepší náladu. :)

kalinkacz
27.10.2016 2 z 5

Já a aristokratka máme dost rozporuplný vztah, který je chvílemi skvělý a zábavný a místy nudný a obyčejný... Tento díl je rozhodně lepší, než ten druhý, podle mě se ale nevyrovná dílu prvnímu... Co mi ale vadilo nejvíce byla úloha Helenky Vondráčkové... No, takže jsem si knihu sice přečetla, ale opět mě nijak neohromila.. Škoda...

Ladislav.Knap
26.10.2016 4 z 5

Aristokratka opět nezklamala, ale předchozí díly mi přišly vtipnější, proto dávám "jen" 4*. Jen se trochu obávám toho, kolik stran bude, při současné sestupné tendenci, mít příští díl. Zvětšení písma mi nepřijde jako nejvhodnější řešení :-).

cecetka
25.10.2016 4 z 5

Za me pouze 4* a zvazovala jsem jeste o jednu mene. Nemelo to tu spravnou stavu predchozich dilu. Zasmala jsem se, to ano, ale NECO mi tam chybelo. Postavy se malo projevovaly, celkem se na zamku nic nedelo.
Nejvtipnejsi mi asi prisel policejni protokol :)
Ale protoze Kostkovi a vsechny ostatni miluji, tak nakonec 4*.

n.ezn.amy
25.10.2016 5 z 5

sice pořád stejný scénář jako u předchozích dílů, ale vždy skvěle pobaví a rozesměje, málokdy jsem se u knih smál v tramvaji nahlas jako u knih Evžena Bočka

LuckaH2
24.10.2016 5 z 5

jednička je určitě nejlepší, ale i tady jsem se nasmála a Aristokratku prostě nekriticky zbožnuju:-)

FreshPatty
24.10.2016 5 z 5

Kniha opět nezklamala! Perfektní jako vždy. Sice nejde o žádné mistrovsky psané dílo, ale jako oddychovka je kniha naprosto božská! Jediné, co můžu vytknout, je to, jak je kniha krátká! Dalších sto stran by mi udělalo jenom radost! :)

Katschka
24.10.2016 5 z 5

Tak první díl je bezkonkurenčně nejlepší, ale ani další dva nezaostávají! Doufám, že tímhle to nekončí! :D

zichisek
23.10.2016

Přečteno jedním dechem. Zklamání na konci, že to nepokračuje dál :)

AllyKumari
22.10.2016 5 z 5

Ačkoliv si již člověk tak nějak zvykl na používaný typ humoru a postavy, od nichž vychází, a tak ubývá ona "šokující" kvalita vtipů, další díl Aristokraty mne rozhodně nezklamal a je důstojným pokračováním. A ano, i tentokrát jsem se několikrát zasmála nahlas. A tato reakce u mne není při čtení vůbec obvyklá. :)

Ali_xy
22.10.2016 5 z 5

Pokračování Aristokratky bylo naprosto výtečné jako dva předchozí díly. Vřele doporučuji, byl to příjemně strávený podvečer.

Illaa
20.10.2016 5 z 5

Já knihy Aristokratky prostě miluju. Tak tomu je i u třetího dílu. Kombinace sarkastického a černého humoru opět nezklamala. Všechny osoby klanu Kostků mám ráda, nedokážu ani říct, kterého nejvíce. Příchod 'exekutorů' byla pro mě asi nejlepší scéna.

smile1
19.10.2016 5 z 5

výborná kniha :) ..od tohoto autora mohu doporučit všechny tři díly :)

wendulka321
19.10.2016 5 z 5

U prvních dvou dílů jsem se sice nasmála o mnoho víc, ale ani tenhle mě nezklamal, příjemná oddechovka jen mohla být delšíííííí :D

lenka7348
19.10.2016 5 z 5

Opět jsem se smála jako pominutá, až se za mnou lidi v autobuse a na jiných veřejných místech otáčeli. Pan Boček prostě nikdy nezklame. :-)

Odehnalka
19.10.2016 4 z 5

Mnohem lepší než druhý díl, to určitě, dala bych to tak na stejnou úroveň s prvním dílem. Je pravda, že je to už celé trochu monotónní, ale já jsem se zasmála i tak. Na oddech podle mě skvělá knížka.

Greg25
18.10.2016 4 z 5

Stejně jako dvojka spíš úsměvné než vtipné (oproti jedničce), ale stále to má švih a čtivost. A byť máte místy pocit, že se vtipy opakují, stále to není na závadu. Otázka je, jak se to projeví v dalších dílech, které, bych si tipla, budou následovat. 70%