36x Vegetariánské dobroty

36x Vegetariánské dobroty https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334893/mid_36x-vegetarianske-dobroty-YdC-334893.jpg 4 1 2

Udělejte něco pro své zdraví! 36 vegetariánských receptů promění bezmasé vaření v opravdový kulinářsky´ zážitek. Pro každé roční období zde najdete předkrmy, polévky, saláty, hlavní jídla i skvělé dezerty a chutné svačinky. Nechybí ani užitečné tipy a zajímavosti o použitých ingrediencích. Ať už potřebujete trochu inspirace do vlastní kuchyně nebo roztomilý dárek, tyto karty jsou to pravé! Díky praktické velikosti můžete mít své oblíbené recepty vždycky po ruce.... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Synergie

36x Vegetarischer Genuss , 2015

Zuzka12627
01.04.2021 4 z 5

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad. Recepty jsou pestré,vyvážené a nápadité.

RenataP
11.06.2017

Když pominu fakt, že jsem si v jedné chaotické chvíli vzala receptovou kartičku a vařila vařila, načež ona se mi pořád ztrácela a já zapomínala, kam jsem si ji právě přeložila, tak na tento soubor kartiček musím pět pouze chválu! Inspirativní recepty, jednoduché návody, jednoduché přípravy, nápaditost s ingrediencemi i kořením – vše snadno dostupné a luxusní, když použijete sezónní potraviny.

Autoři knihy

Monika Cordes