Zlosynus Zlosynus komentáře u knih

Rohy Rohy Joe Hill (p)

hned po dočtení jsem si to chtěl přečíst znovu.. ;-) prostě super. týdle knížce totiž nechybí vůbec nic, nemá jediný hluchý místo , echtovní zápletka, geniální propracování postav, jedna z mých TOP ! ďábelská, ďábelská knížka! můj nový oblíbený autor. DOPORUČUJI

a teď jsem se dozvěděl, že to bude zfilmovaný - hl. role Daniel "Harry Potter" Radcliffe. boží ;-)

08.03.2014 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

ze začátku se mi to zdálo trochu "teplý" - hlavně jak tam furt všichni brečí...ale nakonec to bylo docela super ;-)

02.01.2014 4 z 5

Tajný denník Adriana Mola Tajný denník Adriana Mola Sue Townsend

ale jo, docela jsme se bavil...nicméně na deník Nicka Twispa (první dva díly) to určitě nemá ;-) ..
Obsah knihy jednou větou - mladej týpek popisuje co se mu přihodilo za cca rok a půl

10.12.2013 4 z 5

Principálova dcera Principálova dcera Jostein Gaarder

zajímavé téma a moc pěkný, dojemný příběh. trochu jsem tušil jak se ten konec bude vyvíjet, ale nakonec mě to přeci jen překvapilo, hlavně jak to bylo ...... ;-)

obsah knihy jednou větou - ghost writer píše o svém životě
hl. postavy - Peter, Metr, Marie
kdy a kde se děj odehrává - cca 60-90 léta, zejm. v Norsku, konec v Itálii

08.12.2013 4 z 5

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

super! od začátku to tam autor hrozně sype, nedá vydechnout, má nachystaný nečekaný zvraty..prostě bomby

06.10.2013 5 z 5

Podivný Thomas Podivný Thomas Dean Koontz

"Vidim mrtvý lidi" ... taková spíš mystery detektivka. zajímavé téma, zajímavě napsáno a extra super skvělý úplný konec :-))

29.09.2013 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

necháte se inspirovat psychopatem Čikatilem, přidáte stalinistické Rusko (tvl jak z 1984!), pak to promícháte a výjde vám tadle knížka - výborná/strhující/mrazivá ... Těším se na film ( Tom Hardy se na Lva fakt hodí) ;-)

31.08.2013 4 z 5

Tma 2.0 Tma 2.0 Ondřej Neff

Některé části jsou super, některé děsně nudí, občas mi pár dějových zvratů přišlo dost přitažených za vlasy. Pokud si chcete přečíst knihu na podobné téma, přečtěte si Vteřinu poté, která je podle mě o třídu lepší ;-)

28.08.2013 3 z 5

Devátá sféra 1 Devátá sféra 1 Martin Moudrý

První dvě třetiny super, konec je čistá nuda nebo abych byl přesný - konec je nepolevující akce, která ale tou svou přílišnou akčností už nudí a navíc je to děsně nudně podaný (doufam že to dává smysl :D) každopádně někdy si přečtu i druhý díl, protože to nakonec nebylo tak špatný když nad tim přemýšlim.

29.07.2013 3 z 5

Mladík v exilu Mladík v exilu C. D. Payne

Rozhodně slabší než předchozí díly. Vtipné to je, ale už jsem se nesmál nahlas..spíš jenom tak pousmíval :-)

23.04.2013 3 z 5