Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Citadela Citadela Kate Mosse

Podle hodnocení jsem přečtení knihy dlouho odkládala, ale byla to škoda. Kniha není vůbec špatná. Výborné a dobrodružné čtení. Určitě si přečtu i první dva díly.

20.04.2021

Špagety – rychlé, chutné a vyzkoušené recepty Špagety – rychlé, chutné a vyzkoušené recepty Alena Winnerová

Kuchařka, kde jsou pohromadě recepty na inspirace jídel se špagetami. Mě se líbila a určitě jsem tu našla i recepty, které jsem neznala.

15.04.2021 4 z 5

Prospěšný česnek - 40 úžasných, imunitu povzbuzujících receptů Prospěšný česnek - 40 úžasných, imunitu povzbuzujících receptů Natasha Edwards

Hezká kuchařka, je zde 40 receptů. Určitě si z nich pár na vaření vyberete.

15.04.2021 4 z 5

Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Vlčí mluva pro pejskaře - O alfa samcích, dominanci a jiných populárních omylech Elli H. Radinger

Po přečtení dvou předešlých knih jsem si musela pořídit i tuto. Velmi hezky sepsané poznatky,rady pro pejskaře a příběhy a chování vlků. Určitě doporučuji, ale první dvě knihy se mi líbily více.

14.04.2021 4 z 5

36x Sladký život 36x Sladký život Claudia Lazar

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad.

14.04.2021 5 z 5

Pomazánky, svačinky, chuťovky Pomazánky, svačinky, chuťovky Jiří Poláček

Velice hezká kuchařka. Mnoho skvělých receptů, za mě velmi doporučuji.

12.04.2021 5 z 5

Kuchařka ze spíže Kuchařka ze spíže Stefanie Knorr

Velice hezká kuchařka s mnoha zajímavými recepty.

09.04.2021 4 z 5

Cesty tažných mraků Cesty tažných mraků Zdeněk Thoma

Nádherné fotografie spojené s haiku. Určitě doporučuji pro všechny milovníky.

09.04.2021 5 z 5

Přírodopis kanibalismu: O lidojedech, placentách, prášku z mumie a jiných věcech Přírodopis kanibalismu: O lidojedech, placentách, prášku z mumie a jiných věcech Bill Schutt

Dlouho mi trvalo než jsem tuto knížku začala číst a nelituji. Opravdu velmi zajímavá knížka o tak děsivém tématu. Určitě doporučuji přečíst každému. Takových nových poznatků a informací nejen o lidech, ale i o světě zvířat.

07.04.2021 5 z 5

Semena a plody rostlin vybraných druhů zelenin, léčivých rostlin a speciálních plodin.  1. část - zeleniny Semena a plody rostlin vybraných druhů zelenin, léčivých rostlin a speciálních plodin. 1. část - zeleniny Karel Dušek

Knížka je docela hezky zpracovaná, ale co mi chybí je větší popis jednotlivých semen a plodů. Fotografie zvětšených plodin mě velmi zaujali a hodnotím je jako dobrý nápad.

05.04.2021 3 z 5

Šéfkuchaři také milují toasty: Šéfkuchařův průvodce světem moderních toustů Šéfkuchaři také milují toasty: Šéfkuchařův průvodce světem moderních toustů Darren Purchese

Tak tahle kuchařka se opravdu povedla. Tlustý na mnoho způsobů. Určitě doporučuji.

05.04.2021 5 z 5

36x Vegetariánské dobroty 36x Vegetariánské dobroty Claudia Lazar

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad. Recepty jsou pestré,vyvážené a nápadité.

01.04.2021 4 z 5

36x Chia semínka 36x Chia semínka Klaas Koolman

Není to kniha jako taková, ale kartičky s recepty. Za mě skvělý nápad. Recepty jsou pestré a vyvážené.

01.04.2021 4 z 5

921 - start povolen 921 - start povolen Josef Jurášek

Pro mě zajímavé čtení, úplně z jiného odvětví. Našla jsem tuto knížku ve staré knihovně. Zaujalo mě, že jsou to skutečné příběhy. Je to takový průměr, ale určitě na večerní čtení postačí.

28.03.2021 3 z 5

Polévková mánie Polévková mánie Kathryn Bruton

Je to vydařená kuchařka s mnoha recepty na polévky, které oživý stereotyp v kuchyňi. Určitě doporučuji hodně receptů jsem ani neznala.

26.03.2021 4 z 5

Vaření je hračka! - Recepty, které určitě nezkazíte Vaření je hračka! - Recepty, které určitě nezkazíte Mette Ankarloo

V této kuchařce je opravdu hodně dobrých receptů. Určitě doporučuji.

26.03.2021 5 z 5

Mikrobiom lidského těla: Jak spolupracovat s mikroby v těle a prostředí a žít déle a zdravěji Mikrobiom lidského těla: Jak spolupracovat s mikroby v těle a prostředí a žít déle a zdravěji B. Brett Finlay

Tato knižní publikace se velmi povedla. Určitě doporučuji přečíst. Velmi přehledně rozdělena a napsána. Určitě vám tato kniha dá mnoho poznatků i doporučení jak zlepšit své zdraví.

26.03.2021 5 z 5

Jak neuloupit smaragd Jak neuloupit smaragd Donald E. Westlake

Knížka je taková večerní jednohubka, vtipné a svižné čtení. Velmi dobře vymyšlená zápletka. Určitě doporučuji k přečtení.

26.03.2021 4 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

První díl se mi líbil více, jak už zde psalo vice lidí, ale bylo to hezké pokračování, doplnění příběhu a čtení na dlouhé večery.

13.03.2021

Atlas fauny České republiky Atlas fauny České republiky Miloš Anděra

Byl by to velmi hezký atlas, ale jak už bylo psáno níže, jsou zde chyby. Je zde hezký přehled důležitých prvků našich biotopů, ale obrazová část je velmi špatná s mnoha chybami, které se nedají odpustit.

05.03.2021 2 z 5