36x Chia semínka

36x Chia semínka https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334895/mid_36x-chia-seminka-TOs-334895.jpg 4 3 3

Chia semínka jsou mocná zrníčka s jedinečnými účinky. Zasytí, pomáhají při snižování váhy a dodávají životně důležité látky. Skvěle se hodí při výrobě koktejlů, omáček a dezertů. A kromě toho jsou přirozenou náhradou vajec (nejen) pro vegany! Vychutnejte si zdravá jídla připravená podle těchto karet. Mezi recepty najdete například salát z quinoy s mandlemi a chia-masové knedlíčky v husté rajčatové omáčce nebo chia pudink s jahodovo-mangovou pěnou a nechybí ani praktické rady a tipy a veganské alternativy.... celý text

Literatura naučná Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Synergie

36x Chia

Zuzka12627
01.04.2021 4 z 5

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad. Recepty jsou pestré a vyvážené.

SilvieSisinka
18.04.2020 4 z 5

Skvělé kartičky s recepty s Chia semínky. Zasytí, pomáhají při snižování váhy a hlavně dodávají životně důležité látky. Skvělé se hodí při výrobě koktejlů, omáček a dezertů. Jsou přirozenou náhradou vajec.

RenataP
08.06.2017

Chia semínka nemusí dominovat jenom živé stravě, ale lze je využít i ve stravě vařené. Pod vlivem všeho toho živého jsem si nevšimla, že jejich gelovou konzistenci a fantastické kulinářské chování, lze využít i jako náhradu vajíček, do těst, do nápojů… a rázem se vaření s nimi stane zábavou! Kartičky jsou skvělým formátem pro rychlé vyhledán, inspirování se a pak – použití!

Autorovy knížky

Klaas Koolman