Zuzka12627 Online Zuzka12627 komentáře u knih

Šéfkuchaři také milují toasty: Šéfkuchařův průvodce světem moderních toustů Šéfkuchaři také milují toasty: Šéfkuchařův průvodce světem moderních toustů Darren Purchese

Tak tahle kuchařka se opravdu povedla. Tlustý na mnoho způsobů. Určitě doporučuji.

05.04.2021 5 z 5

36x Vegetariánské dobroty 36x Vegetariánské dobroty Claudia Lazar

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad. Recepty jsou pestré,vyvážené a nápadité.

01.04.2021 4 z 5

36x Chia semínka 36x Chia semínka Klaas Koolman

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad. Recepty jsou pestré a vyvážené.

01.04.2021 4 z 5

Polévková mánie Polévková mánie Kathryn Bruton

Je to vydařená kuchařka s mnoha recepty na polévky, které oživý stereotyp v kuchyňi. Určitě doporučuji hodně receptů jsem ani neznala.

26.03.2021 4 z 5

Vaření je hračka! - Recepty, které určitě nezkazíte Vaření je hračka! - Recepty, které určitě nezkazíte Mette Ankarloo

V této kuchařce je opravdu hodně dobrých receptů. Určitě doporučuji.

26.03.2021 5 z 5

Atlas fauny České republiky Atlas fauny České republiky Miloš Anděra

Byl by to velmi hezký atlas, ale jak už bylo psáno níže, jsou zde chyby. Je zde hezký přehled důležitých prvků našich biotopů, ale obrazová část je velmi špatná s mnoha chybami, které se nedají odpustit.

05.03.2021 2 z 5

Ztratil se pes Ztratil se pes Kate Spicer

Tato kniha je takový průměr, neurazí ani nenadchne. Čekala jsem od příběhu více, ale jako oddechové čtení na dlouhé večery proč ne.

26.02.2021 3 z 5

Kůže plná stínů Kůže plná stínů Frances Hardinge

Velmi zajímavě napsaná kniha. Příběh a celkový nápad mě zaujal. Děj je poutavý a určitě si knížku nechám.

17.02.2021 4 z 5

Německo-český, česko-německý kapesní slovník Německo-český, česko-německý kapesní slovník kolektiv autorů

Velmi dobrý pomocník jak na cesty tak ke studiu. Bonusem je, že se vejde do kapsy.

30.12.2020 4 z 5

Strom lží Strom lží Frances Hardinge

Hodnocení mě hodně odrazovala, ale nakonec jsem knihu přečetla. Je takový střed neurazí ani úplně nenadchne. Jako oddychovou detektivku s mystickým nádechem mohu doporučit.

24.10.2020 3 z 5

Čtení z dlaně Čtení z dlaně Sasha Fenton

Knihu jsem si ze zvědavosti přečetla, ale bohužel mě moc nezaujala. Pár zajímavých informací se v ní najde, ale není to můj šálek kávy jak se říká. Určitě ale někoho nadchne. Hlavně ty kdo se o tyto témata zajímají.

16.10.2020 2 z 5

1200 zahradních a pokojových rostlin 1200 zahradních a pokojových rostlin Martin Haberer

Velmi pěkně zpracovaný atlas. Stručné popisky, pěkně rozdělené jednotlivé oblasti knihy.

22.09.2020 5 z 5

Ošetřovatelství I Ošetřovatelství I Marie Rozsypalová

Používala jsem ji na střední škole a byla to velmi dobře a prehledně zpracovaná učebnice.

19.09.2020 3 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Taková oddychová knížka, když chcete číst něco nenáročného a relaxovat. Kniha je pro náctileté, proto je psaná jednodušeji, ale určitě neurazí a stojí za přečtení. Takže proto se mi líbila.

02.09.2020 4 z 5

Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Olga Minaříková

Nádherná knížka. Měl by si ji přečíst každý, kdo má rád pejsky a nejen ti, ale všichni komu nejsou lhostejní psí kamarádi a jejich osudy. Díky této knize je přiblížena práce dočasnářky. Kniha je psaná vtipnou formou, takže se čte jedním dechem.

30.08.2020 5 z 5

AUTA: Velký obrazový průvodce AUTA: Velký obrazový průvodce kolektiv autorů

Po přečtení této knihy jsem trošku zklamaná, čekala jsem tedy více. Chybí zde hodně modelů od různých značek. Bohužel i samotné značky mi na popisu chybí, jako kdyby neměli historii podle této knihy, což není pravda. Na druhou stranu chápu, že dát dohromady tuto knihu bylo těžké a né všechny značky a modely jsou zajímavé. Uspořádání se mi líbí, je přehledné od nejstarších prvních automobilů po současnost s bohatou fotografickou dokumentací. Určitě doporučuji, stojí za přečtení.

18.06.2020 4 z 5

Letokruhy jako kalendář i záznamník: Zajímavosti z dendrochronologie Letokruhy jako kalendář i záznamník: Zajímavosti z dendrochronologie Josef Kyncl

O dendochronologii, jsem věděla jen okrajově takže mi nebyla cizí, ale žádný velký znalec taky ne. A jsem nadšená, bála jsem se, že se v ní ztratím a nestalo se. Krásná kniha, vše je vysvětleno myslím i pro úplného laika. Pro mě velmi přínosná kniha, která obohatí o znalosti a zajímavosti.

27.05.2020 4 z 5

Jóga Jóga André Van Lysebeth

Úžasná kniha, i když je starší.

10.04.2020 4 z 5

Psychologie a pedagogika I. Psychologie a pedagogika I. Marie Čechová

Používána ke studiu a za mě velmi hezky zpracovaná.

10.04.2020 4 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Po přečtení vůbec nevím co napsat. Velmi zvláštní kniha a první čtená od tohoto autora. Nejsem věřící takže samozřejmě příběh znám, ale takto napsaný příběh mě překvapil. Opravdu nevím co napsat ztrácela jsem se v příběhu a konec byl taky zvláštní.

03.04.2020 2 z 5