Čtení z dlaně

Čtení z dlaně https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337770/bmid_cteni-z-dlane-snadno-a-rychle-E7Q-337770.jpg 3 3 2

Stejně jako oblázek hozený do vody vytváří vlny, naše myšlenky mají podobný účinek na naše dlaně. – Michael Scotts Život máme ve svých rukou, které nám mohou poskytnout vodítka, kdo jsme, kým jsme byli a co nás může čekat. Tato základní a srozumitelná kniha ukazuje, jak snadné je číst z ruky – ať už pro zábavu nebo zcela vážně. Naše ruce nám dávají nahlédnout do naší osobnosti, zdraví, silných a slabých stránek, a dokonce i do naší budoucnosti. Každý prst, bříško nebo čára na dlani je záchytný bod, který může být snadno dešifrován, pokud víte, jak na to. Autorka odhaluje základy čtení z ruky, jejích čar a prstů. Dozvíte se, jak vyčíst něčí charakter, zdraví, lásku, zájmy a osud.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Omega

Palmistry, plain & simple , 2009

Pog
23.04.2023 5 z 5

Perfektní příručka. Za mě určitě jedna z nejlepších na toto téma, která se mi zatím dostala do ruky :)

Zuzka12627
16.10.2020 2 z 5

Knihu jsem si ze zvědavosti přečetla, ale bohužel mě moc nezaujala. Pár zajímavých informací se v ní najde, ale není to můj šálek kávy jak se říká. Určitě ale někoho nadchne. Hlavně ty kdo se o tyto témata zajímají.