Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Vyškrabávací obrázky: Fantastické mandaly Vyškrabávací obrázky: Fantastické mandaly kolektiv autorů

Velmi hezká knížka na odreagovaní a relax.

01.01.2022 4 z 5

Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v bytě Orchideje - Exoty pro snadné pěstování v bytě Frank Röllke

Četla jsem lepší publikace, tato je velmi krátká, ale základní údaje v ní najdete.

01.01.2022 2 z 5

Čokoláda Čokoláda Kirsten Tibballs

Není to špatná kniha. Našla jsem zde hodně receptů, které využiji.

13.09.2021 4 z 5

Džusy: zdravé řešení Džusy: zdravé řešení Erin Quon

Velice hezká kniha s mnoha recepty (pro energii, detoxikační, na podporu imunity aj..). Určitě si tu každý najde ten svůj džus podle aktuální nálady a potřeby.

09.09.2021 4 z 5

Život je cesta, nikoliv cíl Život je cesta, nikoliv cíl kolektiv autorů

Velice hezká knížka s mnoha nádhernými citáty.

09.07.2021 4 z 5

Rituály vody Rituály vody Eva García Sáenz de Urturi

Velice hezký díl, velmi se mi líbil. Určitě doporučuji k přečtení.

26.06.2021 4 z 5

Milovník kávy Milovník kávy kolektiv autorů

Tuto knihu doporučuji všem, co milují kávu nebo se jen chtějí dozvědět o její historii. Kniha vás seznámí s druhy kávy, s jejím pěstováním i přípravou a je doplněna mnoha fotografiemi a na konci jsou i recepty. Velmi se mi líbila.

23.05.2021 4 z 5

Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Elli H. Radinger

Po přečtení dvou předešlých knih jsem si musela pořídit i tuto. Velmi hezky sepsané poznatky,rady pro pejskaře a příběhy a chování vlků. Určitě doporučuji, ale první dvě knihy se mi líbily více.

14.04.2021 4 z 5

921 - start povolen 921 - start povolen Josef Jurášek

Pro mě zajímavé čtení, úplně z jiného odvětví. Našla jsem tuto knížku ve staré knihovně. Zaujalo mě, že jsou to skutečné příběhy. Je to takový průměr, ale určitě na večerní čtení postačí.

28.03.2021 3 z 5

Zázraky lidského umu - Architektura od počátku věků do současnosti Zázraky lidského umu - Architektura od počátku věků do současnosti kolektiv autorů

Velmi hezky zpracovaná publikace. Velmi pěkně uspořádaná podle kontinentů. Je zde mnoho fotografií a popisů k jednotlivým architektonickým památkám. Určitě doporučuji.

31.01.2021 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhy díl je také velmi povedený. Je zde vše, co jako čtenář očekávám. Velmi doporučuji k přečtení.

25.01.2021 5 z 5

Osamělá vlčice Osamělá vlčice Jaroslav Holeček

Tuto knížku jsem našla u mamky v knihovně a zaujala mě na první pohled. Velice hezká knížka s mnoha fotografiemi a skutečným příběhem člověka(celé rodiny) při pomoci,záchraně a životem s opravdovým vlkem(vlčicí).

06.01.2021 5 z 5

Lidské tělo Lidské tělo neznámý - neuveden

Tuto encyklopedii jsem používala už na střední škole a mám ji do teď. Velmi hezká kniha s mnoha informacemi a popisem.

30.12.2020 5 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Příběh je velmi hezký , ale konec velmi smutný. Určitě stojí za přečtení. Styl psaní je velmi jednoduchý, stručný, takže žádné těžké čtení.

08.11.2020 4 z 5

To To Stephen King

Tuto knihu čtu po několika jiných od tohoto autora.Místy trochu zdlouhavé čtení a trochu mi občas dělalo problém zorientovat se v čase, ale hodnotím jako velmi povedené dílo a velmi zajímavý nápad.

07.11.2020 5 z 5

To chce psa To chce psa Spencer Quinn (p)

Velmi hezky napsána detektivka vyprávěná z pohledu psa. Taková oddechová knížka, ale určitě stojí za přečtení. Líbila se mi a určitě si ji nechám. Škoda, že nejsou přeloženy další díly.

14.10.2020 4 z 5

Modrý zázrak Modrý zázrak Frauke Bagusche

Velmi krásná a úžasná kniha o mořském životě. Určitě doporučuji všem, komu není lhostejný život na zemi. Dozvíte se zde hodně informací o fungování moře, zvířatech a rostlinách a jejich životě a jak jsou všechny tyto systémy propojeny. Na konci nechybí i dopad lidské společnosti na život v mořích.

08.10.2020 5 z 5

Slovník cizích slov Slovník cizích slov Lumír Klimeš

Tento obsáhlý slovník je velmi užitečná a velmi pěkně zpracovaná kniha. V mé knihovně má své místo a vzdy bude mít.

19.09.2020 5 z 5

Psí život Psí život Peter Mayle

Krásná kniha, kterou vypráví autor očima svého pejska. Kniha je taková příjemná oddychovka. Určitě stojí za přečtení.

21.07.2020 4 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Chvílemi byla kniha zdlouhavá, ale příběh jako takový paráda. Skvěle napsána kniha a závěr mě opravdu překvapil. Určitě doporučuji přečíst.

10.06.2020 4 z 5