A bude hůř

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Martin Moudrý (Temné záblesky, Iustus) a Mark E. Pocha (finalista literárních soutěží Ježíšku já chci plamenomet, Rokle šeré smrti aj.) vydávají společnou sbírku splatterových povídek s příznačným názvem A bude hůř. Půl tuctu žánrových povídek bude mít jednoho společného jmenovatele: umírání (ve všech jeho podobách). A jak vyjadřuje název knihy, ať už se děje s literárními hrdiny cokoliv, nikdy to není tak zlé, aby to nemohlo být ještě horší. Ale to nakonec platí i ve skutečném světě… Seznámíme se s drsným agentem ÚVKSČ, pro nějž jsou kvantové časoprostory denním chlebem. Šikanovaný chlapec dostane jednoho dne netradičního domácího mazlíčka. Dozvíme se, jestli je lepší smrt nebo šílenství, a jestli po globální apokalypse zůstanou na Zemi alespoň zbytečky lidskosti. A jak dodávají sami autoři: „Po přečtení si nestěžujte, že jsme vás nevarovali."...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92732/a-bude-hur-92732.jpg 3.216
Žánr
Horory, Sci-fi
Vydáno, X-Stream
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha A bude hůř

Přidat komentář
Boboking
19. listopadu

Nikdy jsem nepropadl kultu Kulhánka či Kotlety, tedy akčním, brutálním SF příběhy. K tomuto svazečku jsem se dostal náhodou, jako četba do autobusu na cestách. A svoje to splnilo. Mark E. Pocha bavil od počátku do konce. Jaké překvapení. Až jsem se divil, proč má celkem průměrné hodnocení. Pochopil jsem, když jsem začal číst Moudrého... To prostě nebylo ono. Takže půlka knížečky ...slabá.

NemmamSlov
23.03.2018

Konecne sa ku mne dostala tato zbierka poviedok. Krv a brutalita tu nechyba, niektore si dokonca pytali dlhsi pribeh. Najviac ma zaujali poviedky Nemylosrdne od Marka E. Pochy a Quinton Cain od Martina Moudreho.


eraserhead
05.01.2018

Maličká knížečka sedmi povídek dvou různých autorů. Mark E. Pocha do sv půlky nacpal rovných šest krátkých povídek z pomezí horroru (ROBIN MSTITEL, DLOUHÝ BĚH NA KRÁTKOU TRAŤ) či fantastických akčních stříleček, thrillerů (NEMILOSRDNĚ). Martin Moudrý pak přichází z jednou jedinou delší akční sci-fi střílečkou o klasickém namachrovaném týpkovi se sprostou mluvou neohroženým chováním a neminoucími zbraněmi. Povídka je zvláštní tím, že se v podstatě skládá ze dvou odlišných příběhů (první půlka má i mrazivě horrorový podtón - ta druhá už pak je místy až lehce infantilní střílečka se spoustou postpubertálně rádoby sexuálně podbarvených hlášek), které se nakonec slijí v jeden příběh. Všechny povídky však spojuje neskrývaná krvavost a brutalita. Sympatický je formát, knihu jsem přečetl za jeden den, i přesto že zrovna tomuhle stylu moc neholduji.

Holister
24.09.2016

Moudrý-Pocha jsou, ať si to přiznáte nebo ne, magoři par excellence. Taková exkurze do zákoutí jejich šílené mysli se vám prostřednictvím této sbírky vskutku vyplatí. Je to bizár jak má být, škodolibě doporučuji.

Doporučujeme

Světová válka Z
Světová válka Z
Provinilé slasti
Provinilé slasti
Lovci monster s.r.o.
Lovci monster s.r.o.
Rosemary má děťátko
Rosemary má děťátko

Autoři knihy

Martin Moudrý
česká, 1979
Mark E. Pocha (p)
slovenská, 1981

Kniha A bude hůř je v

Právě čtených1x
Přečtených27x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených2x
Knihotéce13x
Chystám se číst8x
Chci si koupit6x
dalších seznamech1x