Koupit knihy

Bernard Cornwell

anglická, 1944


Nahrávám...

Nová kniha

Sharpův atentátník

Sharpův atentátník - Bernard Cornwell

Další historický román ze série s Richardem Sharpem začíná den po bitvě u Waterloo a pokračuje v temném světě zvědů; na základě dvou zápletek z dřívějších Sharpových příh... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 53 knih

Komentáře (37)

S. Sincilery
22. dubna

Originál 23. dielu bude znieť Sharpe's Command - slovo "command" bude skôr vo význame "rozkaz" či "velenie", teda preklad zrejme bude Sharpov rozkaz alebo Sharpove velenie - aj keď áno, žabožrúti musia považovať Sharpových strelcov za akési komando :)

nero 13
21. dubna

Bernard Cornwell se po dopsání Saských kronik vrátil k sérii se Sharpem a v Británii vychází v říjnu už 23. díl s názvem Sharpovo komando, časově by se děj měl zařadit někde kolem čtrnáctého nebo patnáctého dílu.

S. Sincilery
20. ledna

Nakladateľstvo Oldag pripravuje na tento rok vydanie najnovšieho románu zo série Sharpe, 22. dielu s názvom Sharpův atentátník - http://oldag.cz/katalog.php?kniha_id=414&autor_id=17 .

Oficiálna anotácia:
Další historický román ze série s Richardem Sharpem začíná den po bitvě u Waterloo a pokračuje v temném světě zvědů; na základě dvou zápletek z dřívějších Sharpových příhod dospěje nový Sharpův příběh k rozhodujícímu boji. Podplukovník Sharpe je po Waterloo válčením unavený a netouží po ničem jiném než definitivně odejít z armády a vrátit se domů. Osud však míní jinak a Sharpe se tak znovu ocitá ve Wellingtonových plánech na dovršení vítězství, které ho vedou do Paříže. Vévoda ho požádá, aby vypátral organizaci La Fraternité, která na něj připravuje atentát, a Sharpe, krytý záminkou, že zařizuje návrat ukradených obrazů uložených v Louvru, jde znovu do boje, tentokrát na jiném bojišti, než na jaké je zvyklý.

nadenka13
06.06.2021

přečetla jsem celé jeho dílo a nemá chybu když tak někde malinkou :) moc doporučuji PAN SPISOVATEL

nero 13
19.02.2021

Bernard Cornwell vydává na podzim 22.díl s Richardem Sharpem, Sharpe's Assassin tak doufám že to někdo u nás vydá.

Deeside
01.06.2020

V říjnu vychází originál knihy War Lord, poslední díl Anglo-saských kronik. Zažili jsme dlouhou jízdu, Uhtred mi bude chybět.

Deeside
26.08.2019

V říjnu vychází 12. díl Saských kronik, Sword of kings, takže za rok tu snad máme knihu i my!

1