Proroctví ekniha

Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná! Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu? Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/190638/bohove-olympu-proroctvi-190638.jpg 4.6821

Bohové Olympu 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno (ekniha), Fragment (ČR)

Kniha Proroctví

Adyx-chan
29.10.2019

Kniha byla skvělá, ale mi bylo líto, že tam teda nebyl Percy. Leo s Piper byli skvělí, akorát Jason mi nebyl moc sympatický.

JankaV80
12.10.2019

Líbila se mi celá série Percy Jackson a i první díl ze série Bohové Olympu se mi moc líbí. Bohové, titáni, polohové, řecká a římská mytologie a kultura, výborně zpracovaná do knihy.
První díl je sice bez Persy Jacksona, ale objevují se v něm hned tři jiní hrdinové - Jason, Leo (toho jsem si oblíbila) a Piper. Propojení (jeden se objevil a jeden ztratil) mezi Jasonem a Percym je patrné od samého počátku knihy, ke konci knihy se čtenář dozví, kde by Percy mohl být. A i když Jason zapadl do Tábora polokrevných a hned při první výpravě s Leem a Piper se mu podařilo splnit úkol, dojde mu, že ho v budoucnu čeká daleko nebezpečnější výprava. Na další díl se moc těším.

TheBookReaderM
27.08.2019

Myslím si, že pokud milujete řeckou mytologii a fantasy svět (nebo autorovu druhou sérii Percy Jackson), tak se vám tato kniha (popřípadě celá série) bude velmi líbit.
Je pravda, že může být můj názor na knihu zkreslený tím, že jsem se o řeckou mytologie zajímala sama. Je proto možné, že právě proto se mi tato kniha tak moc líbila.
Musím vyzdvihnout autorovu nápaditost děje a především jeho představivost, jelikož i doteď si pamatuji ty příjemně popsané bitvy. Všechna čest tomuto autorovi, jelikož společně se sérií Percy Jackson vytvořil půvabný svět, do kterého se kdykoliv ráda podívám a připomenu si, proč jeho knihy mám tak ráda.

Medasek
14.08.2019

Jason mi byl už od začátku strašně nesympatický. Leo si mě získal. Piper mi přišla trochu přitažená za vlasy.
Kniha má jinak poutavý a napínavý příběh.

PhoebePollard
29.05.2019

Série Percy Jackson a Bohy Olympu jsem četla na přeskáčku, podle toho, co zrovna bylo knihovně, ale hned jsem si je oblíbila. Piper je docela sypatická, Leův humor skvělý a Jason jako správný hrdina nemá žádnou vadu. A jsem moc ráda, že je Thalie zpátky, i když jen ve vedlejší roli.

DUNIKO
03.05.2019

No páááni!!!Tak to je nářez!Super čtení!

Zuzaček22
26.04.2019

Na pokračování Percyho jsem se strašně těšila. Takže, jsem byla na začátku trochu zklamaná, že v tomto díle Percy není. Každopádně nové postavy jsem si rychle oblíbila. Kniha má trochu zdlouhavý ten začátek, ale pak už to jede jak po másle. Nemohla jsme se vůbec odtrhnout a četla prakticky nonstop. Hned se vrhám na další díl :-)

BetyN.
02.04.2019

Začíst se sice není jednoduché, ale přelouskat prvních sto stran určitě stojí za to. Pak je to dobře vymyšlená dobrodružná jízda, která obstojně konkuruje Percymu.