A bude hůř

Martin Moudrý (Temné záblesky, Iustus) a Mark E. Pocha (finalista literárních soutěží Ježíšku já chci plamenomet, Rokle šeré smrti aj.) vydávají společnou sbírku splatterových povídek s příznačným názvem A bude hůř. Půl tuctu žánrových povídek bude mít jednoho společného jmenovatele: umírání (ve všech jeho podobách). A jak vyjadřuje název knihy, ať už se děje s literárními hrdiny cokoliv, nikdy to není tak zlé, aby to nemohlo být ještě horší. Ale to nakonec platí i ve skutečném světě… Seznámíme se s drsným agentem ÚVKSČ, pro nějž jsou kvantové časoprostory denním chlebem. Šikanovaný chlapec dostane jednoho dne netradičního domácího mazlíčka. Dozvíme se, jestli je lepší smrt nebo šílenství, a jestli po globální apokalypse zůstanou na Zemi alespoň zbytečky lidskosti. A jak dodávají sami autoři: „Po přečtení si nestěžujte, že jsme vás nevarovali."...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/92732/a-bude-hur-92732.jpg 3.412
Horory, Sci-fi
Vydáno, X-Stream

Kniha A bude hůř

NemmamSlov
23.03.2018

Konecne sa ku mne dostala tato zbierka poviedok. Krv a brutalita tu nechyba, niektore si dokonca pytali dlhsi pribeh. Najviac ma zaujali poviedky Nemylosrdne od Marka E. Pochy a Quinton Cain od Martina Moudreho.

eraserhead
05.01.2018

Maličká knížečka sedmi povídek dvou různých autorů. Mark E. Pocha do sv půlky nacpal rovných šest krátkých povídek z pomezí horroru (ROBIN MSTITEL, DLOUHÝ BĚH NA KRÁTKOU TRAŤ) či fantastických akčních stříleček, thrillerů (NEMILOSRDNĚ). Martin Moudrý pak přichází z jednou jedinou delší akční sci-fi střílečkou o klasickém namachrovaném týpkovi se sprostou mluvou neohroženým chováním a neminoucími zbraněmi. Povídka je zvláštní tím, že se v podstatě skládá ze dvou odlišných příběhů (první půlka má i mrazivě horrorový podtón - ta druhá už pak je místy až lehce infantilní střílečka se spoustou postpubertálně rádoby sexuálně podbarvených hlášek), které se nakonec slijí v jeden příběh. Všechny povídky však spojuje neskrývaná krvavost a brutalita. Sympatický je formát, knihu jsem přečetl za jeden den, i přesto že zrovna tomuhle stylu moc neholduji.

Holister
24.09.2016

Moudrý-Pocha jsou, ať si to přiznáte nebo ne, magoři par excellence. Taková exkurze do zákoutí jejich šílené mysli se vám prostřednictvím této sbírky vskutku vyplatí. Je to bizár jak má být, škodolibě doporučuji.

Autoři knihy

Martin Moudrý