Zoy Zoy komentáře u knih

Narcisový dům Narcisový dům Roman Ráž

Kdysi jsem jako puberťák viděla seriál, který se mi líbil. Kniha byla pro mne lehkým čtením na víkend. Nečetla se špatně, ale naprosto mne iritovalo chování a hlavně starání otce i matky. Dnes se žije jinak, asi to bylo normální v tehdejší době, rodiče stavěli pro své potomky domy atd. Samozřejmě i opačné chování bylo velmi zle, nedovedu si představit takové chování u své dcery.

30.05.2018

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Kniha se mi líbila a přečetla jsem je velmi rychle. Skvělý psychothriller. Když se člověk zamyslí nad hlavním hrdinou, nepřipadá mi jako slaboch, ale jako někdo, koho celý život pronásleduje jedna příhoda z dětství, která by se musela podepsat na každém dítěti a hlavně ovlivnit jeho další život v dospělosti. To, že nikomu neřekl ani slovo během 30 let, kdo by řekl? A hlavně byl malý kluk. A dál se k tomu postavil, jako někdo, kdo má rodinu, která je na prvním místě a nechce ji ničím a nikým ohrozit, Tím pádem i sebe. Samozřejmě mohl vyřešit vše během let, ale kolik z nás by to udělalo?

25.05.2018 5 z 5

Vím, co jsi udělal Vím, co jsi udělal Zdenka Hamerová

Ani nevím, jak mám u této knihy napsat hodnocení. Mám velice ráda knihy od českých autorů a proto jsem si ji koupila.Možná by byl příběh z knihy lepší na televizní obrazovce.
Knihu jsem přečetla, místy jsem se musela nutit, samozřejmě mě zajímalo, jak to dopadne. Byla to pro mne jako pohádka pro dospělé. Ale svého čtenáře si jistě najde

18.01.2018 3 z 5

Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Michelle Miller

Kniha se četla dobře, ale je pravda, že se k ní nebudu nikdy vracet. Krásně ukázáno, jaký je bordel ve všech oblastech, kde se točí obrovské peníze. Vlastně nejen tam. Neupřímnost, úplatky, závist, egoismus a mnoho dalšího. Prostě, kdo má prachy, myslí se, že si může dovolit opravdu vše a chovat se k lidem jako pokrytec a snob

15.01.2018 4 z 5

Skandální odhalení Skandální odhalení Michael Crichton

Kniha se mi líbila, i když jsem musela v dnešní době určité pasáže přeskakovat. Aspoň jde vidět, kam se dostal svět v moderních technologiích

12.12.2017 4 z 5

Nahý mezi vlky Nahý mezi vlky Bruno Apitz

Ani nevím, co napsat. Na knihu jsem se velmi těšila a nějak jsem se nemohla začíst. Přečetla jsem 150 stránek a dál to prostě nejde. Odložím na hodně později. Je to pro mne velmi zdlouhavé. Škoda, ale určitě si kniha svého čtenáře najde

26.11.2017 3 z 5

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Po přečtení této knihy mám naprosto smíšené pocity a dá se napsat, že jsem opravdu naštvaná na celkový dojem z knihy. Začátek byl pomalý a o ničem, naštěstí jsem knihu neodložila a četla dále, až začala být kniha zajímavá, velmi dobře se četla, styl měla jemný, trocha psychologie, ale TEN KONEC. Nejsem spisovatel, ale kniha by si určitě zasloužila, aby byl konec napsán jinak a ne vše v podstatě na pár řádcích. Ale knihu jsem dočetla před minutou a je to první pocit po dočtení této knihy.

17.10.2017 4 z 5

Chlapijsouparchanti.com Chlapijsouparchanti.com Allison Rushby

Kniha je ryze ženská, i když by mohla být poučná pro mnoho mužů. Četla se dobře a já jsem se nestačila divit některým životním situacím. Samozřejmě, je to kniha a papír snese vše

25.09.2017 4 z 5

Hop nebo trop Hop nebo trop Eva Pelantová

Lehké čtení na víkend

14.09.2017 3 z 5

Dům z karet Dům z karet Michael Dobbs

Politika není můj šálek kafe, ale kniha mne zaujala a dobře se četla, je neskutečné, co se vše a jak děje a co je schopen vytvořit jeden člověk za zlo a jen tahat za špagátky s ostatními. Konec velmi smutný, ale více méně se bohužel dál očekávat. Seriál jsem neviděla, nedokáži posoudit, ale většinou je kniha, alespoň pro mne vždy lepší. Určitě si na opakování seriálu počkám

13.09.2017 4 z 5

Zlá žena Zlá žena Marc Pastor

Na knihu jsem se těšila, ale trochu mě zklamala. Zvláštní styl psaní, který mi nesedl.

31.08.2017 2 z 5

Tělo jako důkaz Tělo jako důkaz Harrison Arnston

Číst se to dalo, film byl určitě lepší

08.08.2017 3 z 5

Dívka o půlnoci Dívka o půlnoci Katarzyna Bonda

Četla jsem snad poprvé knihu od Polského autora a mile mě překvapila. Byla sice místy zbytečně zdlouhavá, ale příběh byl zajímavý a styl psaní mi vyhovoval

03.08.2017 4 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Stacy Robinson

Jak tady bylo psáno, kniha začínala slibně. Bohužel jsem ji musela odložit, děj byl postupně o ničem, nebavilo mne to. Kniha by mohla bát třetinová a potom by se určitě dala lépe číst.
Omylem jsem dala 5 hvězdiček, které jsem chtěla opravit na 1

27.07.2017 5 z 5

Rodinné křižovatky Rodinné křižovatky Patricia Scanlan

Kniha není můj šálek kávy, typický ženský román, ale číst se dala

19.07.2017 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Petr Novotný

Nemohla jsem se do knihy začíst, i když samostatný obsah knihy mě bude zajímat. Asi si nechám knihu na pozdější věk

13.06.2017 2 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Kniha u které se vůbec nemusí myslet a v tomto případě film daleko lepší, než kniha

23.05.2017 2 z 5

Portobello Portobello Ruth Rendell

Kniha se mi líbila, ale jak už bylo psáno, některé pasáže velmi zdlouhavé a několik let nechci slyšet o čokmeranči, to bylo místy už hodně otravné.

04.05.2017 4 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Kniha se dobře četla, líbil se mi dej.

11.04.2017 5 z 5

Hlavy Hlavy David Osborn

Kniha není v žádném případě můj šálek kafe, ale každopádně jsem ji dočíst musela.
Zvláštní, pro někoho může být odporná.
Pro mne utopie, alespoň doufám, že se toho nedožijí naši praprapra a hodně pra vnuci. Ale kdo z nás může vědět, co se děje u naších východních sousedů. Smajlík nemám, takže hodnocení ukončím

03.04.2017 3 z 5