zimolka zimolka komentáře u knih

Slib Slib Danielle Steel

Oddechovka na víkend

26.04.2020 3 z 5

Karima Karima Soheir Khashoggi

Také mě vzhledem k hodně popsiované politice kniha až tak nebavila.

25.04.2020 3 z 5

Její královské Veličenstvo princezna Soraja - Palác osamění Její královské Veličenstvo princezna Soraja - Palác osamění Soraja Esfandiáry Bachtijáry

Tak toto mě nebavilo ani trochu.V knize byla hodně popisovaná situce kolem roku 1950.

25.04.2020 1 z 5

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Nevím,ale jsem asi jedna z mála,kniha mě bavila něco málo přes půlku pak už ne.

13.02.2020 2 z 5

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Oproti prvnímu dílu byla o dost slabší,děj byl v některých místech zbytečně zdlouhavý.

09.02.2020 2 z 5

Za závojem Za závojem Lydia Laube

Také jsem od knihy čekala asi trochu více,zajímalo by mě spíše co se týče profese autorky.

02.02.2020 3 z 5

Diagnóza: k smrti odsouzen Diagnóza: k smrti odsouzen Michael Palmer

Napínavé,zajímavé čtení.

01.02.2020 5 z 5

Dárce Dárce Charles Wilson

Podle mě dějově strašná kravina :(

30.01.2020 2 z 5

Princezna Sultana - Život pod závojem Princezna Sultana - Život pod závojem Jean Sasson

Zajímavá,čtivě napsaná kniha.

30.12.2019 4 z 5

Moje malá Sára Moje malá Sára Fabienne Brin

Mě tedy místy přišlo také zbytečně zdlouhavé.

20.12.2019 4 z 5

Fatwa: život pod hrozbou smrti Fatwa: život pod hrozbou smrti Jacky Trevane

Knihy s touto tématikou čtu ráda.Tady je zarážející že hlavní postva se vdala po deseti dnech známosti,což je nepochopitelné.Příběh byl čtivý,ale už jsem četla lepší,proto ubírám jednu hvezdu.

14.12.2019 4 z 5

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Četla jsem 10-ti leté dcerce v nemocnici a moc se ji líbila.

06.11.2019 5 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Tak zrovna u této knihy se mi podařilo hodně brzy přijít na to,kdo za tím vším stojí.

06.11.2019 4 z 5

Rebelův návrat Rebelův návrat Jo Beverley

Další úžasný příběh,miluju všechny knihy od této autorky.

30.09.2019 5 z 5

Neviditelné ženy Neviditelné ženy Jacky Trevane

Příběhy trpících žen z více pohledů,zajímavé,čtivé.

18.08.2019 5 z 5

Zmizení papyru turínského Zmizení papyru turínského María Mañeru

Knihu jsem četla s 9letou dcerkou,myslím si že jeto tak pro ten věk 8 až 10 let.Kniha má místy odlišené barevné a zvětšené písmo,super pro čtenáře co jim to až tak nejde,krásné obrázky a hlavně je krásně a naučně psaná.

30.07.2019 5 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Už jsem od této autorky četla daleko lepší knihy.Dočetla jsem,ale nevím jestli se k ni ještě někdy vrátím.

14.07.2019 2 z 5

Muži na ženění Muži na ženění Danielle Steel

Zatím nejslabší kniha co jsem od Steelové četla.Tak jak už název knihy napovídá,je o třech mužích na ženění ,kteří mají neustále nějaké překážky k sňatku,nakonec se všichni ožení,nic napínavého,vše se dalo očekávat,kniha mě nezaujala.

07.07.2019 2 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Nádherně napsané,napínavé,prostě super,tak jako první díl.S dětmi čteme již další.

04.07.2019 5 z 5

Velká holka Velká holka Danielle Steel

Námět na knihu zajímavý,ale dočítala jsem jen ze zvědavosti,kdy konečně potká Viktorii štěstí.

13.05.2019 2 z 5