Vánoční skříňka

Od svého prvního vydání okouzlila Vánoční truhlička již více než sedm milionů čtenářů a stala se tak vánoční klasikou, svátečním příběhem, oblíbeným dnes stejně jako byla ve své době Dickensova Vánoční koleda. Richard Paul Evans knihu původně napsal pouze jako soukromé vyznání lásky svým dvěma dcerám, Jenně a Allison. I když jim často říkával, jak je má rád, měl pocit, že ještě nemohou pochopit skutečnou hloubku jeho citu, přinejmenším do doby, než samy poznají radost z vlastních dětí. Při psaní Vánoční truhličky doufal, že snad jednou v budoucnu se do knihy začtou a poznají lásku, kterou k nim choval a chová....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95923/vanocni-skrinka-sNV-95923.jpg 3.952
Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno, Plot

The Christmas Box, 1993

Kniha Vánoční skříňka

foxi_ii
04.06.2019

Když jsem četla knihu právě na Vánoce čekala jsem, že mě na ně ještě víc naladí, protože ten rok jsem zrovna žádnou vánoční atmošku nenasávala. A moc se tak nestalo.
Příběh je jinak velice milý a pěkně se čte.

BludickaJulie
15.01.2019

Čakala som síce trošku viac, ale kniha bola veľmi pekná s dojímavým príbehom na zamyslenie.

Denys
02.12.2018

V dnesni uspechane dobe se jedna o knihu, ktera vraci k tomu, co je v zivote dulezite.

Ivuska 11
29.10.2018

Krasny pribeh, stale aktualni, sahneme si do svedomi, zda obcas take nemenime diamanty za kameni.

JPBelmondo
28.09.2018

Útlá knížečka, která se čte velmi lehce, sebou nese velmi dojemný příběh s vánočním poselstvím především pro všechny rodiče. A zcela jistě mnohým z vás, ukápne nejedna slza ...

ondras666
07.08.2018

Lehké čtení na pár hodin. Kniha s rychlím dějem, ale silnou a hlubokou myšlenkou. Doporučoval bych všem workoholikům.

lucik2773
30.07.2018

Normálně jsem na konci brečela. Krátký příběh, ale byl emotivní.

zuzka894
23.05.2018

Oddechovka, přečtete za den, dva. Žádná zápletka, napětí, prostě jen pohoda a Vánoce.

Nikdynoc
Nikdynoc