Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2745 531

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Peti
21.02.2017

Aristokratka mě baví, a ani tato kniha nezklamala. Jak vykřesat z návštěvníků co nejvíce, i blížící se smrt je potřeba použít. Čtivé čtení.

hnilda3
21.02.2017 5 z 5

Kniha mě bavila stejně jako první dva díly :-) (Navíc se letos krásně hodí do Čtenářské výzvy) :-)

aruba
19.02.2017 4 z 5

Stejně vtipná jako předchozí díly, místy jsem se smála nahlas.

evasamankova
17.02.2017 4 z 5

Bavilo mě to stejně jako díl první i druhý. A možná ještě o něco víc. Doufám, že bude brzy následovat další díl.

P-puma-
15.02.2017 3 z 5

Třetí díl nebyl tak vtipný jako předchozí, ale líbil se mi posun postavy Marie a to jak se vyvíjí popravdě konec zůstal tak otevřený, že už jsem hledala další díl a jsem zvědavá co bude dál :-)

mcleod
14.02.2017 5 z 5

Přiznávám, že u třetího dílu už jsem se trochu bál, zda se nebude opakovat to samé, co bylo v předchozích dvou dílech, ale ani tentokrát Evžen Boček nezklamal. Opět je to kniha plná výborného humoru komentujícího s krásným nadhledem nové dění na zámku Kostka, především u závěrečné letní revui Oživená historie jsem se nemohl ani na chvilku přestat smát. A nově přibyvší tetička Nora je "super psycho" postavou, snad i mou nejoblíbenější v celém tomto díle. Až na knížete Schwarzenberga, pochopitelně :-)

KACABAK
14.02.2017 3 z 5

Četla jsem všechny Aristokratky. Ano je to příjemná oddechovka, obšas se zasmějete, ale tato mi přijde nejslabší.

ptacicek
13.02.2017 5 z 5

Výborná oddechovka, která pobaví. Kladně hodnotím to, že knihy jsou krátké a nejsou zbytečně protahované... Vřele doporučuji ;)

lenkaabooks
12.02.2017 3 z 5

Třetí díl Aristokratky mi přijde nejslabší. Pořád jsou tam vtipné hlášky, nicméně stačilo. Pokud opravdu vyjde další díl, budu hodně váhat, zda stojí za přečtení.

Chytuš
09.02.2017 5 z 5

No ano, je to pořád stejné, ale pořád i stejně zábavné. Já jsem se tedy alespoň při čtení zase skvěle pobavila. Každá z Aristokratek mě zatím dostala alespoň jednou do takového záchvatu smíchu, že mi až tekly slzy. Zbývá jen dodat, že už se těším na další díl. Za tu srandu to rozhodně stojí :-)

MayaBu
08.02.2017 5 z 5

Na začátku jsem se bála, že to bude už pořád stejné a nudné... nebylo.
Rozhodně lepší (a delší) než druhý díl, ale stejně bych si přála, aby to mělo trochu víc stran. Ten konec opravdu dává možnost dalšího dílu. Uvidíme, třeba bude :)

Dagmar58
07.02.2017 4 z 5

I třetí díl se povedl, nezklamal a pobavila jsem se, paní Tichá je nepřekonatelná:-) Bezva čtení pro chvíle oddechu.

Alessio25
06.02.2017 4 z 5

Stejně jako u prvních dvou dílů jsem se i u Aristokratky na koni moc bavil. Přečetl jsem jí asi za dva dny a už teď se těším a doufám, až pan spisovatel Evžen Boček napíše další díl..

ZVymetalova
05.02.2017 5 z 5

Opet prijemne vtipna oddechovka. Chci pokracovani.

Marisa
05.02.2017 5 z 5

I po předešlých dvou knihách se stále dobře bavím. Bočkův styl psaní je tak chytlavý, že jsem měla přečteno za jedno odpoledne

Kryštofka
03.02.2017 5 z 5

Furt mě to baví.

Nerevanin
03.02.2017 3 z 5

Oproti předchozím dvěma dílům je tento poněkud slabší, především první polovina, pak se to "rozjede" s uvedením nové postavy na scénu.

Evina74
02.02.2017 5 z 5

Třetí díl mě ani v nejmenším nezklamal. Královsky jsem se bavila.

roso.mak
31.01.2017 5 z 5

Už jsem se nahlas nesmála, jen se občas uchechtla. Po prvních dvou dílech slabší kus. Nicméně nemohu dát míň hvězdiček, když na jiné hodnocené knihy jsem byla mírnější, než by zasloužily a stále je to dobrá kniha, která stojí za přečtení.

jiri77
31.01.2017 4 z 5

Třetí pokračování aristokratky splnilo mé očekávání .Knížka mě bavila a užil jsem si s ní oddechový a humorný den.