zuzka894 zuzka894 komentáře u knih

Šimonovo mlčení Šimonovo mlčení Vladimir Vertlib

Nebylo to úplně špatné. Docela rychle se to četlo.

04.09.2018 4 z 5

Umění v krvi Umění v krvi Bonnie MacBird

Tahle kniha se četla jedním dechem. Skvěle napsané, až na to že si autorka asi spletla století :D čekala jsem kdy Holmes sedne za volant Mercedesu. Ale příběh byl napínavý a konec nečekaný. Ke knize se určitě ještě vrátím.

01.09.2018 5 z 5

Jed Jed Fiona Paul

Nuda nuda. Čekala jsem napětí, drama, "zástava dechu" a ono nic. Zajímavé bylo pouze to jak objevili orgány naložené v balzámu.....to byla ta chvilka napětí, která ovšem zase upadla. Do dalších dílů se pouštět nebudu.

05.08.2018 2 z 5

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

Soud padlých andělů je takový spirituální román o spravedlnosti, lásce a odpuštění. Za mě teda úžasná kniha. Scifi, fantasy nebo esoterika není moje lajna, ale tahle kniha mě uchvátila. Kniha se krásně četla, stránky ubíhaly, několikrát jsem četla i do půlnoci jak to bylo napínavé. Člověk se mnohému z této knihy naučí (takové to moudro obsažené v knize).

14.06.2018 5 z 5

Vánoční skříňka Vánoční skříňka Richard Paul Evans

Oddechovka, přečtete za den, dva. Žádná zápletka, napětí, prostě jen pohoda a Vánoce.

23.05.2018 5 z 5

Lyžníci v Karibiku Lyžníci v Karibiku Šárka Sudová

Naprosto úžasná kniha. Dlouho jsem se tak nezasmála. Opravdu vtipně napsáno. Muselo to být nádherné a docela nebezpečné cestování. A samozřejmě úžasné fotografie. Kniha byla zachvíli přečtená. Její koupí nelituji. Určitě si ji ještě jednou přečtu.

11.04.2018 5 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

Třetí díl trošku slabší, ale to tak bývá, že nejlepší je vždy první díl. I tak úžasné a napínavé. Už se těším na novou knihu od autorky Dům fůrií, která vyjde letošní rok. Jak se znám, tak všechny tři díly si přečtu ještě několikrát.

30.01.2018 4 z 5

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Jako první díl, kniha nezklamala. Úžasné.

30.01.2018 5 z 5

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Pro silné žaludky......a kyblík na zvracení :D jinak dobrá kniha, bohužel celou jsem ji nezvládla přečíst.

20.01.2018

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Gunnar Staalesen

Totální nuuuda. Čekala jsem napětí, zápletku, myslela jsem že severské knihy jsou dost dobré, ale tohle mě přesvědčilo o opaku. Nejhorší je že hlavní hrdina NORSKÉ krimi se jmenuje Jeníček, jak typické norské jméno, že. Blb, kdo to překládal. Nudné jsou i popisy krajin, dokonce i silnic, zbytečné "kudrlinky". Přečetla jsem jen čtvrt knihy, nemám sílu v tom pokračovat. Tahle kniha hodně sklamala.

01.11.2017 odpad!

Pouť do říše slepoty - deníky pádu do vědomí Pouť do říše slepoty - deníky pádu do vědomí John M. Hull

Přečetla jsem jen polovinu knihy. Chvílemi zajímavé, chvílemi nudné.

17.10.2017 2 z 5

Už vám nic neschází? / Have You Got Everything You Want? Už vám nic neschází? / Have You Got Everything You Want? Agatha Christie

Děs běs. Neřekla bych že to napsala Agatha Christie. Nejspíš to bude tím zkrácením pro lepší čtení v angličtině. V první povídce "Už Vám nic neschází?" je muž, který není detektiv, ale i tak ví, že dáma měla ve svém kufříku napodobeniny pravých šperků. Tu ženu nikdy neviděl, neznal, jak mohl tohle tedy vědět? Záhada vysvětlena ani ne v 10 stránkách. Nejhorší příběh z téhle knihy. Co se mi líbilo byla povídka "Pana z krejčovské dílny", hororový příběh, žádný detektiv. No a v povídce "Dědictví Lemesuriérových" se konečně objevuje detektiv Hercule Poirot, ale opět nezáživný až nudný příběh.

18.09.2017 1 z 5