zabicka.1110 zabicka.1110 komentáře u knih

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

zase dalsi skvela knizka i slzicky ukaply precteno pres vecer cela tato serie je povedena.nevite zda bude dalsi dil nebo to byl konec?

16.04.2016

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Skvělá knížka četla jsem v jednom kuse od teto spisovatelky jsem ještě nečetla ýádnou která by se mi nelíbila a už se těším na další jupíííí

25.10.2015 5 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

cetla jsem ze v americe jsou i dalsi dily i o vladovi a ianovi myslite ze budou i tady?

06.08.2015 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

divne a ja uz o cameronovi cetla knizku hmmmm

25.11.2014 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

bozi naprosto bozi uz v prvni kapitole jsem plakala.Ale cely dil je dost emotivni.Oba jsou od zacatku moji favorite a ted jeste tak hezky konec snad budou i dalsi dily a uvidime kam to povede dal

29.11.2016 5 z 5

Zdráhavá Julie Zdráhavá Julie Nicole Jordan

zajimalo by me jestli vydaji i dalsi dily teto serie nakladatelstvi domino mi napsalo ze uz tyto romany nevydava ji tak nevite nekdo jake nakladatelstvi tuto autorku prevzalo?jink tato serie je moc podarena

24.11.2015 5 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

a to je posledni dil? vzdyt je 7 smrtelnych hrichu

24.09.2015

Proměny srdce Proměny srdce Jude Deveraux (p)

chtela bych se zeptat zda nevite jak se jmenuje kniha v serii edilean pribeh a tess a ramsym

21.09.2015

Šarlatové noci Šarlatové noci Jude Deveraux (p)

21.09.2015 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

joj vsechny dily supr ctu uz je podruhy zajimalo by me kestli napise knihu a palbotovi (kevin) a jak se u toho clovek nasmeje parada

04.08.2015 5 z 5

Pravda nebo věrnost Pravda nebo věrnost Jayne Ann Krentz

cetla jsem ze tato serie je trilologii tak by me zajimalo jestli vyjde i ten treti dil

12.05.2015 5 z 5

Letní touhy - (Láska na překážku / Usmířená minulost) Letní touhy - (Láska na překážku / Usmířená minulost) Jayne Ann Krentz

hmmm pribeh hezky ale ten konec???? Zato Rudý paprsek byl pryč.
KONEC ?????? to snad napovida o dalsim dilůu neeee

04.02.2015

Nástrahy vášně Nástrahy vášně Hannah Howell

opravdu pekna jen by me zajimalo jestli jsou i dalsi dily treba o tech bratrancich a tady je to taky vedeny jako serie knih jen je uvedena jenom tahle kniha

12.10.2014 5 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

vsechny knizky od autorky jsou skvely a tahle serie obzvlast ale treba bych se rada docetla o aidnovi a cordiee (o bratrovi regan)

01.03.2014 5 z 5

Rozmarná řeka Rozmarná řeka Dorothy Garlock

moc hezka knizka a chtela bych se zeptat jestli jsou i dalsi dily teto serie?

10.02.2014 5 z 5