AUTA: Velký obrazový průvodce

AUTA: Velký obrazový průvodce https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262640/bmid_auta-velky-obrazovy-pruvodce-262640.jpg 5 4 2

Publikace AUTA: Velký obrazový průvodce zahrnuje celé dějiny automobilismu a automobilu, od prvních vozů z 80. let 19. století až po současnost. Vývoj automobilového sportu je popsán po jednotlivých desetiletích a dokumentován fotografiemi a popisy nejznámějších značek a modelů. V knize je obsaženo přes 2 000 automobilových modelů, s fotografiemi a technickými údaji. Najdete zde každý vůz od A do Z, všechno od Adlera po Zundapp, od Lady po Lamborghini a od Mazdy po Maserati.... celý text

ZuzanaK.
12.11.2021 5 z 5

S eM prohlížíme odpředu dozadu a zase zpátky, čteme a bavíme se. Spousta aut (a ano, jak píše Zuzka12627 ještě větší množství jich chybí, jenže to by ani nešlo zpracovat, už tak je kniha obsáhlá a těžká :)
Máte-li doma fandu do aut, a určitě to nemusí být 6 letý kluk, kniha by ji/ho neměla zklamat.

Zuzka12627
18.06.2020 4 z 5

Po přečtení této knihy jsem trošku zklamaná, čekala jsem tedy více. Chybí zde hodně modelů od různých značek. Bohužel i samotné značky mi na popisu chybí, jako kdyby neměli historii podle této knihy, což není pravda. Na druhou stranu chápu, že dát dohromady tuto knihu bylo těžké a né všechny značky a modely jsou zajímavé. Uspořádání se mi líbí, je přehledné od nejstarších prvních automobilů po současnost s bohatou fotografickou dokumentací. Určitě doporučuji, stojí za přečtení.