zuzana888 zuzana888 komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Krásný příběh, který přináší do života pocit! To je úžasný autorův dar. Radost, smutek, cítění života. Člověk po přečtení vnímá, že život je krásný a podivuhodný. Nejen ten čtený, ale i ten náš.

06.03.2023

Zrozeni k propojení Zrozeni k propojení Michal Bartoš

Sleduji p. Bartoše a jeho příspěvky na Fb už dlouho a měla jsem možnost poznat práci autorů i osobně. Na jejich prvotinu Smysluplné vztahy jsem tady už psala. Zrozeni k propojení je ale knihou mého srdce. Pomohla mi zorientovat se v tom, co jsem si odnesla z dětství i v hodně dalších věcech. Za mě výborná kniha!

06.03.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Je to hodně reálná kniha. Matka, která hlouběji necítí a jedná z hlavy, o co méně cítění, o to více depresivnější realita, aby ji probrala. Psáno jednoduše. Ze života.

06.03.2023 5 z 5

Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Smysluplné vztahy: Klíč ke svobodě Michal Bartoš

Kniha mě zaujala pro srozumitelnost s jakou je psaná. Nabízí dobrá uvědomění si, co vše má vliv na utváření našich vztahů. Osobně mám ale mnohem blíže k druhé knize autorů Zrozeni k propojení. Ta jde hlouběji do našich podvědomých nastavení. V obou knihách je znát konstelační praxe autorů, myslím, že i díky tomu jsou jejich pohledy dost nové. Sleduji je už delší dobu na Fb a taky v podcastu, který nese název této knihy. Pro mě velmi svěží dílo.

05.03.2023 5 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Zkraje jsem byla trochu v rozpacích, ale nakonec jsem se začetla do pěkného příběhu.

05.03.2023 4 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Výborné, silné téma. Skvěle zpracované a pro mě velmi inspirativní.

02.01.2023 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Velmi dobře napsaná kniha. I přes to, že podle mě nepřekonává Žítkovské bohyně.

02.01.2023 5 z 5