zili zili komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Příliš moc zbytečných stránek, zajímavé téma, škoda že tak nějak pořád v mlze

17.03.2023 2 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Asi hodně záleží na tom kdy v životě tu knížku kdo čte a asi i na tom, co od ní očekává. Jestli hledáte explicitní popis sexu nebo snad porno, volte jiný titul. Pokud ale něco víc, je možné, že vás při některých řádcích zamrazí v zádech. A jedno drobné doporučení: vynechte poslední dvě stránky. Nebudou vám vůbec chybět. Fakt. :-)

28.11.2019 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Celkem zajímavý začátek ... pak docela dlouho skoro nuda ... a řekněme zajímavý, ale kratičký konec. Skoro jsem to nedočetl. Zdá se, že není dobré mít přehnaná očekáváni.

18.11.2019 3 z 5

Sedmá pohroma Sedmá pohroma James Rollins (p)

Další z knih s “tradičním” schématem a naprosto odhadnutelným vývojem příběhu. Na druhou stranu, asi by bylo naivní očekávat v tomto případě něco jiného. Pokud ale hledáte vysoce nenáročnou knížku, bude to správná volba.

11.03.2019 3 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Milé, pohodové čtení. Rozhodně netradičný pohled na čtyřnohé chlupaté kámoše. A co když to tak je? ;-)

11.03.2019 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

5-ti hvězdičkových hodnocení je tu kopec a tak jsem od té knížky čekal o hodně víc. Nestalo se. Průměrně zajímavé, průměrně napínavé, za mně průměrný thriller, takže za tři. Souhasím s kladným hodnocením “denníku”, je to ta zajímavější část knížky.

02.02.2019 3 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Zcela odhadnutený děj, bez jakéhokoliv překvápka.

12.12.2016 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Povinná četba, jak v dnešní době, tak v letech minulých. A bohužel to asi bude platit i v budoucnu.

31.08.2016 5 z 5

K uzoufání nudné ... pres veškerou snahu se to nedalo dočíst.

02.08.2016 1 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Průměrná detektivka, asi jsem s ohledeme na skvělé hodnocení čekal víc. I když se autor snaží v závěru připravit čtenáři neočekávané překvapení a zvrat, není to až takové překvapivé. Možná je to taky důsledek toho, že prakticky od začatku víte, kdo je v příběhu padouch a kdo hrdina.

18.02.2016 3 z 5