Devátá sféra 1

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Den před Vánoci roku 2005 jsem byl tím nejšťastnějším člověkem na světě. Miloval jsem život, Veroniku a osud, který mi ji přivál do cesty. V kapse mne hřál zásnubní prsten a její ano se mělo stát tím nejkrásnějším dárkem, jaký jsem kdy dostal. Bylo mi prostě moc krásně na to, aby to mohlo vydržet. O čtyřiadvacet hodin později se pro mne Vánoce změnily v noční můru a já zjistil, že bez milované bytosti už vážně nemám chuť žít. Zasněžená Karviná působí ze střechy čtrnáctipatrového paneláku nesnesitelně depresivně a udělat ten poslední krok je hrozně snadné. Já ten krok udělal. A můj příběh začal....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/7356/devata-sfera-1-7fc-7356.jpg 3.961
Žánr:
Horory, Literatura česká
Vydáno:, Leonardo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Devátá sféra 1

Přidat komentář
morpheus
04.11.2016

Kdyby se na zacatku knihy hlavni hrdina nechoval jako s prominutim prizdisrac a poohlednul se radeji po jine babe, nez aby chodil s prosikem a skemral o odpusteni, coz me osobne dost iritovalo, kniha by ode me dostala vetsi pocet hvezd. Takto...stezi 3 hvezdicky ;)

vamp
18.12.2015

Můj názor je, že to autor už moc překombinoval, hlavní hrdina se zbytečně zaplétá do situací, kterým by se dalo vyhnout. No ten začátek je docela ok, ale potom...

Zlosynus
29.07.2013

První dvě třetiny super, konec je čistá nuda nebo abych byl přesný - konec je nepolevující akce, která ale tou svou přílišnou akčností už nudí a navíc je to děsně nudně podaný (doufam že to dává smysl :D) každopádně někdy si přečtu i druhý díl, protože to nakonec nebylo tak špatný když nad tim přemýšlim.

olle3
31.05.2012

Musel jsem dát pět hvězdiček, i když to bylo vůči některým nespravedlivé. Nečekal jsem nic převratného a nakonec jsem to zhltl i s dvojkou na jeden dech. A ten konec mi ho už úplně vyrazilo. Mám rád tento styl psaní.

Senza Jenka
06.06.2011

Tahle kniha se mi líbila mnohem víc, než všechny ostatní. Devátá sféra má příjemný spád. Některé motivy se sice opakují donekonečna, ale zas tak zásadně to nevadí.

Autor a jeho další knihy

Martin Moudrý

Martin Moudrý
česká, 1979

všechny knihy autora

Kniha Devátá sféra 1 je:

v Přečtených99x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce32x
v Chystám se číst11x
v Chci si koupit3x