zirafinec zirafinec komentáře u knih

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

"Tuto knihu si uložte pod Ú jako Úžasná."

08.02.2022 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Skvělá kniha se pozná tak, že nemůžete přestat číst, ale zároveň, když ji dočtete, tak je vám to neskutečně líto. Což znamená, že tohle byla skvělá kniha. Neskutečně mě bavila, děj rychle utíkal, přečteno za pár dní. Občas jsem sice občas něco nepochopila (například jestli někdo víte, jak funguje Králičí hala, napište mi to prosím.) Postavy jsem si oblíbila, Longwej mi lezl na nervy... Prostě všechno tak, jak má být. MImochodem, jsem jediná, která celou dobu přemýšlela, jestli, pokud tohle je Genesis 11, jsou i další?

07.02.2022 5 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Skvělé pokračování série, akorát by mně zajímalo, jak to, že nikdo nemá jet lag? Jasně, bojují pořád a každá chvilka spánku se počítá, ale...
Taky jako obálky knih by možná zasloužily trochu více pozornosti od jejich tvůrců, no.
MOŽNÁ SPOILER
Také tam mají spoustakrát špatně dny - například řeknou, že je dejme tomu 14.7., a řeknou, že mají už jen 10 dní, což by bylo 24.7. Ovšem Gaia má povstat 1.8.

29.01.2022 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Skvělé pokračování skvělé série.

25.01.2022 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Skvělé pokračování skvělé série. Mně osobně se líbil více, než první díl, možná je to ale tím, že jedničku jsem četla mnohem déle.

23.01.2022 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Kniha byla skvělá. Četla jsem ji později, než Apollónův pád, takže mi i hodně vysvětlila.

18.01.2022 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Úžasná kniha. Nevím, jestli by mě zaujala, pokud bych Kovyho neznala. Ale jako Kovyho fanynce mě kniha nadchla a přečetla jsem ji asi za dvě hodiny. Zkráceně Love it!

04.01.2022 5 z 5

Neronova pevnost Neronova pevnost Rick Riordan

Skvělé zakončení série.

09.12.2021 5 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

Krásná historie Země příběhů. Neskutečně se mi to líbilo a doporučuju k přečtení. Asi méně vtipná, než Země příběhů, ale přesto krásná kniha.

29.11.2021 5 z 5

Omalovánky pro všechny generace Omalovánky pro všechny generace Vendula Bělochová

Jo, tahle kniha podle mě přesně odpovídá své anotaci.

20.11.2021 4 z 5

Vlasy dryád Vlasy dryád Renata Štulcová

Strašně pěkná knížka, moc doporučuji. Akorát přezdívky Ro a Mar... Za to bych autorku nejradši zabila.
P.S. Jsme jediná, komu tahle hudba Rafaelku strašně připomíná? https://www.youtube.com/watch?v=hlWiI4xVXKY

04.11.2021 5 z 5

Vlnění nymf Vlnění nymf Renata Štulcová

Skvělá kniha, jenže když jako já čtete čtvrtý díl čtvrtý den od začátku čtení série, trochu se vám stýská po malé Marině, která v jedenácti letech nastupuje na novou "zvláštní" školu...

02.11.2021 5 z 5

Rohy faunů Rohy faunů Renata Štulcová

Moje oblíbená série. Co víc k tomu říct.

02.11.2021 5 z 5

Vílí křídla Vílí křídla Renata Štulcová

Já tuhle sérii miluju. Postavy jsou mi velmi sympatické a děj se nikde nezadrhává. Po pátém přečtení, které se uskutečnilo v rekordním čase (jeden den) musím stejně jako předtím doporučit všemi deseti.

Čteno jako e-kniha.

23.10.2021 5 z 5

Rozhodně lepší než Pán prstenů, ale že by to bylo něco extra... Mám radši modernější fantasy, kde děj rychleji (mnohem rychleji) ubíhá a je tam více akce.

19.10.2021 4 z 5

Hrobka nemrtvých Hrobka nemrtvých Rick Riordan

Úžasné pokračování úžasné série. TAKŽE POKUD JSTE NEČETLI, PŘEČTĚTE!!!

03.10.2021 5 z 5

Zrádný labyrint Zrádný labyrint Rick Riordan

Skvělé. Já tuhle sérii prostě miluju. Asi mám radši Percyho Jacksona, ale stejně je tato kniha úžasná. Stoprocentně doporučuji.

03.10.2021 5 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Za mě lepší než dvojka, ale horší než jednička. Chápu lidi, kteří tuto sérii milují, ale není to můj šálek kávy.

03.10.2021 3 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

uffff... Tak tenhle díl mě opravdu, ale opravdu nebavil. To je asi tak všechno, co k tomu mohu říct.

28.08.2021 2 z 5

Temné proroctví Temné proroctví Rick Riordan

Tak tahle kniha mě bavila snad ještě víc než první díl. Až tedy na to, ASI SPOILER že oni splní jedno proroctví, aby dostali další proroctví.

22.08.2021 5 z 5